Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj holky prosim vas jak je to ted s metodou ICSI?Práve bezelo v televiznich novinach ze za par dni dojde ke zmenam, ze se snad bude zavadet jen jedno embryo, a pak mluvili o nakych prvnich 2 pokusech zdarma, nevim spatne jsem rozumela,nez jsem došla k televizi,nevite na kolik ICSI vyjde?Díky moc za info,a taky komu tato metoda pomohla ![]()
https://www.emimino.cz/…-4ivf-80621/
priblizna cena icsi je cca 25 tis, dost se to lisi
vím to zcela přesně páč ho máme
nás to stálo 6000kč za oplodnění 8 embryí
jo, zakladatelko, ja to psala za cely proces IVF s ICSI, za samotne ICSI jsem dala 10tis za 6 embryi
Nás za 8 ks 8 tisíc a za každý další kus tisíckovku. Nechali jsme napíchnout 10 vajec, takže 10 tis.
jizvíková píše:
hele, ja mela dve prace a manzel takysetrili jsme na deti
No, byla to investice a manzel rika, ze aspon, ze dvojcata, ze nas vyslo jedno cca na 14 tis
-no nekupto
no teda to koukám
my měli vše hrazené pojišťovnou a kdyby přítel neměl špatný spermiogram a nemuseli nám dělat ICSI tak by jsme neplatili nic, jinak za ten výkon jsme dopláceli 6000kč a celé IVF+ICSI… ![]()
@evaprochy @JayLee
Holky, můž se zeptat kam do CARu chodíte? Díky
@evaprochy
já taky chodím k Apolináři a kvůli horšímu spermio u partnera nás nejspíš taktéž čeká IVF.
Jak dlouho tam chodíte? Jste spokojení? A máš tam nějakého oblíbeného doktora/ku?
prosím tě chodíme tam od listopadu 2011, ze začátku se to trochu táhne různá vyšetření atd. ale pak to letí a člověk neví ani jak, já osobně jsem spokojená jsou na mě milí a hodní, žádný problém jsem s nima neměla, jé tak to nemám jelikož se na mě jich vystřídalo tak 5doktorek a 2 doktoři
celou dobu jsem měla doktorky, když jsem byla na odsátí cysty tak mi to dělal doktor, páteční a včerejší návštěva u Apolináře byla doktorská a ty byli fajn
ale na jména jsem děsná nepamatuji si je ![]()
takže IVF a jak to má partner??? každopádně držím palce ![]()
@evaprochy …
My tam chodíme od loňského léta. Někdy mě právě tohle střídáni doktorů štve, protože občas mi každý řekne něco jiného, ale zatím jsem měla štěstí na doktorky ![]()
Při našem prvním vyšetření zjistili dosti bídný spermio u partnera, což jsme ani jeden nečekali (spíš jsem myslela, že problém je na mé straně). No poslali ho na další vyšetření a tam mu zjistili varikokélu, ale i po odstranění operativně se výsledek spermia nezlepšil
číselně si výsledky nepamatuju, ale měl závěr výsledku: oligoteratozoospermie…
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.