Povlečení Matějovský KREP DELUX

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marsell.D
Povídálka 13 příspěvků 03.01.19 11:43
Povlečení Matějovský KREP DELUXE

Ahoj všem,
prosím nemáte někdo zkušenost s povlečením od Matějovského konkrétně KREP DELUXE?
Jaký se v tom spí, jestli je to příjemný materiál atd. Nikdy jsem od Matějovského povlečení neměla a bohužel ten vzor co se mi líbí je jen v tomto provedení. Stojí celkem dost peněz, tak abych nebyla zklamaná.
A jak probíhá reklamace? Dá se vyreklamovat i vyprané povlečení v případě že by mi ten materiál nevyhovoval?
Prosím, třeba máte někdo zkušenost.
Díky :kytka:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 03.01.19 12:06

Matějovský ma povlečení super. Beru jen tam. Ale krep nemám rada, takže zrovna s tím zkušenost nemám - nicméně je to kvalitní firma.

caramba
Stálice 95 příspěvků 03.01.19 12:18

S Matějovským mám jenom dobré zkušenosti. Kupuju teda bavlnu deluxe, krep nemusím, ale tchýně má od nich krepové povlečení už x let staré a pořád vypadá hezky. Mají i kvalitní prostěradla.

Paradigmatka
Stálice 69 příspěvků 03.01.19 12:28

Souhlasim, mame take vyborne zkusenosti, ale s krepem ne, ten mi neni prijemny, take kupujeme bavlnene. :oops: :kytka: :mavam:
Maji i nadherne detske, treba s Krtkem a po x pranich vypada uzasne, narozdil od jinych. Jedno detske jsme dostali, syn ma autove a to uz je zaprane az hruza, ale ma ho rad, tak mu ho necham. :oops: :lol: :mrgreen:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 13:57

Já ho kupuji. Nemusí se žehlit, tak proto krepové, i když bavlna bude si příjemnější, ale já nejsem zase tak náročná..Za mě fajn, peru často a je stále pěkné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >