Kolik UM na jedno krmení?

779
24.10.20 14:15

Kolik UM na jedno krmení?

Kolik UM

Dobrý den maminky. Chtela bych se zeptat kolik vaše miminka vypiji za jedno krmení um?? Nám budou v utery 3 tydny a mala si na jedno krmení vezme 90ml ale někdy ji to nestačí tak jeste 30ml dodělávám. Neni to moc na tak male miminko?? Ale place mi hlady a div by si rucicky nevycucala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1982
24.10.20 14:39

No když má hlad, tak to evidentně není moc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
24.10.20 14:42

Davej kolik vypije, neres jestli je to moc nebo malo, nekoulej na tabulky. Kdyz to vypije, tak ma hlad no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 14:46

@Kriss Tina na kontrole u dr kde sme byli 4 pi propusteni z porodnice kde mala uz byla na um tak přibrala 320g a dr se teda moc netvaril ze za 4 dny je to moc..ale jako kdyz chce jest tak ju nebudu trápit hladem :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 14:47

Proto me zajima zda i vaše miminka tak pribirali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
24.10.20 15:33

@margaretka90 malej po UM taky příbíral hodně rychle, ale nemohla jsem ho nechat řvát hlady :nevim:
Takže tabulkama jsem se taky neřídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 16:00

@kavenka a dr nikdy neměla žádné připomínky kdyz přibral vic než je v,,normě,,??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
24.10.20 16:28

@margaretka90 ne, ta naopak tvrdila, že je to známka prosperity ;)
Na prohlídce v 6 týdnech měl 5 kilo a ve 12 týdnech měl 7 kilo. To byl asi největší přírůstek. Pak už se víc hýbal a taky jsme začali s příkrmy, takže už to tak nahoru nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
24.10.20 16:29

@margaretka90 Pokud je po dokrmu klidná a nebolí ji bříško, tak bych to neřešila. Jinak UM ale dávat od sebe alespoň po 3 hodinových intervalech (min. jsou dvě), aby se jí v břichu nemíchaly dávky (obvykle to nadělá paseku). Jinak se udává celkem UM 150-180 ml/na kilogram své váhy za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 17:13

Tak se tim trápit nebudu lepsi ze pribira jak kdyby nechtela jest vubec..a ze nabere trochu víc tak co kazde miminko neni tabulkové.. me jen zarazila reakce dr sem si pripadala jak kdybych to do ni cpala na silu a chudinka pribrala za 4 dny 320g..vsak to neni nejak enormni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 17:14

@Pocahonta prave ze je klidná, brisko ji neboli, prdi porad..plenek ma taky dost pokakanych a pocuranych..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
24.10.20 17:17
@margaretka90
@margaretka90 píše:
@Pocahonta prave ze je klidná, brisko ji neboli, prdi porad..plenek ma taky dost pokakanych a pocuranych..

Tak to je stav ideál… Jak jsi psala - buř ráda, že ji chutná… Třetí dítě byl strašný jedlík a pak úderem 3. měsíce se z něj stal jedlík příležitostný… Teď ve skoro 9 měsících je to co se týče příkrmů naprostá tragédie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 17:43

@Pocahonta tak snad to nebude v pondeli na váze velka tragédie.. zrovna dneska ma nejakou jedlou, kdyby mohla tak mi sni snad i flašku. Znám maminku co ji chlapeček pribral za 3 dny taky nehak kolem 300g ( vic jak my)a taky znám maminky co jsou nestastne pac jim miminka nenabiraji. Takze aspon sem se tady trochu uklidnila ze nemam jen ja doma malinkeho jedlika :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.10.20 18:15

@Pocahonta tak snad to nebude v pondeli na váze velka tragédie.. zrovna dneska ma nejakou jedlou, kdyby mohla tak mi sni snad i flašku. Znám maminku co ji chlapeček pribral za 3 dny taky nehak kolem 300g ( vic jak my)a taky znám maminky co jsou nestastne pac jim miminka nenabiraji. Takze aspon sem se tady trochu uklidnila ze nemam jen ja doma malinkeho jedlika :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama