Kolik peněz do Egypta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 17:25
Kolik peněz do Egypta?

Dobrý den, mám dotaz ohledně cen v Egyptě. Chtěli bysme letět do 4* hotelu s all inclusive. Nemám ale vůbec představu o tom, kolik bychom si měli vzít dolarů. Nějaké výlety neplánujeme, chtěli bysme spíše odpočívat na hotelu. Ale určitě bysme chtěli koupit nějaké suvenýry a taky využít nabízených sportů, jenže za příplatek. Kolik byste mi doporučovali si vzít?

Reakce:
elza12
Kecalka 156 příspěvků 03.01.19 17:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz ohledně cen v Egyptě. Chtěli bysme letět do 4* hotelu s all inclusive. Nemám ale vůbec představu o tom, kolik bychom si měli vzít dolarů. Nějaké výlety neplánujeme, chtěli bysme spíše odpočívat na hotelu. Ale určitě bysme chtěli koupit nějaké suvenýry a taky využít nabízených sportů, jenže za příplatek. Kolik byste mi doporučovali si vzít?

Na podzim jsme si sebou brali 200$. Byli jsme na výletě a přivezli domů suvenýry a kupovali jsme datovou SIM kartu.A ještě nám zbylo. Jo a ještě bakšiš jsme z toho dost dávali.

marta12345
Kecalka 188 příspěvků 03.01.19 18:24

Dobrý den, my byli letos v létě. Na letišti se platí vízum tuším 25 dolarů na osobu, je to otázka 5 minut, přes cestovku zbytečně drahé. Pak jsme dávali 10 dolarů do pasu recepčnímu, vyplatilo se, pokoj hned u bazénu a kousíček od moře. Pár drobných pro pokojské a číšníky. Jinak je tam člověk většinou neviditelný. Jinak my byli v Hurghadě, dva večery jsme strávili v české restauraci Praha, kde jsou ceny trochu vyšší než u nás, ale orosené pivo už nám chybělo. Majitelka je češka Marcela a její egyptský manžel Silvestr. Jsou úžasní. Taxi pro 12 lidí 2 eura :lol: Přes cestovku 4 eura za osobu. Ujal se nás a dělal nám průvodce masér z hotelu. Zakoukal se do kamarádky dcery a když chtěl být nablízku jí, musel tahat i nás. Hlavně jsme s ním byli v bezpečí, sami bychom nešli. Pokud jedete do Marsy tam se nic podnikat asi mimo hotel nedá. Jinak výlet se šnorchlováním 30 eu osoba, ponor také myslím byl 30 eu, delfíní šou 25 eu a když s nimi chcete plavat tak jestě 70 eu. Bez šou to nejde. Libry jsou vyměnit až tam, lepší mít dolary. Jinak fejky triček usmlouváte na 5-8 euro, kabelku MK se nám povedlo 13 eu, mikiny CK taky 13eu. Snad jsem pomohla.

marta12345
Kecalka 188 příspěvků 03.01.19 18:31

Jo a vezměte si slivovici, ráno na lačno panáka, pít jen vodu z barelů, používat i na čištění zubů, je jí tam všude dost. Jelo nás 10 a bolení břicha a průjem měli dva. Jejich hygiena a úklid je fakt mazec. Byli jsme také ve 4*. Ze stolování místních bubáků, kdy polovina jídla je na zemi vás bude přecházet zrak :lol:

babanci
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 04.01.19 14:56

My si do Egypta nebereme skoro nic. Jsme tam každý rok tolikrát, že suvenýry už nevozíme. Vizum si kupujeme v cestovce. Takže jen něco málo kdyby, drobné na bakšiš pro uklízeče a kluky z baru, léky na průjem máme do zásoby. A ve freeshopu na letišti platíme kartou.

cuky_ducky
Povídálka 25 příspěvků 04.01.19 19:32

Ak idete na all inc a neplánujete žiadne výlety (čo je škoda), tak počítajte 25$/os na vízum, nejakých max 20 na bakšiše a suvenýri kúpite za ceny ako v ČR a menej, takže by som si skor určila, komu a koľko plánujem kúpiť, ak ale neplánujete žiadne veľké výdavky myslím, že si vystačíte aj so 100$, prípadne si tam zameníte či vyberiete z bankomatu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >