Nepříjemný pocit v břiše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julien21
Povídálka 11 příspěvků 24.08.19 20:44
Nepříjemný pocit v břiše

Dobrý večer,

Chtěla bych se prosím zeptat jestli jste náhodou neměl někdo problém jako já. Před 11ti dny jsem dostala měsíčky a když mi skončili tak asi za jeden den jsem začala mít pocit jako kdybych měla hrozně těžké břicho a takové nafouklé ale mám pocit jako kdyby mě to i tlačilo dole na močák, že mám pocit že se mi chce čůrat a že pak to bude lepší, ale není. Snažím se jíst dietně, ale někdy teda zhřeším. Už jsem to jednou měla ale přešlo to pak najednou samo. Napadlo mě jestli to nemůže být ovulací, která má teprve přijít. Když jsem venku nebo chodím a něco dělám tak je to v poho ale jak si sednu tak ten tlak cítím. Dekuji moc za jakoukoliv radu a odpověď a preju hezký sobotní večer :mavam:

Reakce:
Olkipe
Stálice 52 příspěvků 24.08.19 20:46
@Julien21 píše:
Dobrý večer,Chtěla bych se prosím zeptat jestli jste náhodou neměl někdo problém jako já. Před 11ti dny jsem dostala měsíčky a když mi skončili tak asi za jeden den jsem začala mít pocit jako kdybych měla hrozně těžké břicho a takové nafouklé ale mám pocit jako kdyby mě to i tlačilo dole na močák, že mám pocit že se mi chce čůrat a že pak to bude lepší, ale není. Snažím se jíst dietně, ale někdy teda zhřeším. Už jsem to jednou měla ale přešlo to pak najednou samo. Napadlo mě jestli to nemůže být ovulací, která má teprve přijít. Když jsem venku nebo chodím a něco dělám tak je to v poho ale jak si sednu tak ten tlak cítím. Dekuji moc za jakoukoliv radu a odpověď a preju hezký sobotní večer :mavam:

Zánět močáku :nevim:

Julien21
Povídálka 11 příspěvků 24.08.19 20:52

@Olkipe Taky mě to napadlo, ale mě nic nebolí ani nepálí když jdu čůrat :roll:

Olkipe
Stálice 52 příspěvků 24.08.19 21:02
@Julien21 píše:
@Olkipe Taky mě to napadlo, ale mě nic nebolí ani nepálí když jdu čůrat :roll:

Ono to zpočátku moc nebolí, já to taky tak měla

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 24.08.19 21:07

@Julien21 Jj, taky mně takhle začal zánět močového měchýře. Pořád dobrý a za pár dnů trochu pálení, pak v noci bolest břicha, pocení a už jsem mazala k Dr.

Julien21
Povídálka 11 příspěvků 24.08.19 21:10

@Olkipe @P4ja děkuju holky… Je blbý že jedeme v pondělí brzo ráno na dovolenou a doktorku nestihnu tak zkusím koupit nějaký čaj a kdyžtak zajdu po dovolený :roll: dřív jsem brala léky na dnu neměla jsem tedy vyloženě dnu ale hodnoty dobrý nebyli napadlo mě ještě jestli to nemůže mít spojitost ale dna se projevuje úplně jinak a spíš bolí klouby atd.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 24.08.19 21:19

@Julien21 No, pokud je to zánět močového měchýře, tak věř že po dovolené nezajdeš.

Julien21
Povídálka 11 příspěvků 24.08.19 21:19

Přišlo mi k močáku divný že bych měla to břicho nafouklé i nahoře jakoby nad pupíkem a kolem takový těžký prostě ale možná to může být k tomu močáku :roll:

Wanheda
Kecalka 121 příspěvků 24.08.19 21:27

Jestli si chceš užít dovolenou, zajeď na pohotovost. Protože zánět močáku čajem nevyléčíš.

Olkipe
Stálice 52 příspěvků 24.08.19 21:48

Jo a ještě si kup v lekárně urinal akut tablety

Julien21
Povídálka 11 příspěvků 24.08.19 21:52

@Wanheda @Olkipe děkuju moc. :hug:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 24.08.19 21:55
@Julien21 píše:
Přišlo mi k močáku divný že bych měla to břicho nafouklé i nahoře jakoby nad pupíkem a kolem takový těžký prostě ale možná to může být k tomu močáku :roll:

Může, taky mám podobnou zkušenost. Ale neboj, na pohotovosti to poznají hned. Můžeš rovnou dovézt moč.

Julien21
Povídálka 11 příspěvků 24.08.19 21:59

@P4ja možná zajdu k obvodacce v pondělí brzo ráno než pojedeme abych nemusela na pohotovost :roll: zas tak hrozný to není spíš prostě tlak a nafoukly to břicho i nahoře :/

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 24.08.19 22:03
@Julien21 píše:
@P4ja možná zajdu k obvodacce v pondělí brzo ráno než pojedeme abych nemusela na pohotovost :roll: zas tak hrozný to není spíš prostě tlak a nafoukly to břicho i nahoře :/

Tak uvidíš, co to bude dělat zítra. A tu moč si s sebou můžeš vzít i tak a hned poznají.

Váš příspěvek
Reklama