Kolik si říct plat na administrativního pracovníka?

Anonymní
9.12.19 08:49

Kolik si říct plat ?

Zdravíčko, mám možnost na zkrácený úvazek práci administrativního pracovníka. Jedná se o zpracování reportů ze staveb.

Absolutně nevím kolik si říct hrubého? Jedná se o práci na zkrácený úvazek. Hodiny tak 4denne, podle dohody. Středočeský kraj

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
9.12.19 08:56

Neznam detaily, ale rekla bych si tak 18 - 20 000 Kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
9.12.19 08:58
@Plavuše píše:

Na zkrácený 4hodinový uvazek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
9.12.19 09:01

Ano, priblizne tolik jsem pred tremi lety brala za zkraceny uvazek. Ale chtelo by to vice detailu, napr. jake pozadavky ma firma, podle toho by se to melo odvijet. Pokud by to bylo opravdu neco zakladniho, tak mozna 15.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
9.12.19 09:02

15.000.- :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10885
9.12.19 09:09

Pokud jde jen o zpracování administrativy, tzn. žádná extra velká přidaná hodnota, přijde mi 14-15tis. adekvátních. Pokud jde o odbornou práci, která vyžaduje znalosti a dovednosti, které se nedají za dva týdny dohnat (např. nějaké stavební zákony apod.), šla bych výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
9.12.19 09:20
@Plavuše píše:

Velký oči co :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
9.12.19 09:38
@Alkata píše:
Velký oči co :D

Noo mi taky příjde… jako na plný by měla jako administrativní pracovník tedy 36-40tis???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 09:43

Ne, jde o to ( aspoň že začátku ), že budu dělat zprávy. Šéf mi řekne po tel, případně napíše do emailu informace ze staveb, pošle fotky. Já vše napíšu, musím si hlídat datumy apod, vložím fotky a převedou do PDF. Tak to na tři měsíce práce. Zkrácená pracovní doba, dle dohody.

Potom když by mi práce šla je možnost na klasický poměr s tím, že bych převzala i faktury.

Vážně nevím kolik si říct. Práce mi to přijde zajímavá, mám i možnost s ním jezdit po stavbách, dál vzít si práci domu když budu chtít, možnost mi koupit tel, ntb (to však zájem až tak nemám, mám svoji elektroniku )… Ale s platem vážně vaham. Nevím

Rozptyl má firma 13-17 tisíc, ale to je otázka zda to tak myslí. Sám mi řekl, že neví v kolik. Že je vše o dohodě. Stejně tak pracovní smlouva, zda bude klasická nebo dohodou, případně na černo (to nechci),že jemu je to prostě jedno. Má předchůdkyně tam prý byla za 500 Kč /hodina, když vzal v potaz, že ji koupil ntb a mobil, a vše prý nechal…

Ale já chci navrhnout reálnou částku… Určitě bych brala zkrácený úvazek na pracovní smlouvu, aby za ně bylo placeno pojištění. Ale částku jako takovou něčím kolik si říct. Firma u nás nabízejí administrativním pracovníkům a tím myslím fabriky, ne soukromníka jako je on… 110kc hrubého na hodinu základ.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 09:50

Těch 20tis je snesitelných, nejsou lidi. :P Zbytečně se nepodhodnocuj.

• Citovat
  • Nahlásit
15538
9.12.19 10:06

Pokud jen 4 hodiny denně, řekla bych si tak 15,16tis. Taky záleží na dalších benefitech firmy, dovolená, stravenky, možnost práce na HO apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 10:13

Řekla bych si 20k

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 10:15

15 Kč hrubého? Nebo čistého? Pokud čistého, zda se mi to moc… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
15538
9.12.19 10:17

Tak o platu se mluví vždy v hrubém, aspoň se zaměstnavatelem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 10:22
@Anonymní píše:
15 Kč hrubého? Nebo čistého? Pokud čistého, zda se mi to moc… 8o

Hele, kolik by sis řekla, kdyby se jednalo o stejnou práci na plný úvazek? Od toho bych se odpichla a chtěla pak za poloviční cca 70% té částky. Mám s tím zkušenost a nikdy neděláš na poloviční úvazek jen půlku práce, navíc náklady na dojíždění atd. jsou stejné, pokud tam máš být denně. Polovinu peněz bych chtěla jen v případě, že bych pracovala z domova a měla volnou pracovní dobu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat