Hodně nízký tlak

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellinkaNella
Povídálka 38 příspěvků 24.08.19 20:48
Hodne nizky tlak

Maminky co s nizkym tlakem je mi furt spatne mota se mi halva je mi na zvraceni neskutecny nejhorsi je ze musim fungovat a nepomaha kafe sladky nic doktorce se mi nechce :/ zmerila jsme si tlak a tohle my vyslo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
monique1112
Stálice 72 příspěvků 24.08.19 20:57
@NellinkaNella píše:
Maminky co s nizkym tlakem je mi furt spatne mota se mi halva je mi na zvraceni neskutecny nejhorsi je ze musim fungovat a nepomaha kafe sladky nic doktorce se mi nechce :/ zmerila jsme si tlak a tohle my vyslo

Jejda…tak to vidim poprve v zivote!! Asi by to tu doktorku chtelo. Jinak me napada slana voda, nebo nejaka bylinka, treba ostropestrec zvysuje tlak, ale pokud si tehule, tak nevim…

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 24.08.19 21:18

S tlakem 80/30 ani fungovat nemuzes. Doporucuji konzultovat gynekologii, jestli to neohrozi plod a nebudou potreba infuze

NellinkaNella
Povídálka 38 příspěvků 24.08.19 21:21

@lupilka.cz nejsem tehotna diky bohubale i tak nejsem schopna neco udelat byla jsem v lese a nebyla jsem schopna dojit domu nejhorsi je ze mi je spatne na zvraceni

Sashie
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 24.08.19 21:24

Mně pomáhá Cola. Kafe ani sladké mi nepomáhají. Jinak jestli máš až takhle, tak bych to řešila s doktorkou. Máš i hodně vysoký tep. Já mám běžně tak 100/55 a když mi to klesne, tak je to taky mazec.

Heivka
Závislačka 4369 příspěvků 24.08.19 21:25

@NellinkaNella Tohle není jen na doktora, tohle je na pohotovost. S takhle nízkým tlakem se může stát že mozek nebude dostatečně okysličován a může dojít k poškození. Já mám fyziologicky nízký tlak 40/80, ale to jsou hodnoty při kterých je mi dobře a fungují, jediný problém který mám je že v porovnání s ostatními jsem fyzicky pomalejší, například zapnout batoh a hodit si ho na záda mi trvá asi tak 2× déle než ostatním lidem. Ale byla jsem upozorněna že pokud spodní hranice padne pod 35 a horní pod 60 tak mám okamžitě mazat k lékaři aby mi tlak zvedli (ne přístupem, ale fyziologickým roztokem do žíly), taky musím hodně hlídat hydrataci, protože i při mírné dehydrataci mi tlak docela rychle padá.

NellinkaNella
Povídálka 38 příspěvků 24.08.19 21:30

No tak ted uz doktoru jit nemuzu jelikoz mam v sobe panakvgriotky domaci popravde se mi trochu udelalo lip ale neni to reseni a tohle trva uz delsi dobu kort kdyz je vedro tak je mi spatne a nejsem schopna neco delat

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35034 příspěvků 24.08.19 21:52

Řekla bych, že jsi to špatně naměřila, ty domácí tlakoměry kolikrát stojí za… a proto z toho máš špatný pocit. Pokud omdlíš, stejně asi pojedeš na pohotovost, do té doby to teda pokládej za chybu měření.

Jana206
Nadpozemská drbna 28592 příspěvků 24.08.19 21:53

Nemáš ten tlakoměr vadný? Já od doktorů slycham jen negativa na domácí tlakomery, hlavně ty levné za cca 300 Kč blbnou. Zkus ještě dát novou baterii. Toto není možné. Takový tlak nemá ani dítě.

NellinkaNella
Povídálka 38 příspěvků 24.08.19 21:56

@Jana206 tlakomer je kupovany pred tydnem a mamine to meri stejne jen me nizkej mamka ma 120/88 a me vzdy vyjde takhle nizky co jsme zkousela rodine tak vzdy vysel normalni jen me nizky tlakomer stal 2000 a hlavne ja mam nizky i u lekare ale takhle az ted co jsem zacala cvicit a hubnout mam problemy

Jana206
Nadpozemská drbna 28592 příspěvků 24.08.19 21:57

Taky mám nižší tlak, tu spodní hranici 65/70,v tehotenstvich 60 i 58. Horní kolem 100,ale mela jsem i 90 nebo 85,v tehotenstvich. Nikdy jsem si nekoupila a nemerila se domácím přístrojem.

Jana206
Nadpozemská drbna 28592 příspěvků 24.08.19 22:00
@NellinkaNella píše:
@Jana206 tlakomer je kupovany pred tydnem a mamine to meri stejne jen me nizkej mamka ma 120/88 a me vzdy vyjde takhle nizky co jsme zkousela rodine tak vzdy vysel normalni jen me nizky tlakomer stal 2000 a hlavne ja mam nizky i u lekare ale takhle az ted co jsem zacala cvicit a hubnout mam problemy

Tak potom co nejdříve konzultovat s doktorem. Já pro ten nižší tlak mám zdravotní důvod. A v těhotenství mi vždy rikali, ze lepší než vysoky. Byla jsem a i mimo těhotenství jsem sledována na specializovanem pracovišti. Nízký tlak může být ukazatelem nějakého zdravotního problému.

biancaa
Stálice 94 příspěvků 24.08.19 22:00

Neporadim, ale urcite by to chtelo zajit k dr-nejen kvuli tlaku, ale i tepu, at se zbytecne nepretezuje srdce.
jinak teda tata ma domaci tlakomer, porovnaval kvalitu mereni s tlakomerem u kardiologa, a vyslo jim na obou stejne, takze urcite ne vsechny domaci tlakomery meri spatne.

NellinkaNella
Povídálka 38 příspěvků 24.08.19 22:03

Ja jsem cetla ze to muze byt malo pitnym rezimem malo solenyho jidla ja nesoli vubec a vypiju denne mozna pullitr nekdy ani to en tak zkusim nejdrive to a pak kdyz to nepomuze zajdu k dr

Jana206
Nadpozemská drbna 28592 příspěvků 24.08.19 22:03

Já to nijak nepocituji, sem tam zamotani hlavy, když prudce vstanu, ale žádné permanentní motani, unava, nevolnost. S temito priznaky bych už dávno naklusala. Kafe nepiju, nekdy zeleny nebo slabý černý caj, v létě hodně mineralek neslazenych, to pomáhá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama