Kolik Neurolu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:34
Kolik Neurolu?

Ahoj, kolik byste si vzali Neurolu v mém případě? Doktorka mi předepsala nejslabsi 0,25 a říkala, že buď půl nebo celý, že je to individuální. Potřebuju aby zabral, ale abych nebyla mimo. Tak mě zajímají vaše zkušenosti. Mám ho na paniku při prezentaci. V práci mě to čeká tak 3× do roka. V angličtině a před plnou zasedackou lidí, kteří se mě pak budou ptát na doplnujici otázky, které dopředu neznám a nemůžu se na ně připravit. Mě by nevadilo, že se mi klepou ruce a že zrudnu. Problém je, že se mi začne zajíkat hlas a nejsem skoro schopná mluvit. A takový celkový třas, prostě trapas.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Hvězda diskuse 35046 příspěvků 24.08.19 21:36

Žádný!!! Má to hrozné negativní účinky! Nezlob se na mě, ale na paniku při prezentaci v práci brát takové svinstvo, to je fakt na hlavu. :zed: :zed: Nauč se správně dýchat, dej si meduňkový čaj a kašli na neurol.

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:39

Neporadím, kolik Neurolu, ale co takhle začít také pracovat na sebedůvěře, rétorice, popřípadě reci těla? Osobně bych se totiž bála, co se mnou Neurol nárazově udělá :nevim:.
Mluvím z vlastní zkušenosti, měla jsem to podobně, léky jsem žádné nebrala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:41
@Tiger-lily píše: Žádný!!! Má to hrozné negativní účinky! Nezlob se na mě, ale na paniku při prezentaci v práci brát takové svinstvo, to je fakt na hlavu. :zed: :zed: Nauč se správně dýchat, dej si meduňkový čaj a kašli na neurol.

Vím, že je to svinstvo. Ale ty prezentace jsou max 3× ročně. Nechci ho brát častěji. Všechno ostatní zvládám.

free333
Generální žvanilka 20512 příspěvků 24.08.19 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj, kolik byste si vzali Neurolu v mém případě? Doktorka mi předepsala nejslabsi 0,25 a říkala, že buď půl nebo celý, že je to individuální. Potřebuju aby zabral, ale abych nebyla mimo. Tak mě zajímají vaše zkušenosti. Mám ho na paniku při prezentaci. V práci mě to čeká tak 3× do roka. V angličtině a před plnou zasedackou lidí, kteří se mě pak budou ptát na doplnujici otázky, které dopředu neznám a nemůžu se na ně připravit. Mě by nevadilo, že se mi klepou ruce a že zrudnu. Problém je, že se mi začne zajíkat hlas a nejsem skoro schopná mluvit. A takový celkový třas, prostě trapas.

Já bych to zkusila dopředu, co to s tebou udělá a myslím, že půlka bude stačit.

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35046 příspěvků 24.08.19 21:42

@Au_Lait Tak já teda zase podobné léky nedoporučuju nikomu ani nárazově zkusit, protože stavy PO byly strašné. A taky jsem viděla někoho, kdo byl na neurolu léta závislý a to opravdu nebyl pěkný pohled. :( Takže stejně jako ty si myslím, že vzrušení před nějakým vystoupením před publikem potřebuje psychickou přípravu a ne léky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:43
@Au_Lait píše:
Neporadím, kolik Neurolu, ale co takhle začít také pracovat na sebedůvěře, rétorice, popřípadě reci těla? Osobně bych se totiž bála, co se mnou Neurol nárazově udělá :nevim:.
Mluvím z vlastní zkušenosti, měla jsem to podobně, léky jsem žádné nebrala.

Taky se bojím. Proto se ptám na zkušenosti. Bohužel nemám kde mluvení před velkým poctem lidí trénovat. Je to jen 3× ročně.

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35046 příspěvků 24.08.19 21:43
@Anonymní píše:
Vím, že je to svinstvo. Ale ty prezentace jsou max 3× ročně. Nechci ho brát častěji. Všechno ostatní zvládám.

A co si dát čokoládu? Nebo alžírskou kávu :) kvůli prezentaci v práci bych se na neurol ani nepodívala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:48
@Tiger-lily píše:
A co si dát čokoládu? Nebo alžírskou kávu :) kvůli prezentaci v práci bych se na neurol ani nepodívala.

Tak čokoláda mi fakt nepomůže, aby mi nepreskakoval hlas a neměla jsem pocit na umreni. Nemám nervozitu před. Mám problémy při prezentaci. Úplně ztrácím schopnost mluvit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 21:49

Neurol 0,25 jednorazove je uplne v pohode.

BaMaK
Závislačka 3122 příspěvků 17 inzerátů 24.08.19 21:51
@Anonymní píše:

Taky si nemyslím, že je to ideální volba. V tom stresu stejně nebude zabírat standardne a nedokážeš odhadnout, co s tebou udela. Můžeš se chovat „opilé“, nebo být hodně utlumena a usnout… Takže pokud ti na přednášce záleží, tak ho neber. Může to pak být ještě mnohem horší.

cell
Echt Kelišová 8308 příspěvků 24.08.19 21:51

3× ročně je Neurol 0,25 v pohodě, s tím bych problém neměla

bobulka88
Kecalka 430 příspěvků 24.08.19 21:53

Zkus si doma pulku a uvidis. Kamaradka si takhle vzala pred zkouskou a pry byla rada, ze neusla. Zkousku samozrejme neudelala.

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 24.08.19 21:53
@cell píše:
3× ročně je Neurol 0,25 v pohodě, s tím bych problém neměla

Ani já ne…

cell
Echt Kelišová 8308 příspěvků 24.08.19 21:54
@BaMaK píše:
Taky si nemyslím, že je to ideální volba. V tom stresu stejně nebude zabírat standardne a nedokážeš odhadnout, co s tebou udela. Můžeš se chovat „opilé“, nebo být hodně utlumena a usnout… Takže pokud ti na přednášce záleží, tak ho neber. Může to pak být ještě mnohem horší.

jakože nechci se nijak neurolu zastávat, ale 0,25 neudělá ani jedno z toho, co jsi popsala. Maximálně to oseká takové ty stres peaky… jestli vůbec něco

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama