Kolik za noční hlídání?

2114
4.8.08 12:31

Kolik za noční hlídání?

Ahoj, nemám zkušenosti s placením za hlídání a tak se Vás ptám kolik je tak cena za noční hlídání ( 12h ) :?: A pokud nemáte přímo zkušenost tak aspoň poraďte kolik přibližně. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
4.8.08 12:34

Ahoj,

ja jsem hlidavala a brala jsem do stovky za hodinu. Obcas 75kc a to jsem hlidala dve deti. Slo o to je jen ulozit a pak jsem se v klidu mohla ucit na maturitu. Plus mi platili taxika domu, nebo me odvezli osobne.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
4.8.08 16:09

Tak u nás půjde o to aby v baráku s děckama někdo byl, uložíme my a děti spí celou noc bez vstávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
4.8.08 16:27

Ahoj, já jako au-pairka ( Němci, žijící v ČR ) jsem měla svůj plat, ale večerní hlídání mi platili zvlášť. Brala jsem 100 na hodinu, před…počkej…no,skoro 7 lety :wink: Dokonce mi tam nachystali i vínko, chipsi a různý mňamky, byla to strašně hodná rodina. A jelikož manžel ( tehdy ještě přítel ) pracoval tu dobu v Německu, tak když se vracel domů do Čech, přijel rovnou za mnou k nim
( znali ho ), pokecali jsme, oni si jeli na ten svůj program a my měli báječný večer a ještě placený :wink: Jo a děti byli 3 - 9,6,3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama