Jak dlouho vydrží zaplétané copánky?

5352
2.8.08 11:12

Jak dlouho vydrží zaplétané copánky?

Ahoj holky,
plánuju, že si v září nechám na dovolené zaplést na půlku hlavy copánky, viz jsem našla pro ukázku na netu obrázek. Dříve jsem chodila do práce a tedy to nepřipadalo v úvahu, teď jsem na MD a nic nebrání, abych teda vypadala „jako šílenec“ :lol: - otázka zní, jak dlouho to vydrží a hlavně údražba…jsem zvyklá si mýt vlasy každý den, jinak bych se zbláznila.

Máte zkušenost? Nebo si mám radši přivéz z dovolený tričko a mušle? :lol:

Zde pro představu:

http://www.rasta-copanky.cz/…nky-104b.jpg

Děkuji za odpovědi a všem přeju krásnou sobotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9534
2.8.08 11:20

Pavli neprovokuj můj sen je copánky po celé hlavě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
2.8.08 11:23

Pavli , to mě tak napadlo…já jich teda asi nebudu chtít tolik, co jich je na tom obrázku…přeci jenom nejsem nejmladší, tak ani nevím, jestli se to hodí :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
2.8.08 11:27

Tak to já bych šla hned do celé hlavy ale dovedeš si mě představit? Vždyt by se mi i vlastní dítě bálo, ale vždy závistivě koukám po holčinách co to mají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
2.8.08 13:44
Pavlička píše:
Pavli , to mě tak napadlo…já jich teda asi nebudu chtít tolik, co jich je na tom obrázku…přeci jenom nejsem nejmladší, tak ani nevím, jestli se to hodí :oops: :oops: :oops:

Co by se to nehodilo, sakra, jsi mladá kost, jdi do toho a ničeho se neboj :)

Počítám, že údržba bude v pohodě, prostě si budeš umývat vlasy i s copánkama. Jen ti asi budou déle schnout. A jak dlouho vydrží? No, kvalitně uvázané dokud ti moc neodrostou vlasy - takže měsíc, dva nebo tři…

Určitě ti budou moc slušet. K mému obličeji se to bohužel nehodí, jinak bych asi neváhala a to jsem starší a podstatně prostorově výraznější :D Takže se budu realizovat až na Kunhůtkách.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19989
2.8.08 14:45

určitě do toho jdi - je to parádní

Já měla zaplétané copánky do půl hlavy (když jsem ještě měla dlouhé) :) - ale jen z vlastních vlasů a vydrželo mi to 2 měsíce

Sestra měla několikrát zaplétanou celou hlavu s připlétanými vlasy a na různé způsoby (rovně, cikcak, do jednoho místa a pak do ohonu, atd) Pěkné to vydrží cca 2 měsíce, pak hodně záleží na tom, jak rychle vlasy rostou, jak se mastí apod, nejdýl je to na 6 měsíců, ke konci to pak sestra nosila v kombinaci s šátkem, aby to odrostlé u čela nebylo vidět.

jdu najít nějaké fotky a pošlu

jo a nejhezčí to měla, když jí to zaplétaly černošky v zahraničí a vyšlo to i levněji než kdyby šla u nás do salónu

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19989
2.8.08 15:13

Svatební

a pár dalších:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
2.8.08 15:27

No Lesi , to jsi mě pobavila…mladá kost :lol: , pamatuju si, že když jsem byla mladá, tak vše od 30 let výše už pro mě byli důchodci :! :lol:

Sandriku, to jsi Ty nebo sestra? Protože to je fakt kočka!!!

Takže mi došlo, že se budu muset objednat na melíry dřív, než pojedu na dovolenou, protože jestli to vydrží kolem 2 měsíců, tak to by moje melíry už ale nevydržely :(

Mě to na těch dovolených vždycky lákalo a jenom tu půlku hlavy a těch pár copánků snad nebude ani dlouho trvat.

V září vám pak hodím fotky, jak jsem dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
2.8.08 17:19

Teda Sandriku, ségra je fakt kočka. Moc ji to sluší.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19989
2.8.08 19:28

to nejsem já ale sestra a že je to kočka to vím :lol:
(vyřídím jí pochvaly od vás)

Pavličko - 2 měsíce to vydrží určitě, běžně se říká 3, ale dýl jak toho půl roku určitě ne, těšim se na foto, to je jediný, co mi vadí na krátkých vlasech, copánky jsem měla moc ráda (ikdyž jsem si je obvykle zaplétala svépomocí za asistence sestry) :-D

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
2.8.08 19:38

Sandriku, děkuji za info a fakt krásné fotečky. Mě rostou vlasy hodně rychle, takže u mě asi déle než 2 měsíce to nebude a taky se to pak určitě začne trošku „rozpadávat“ . No však uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
2.8.08 20:06

Pavličko takže počkám až jak dopadneš a možná do toho pujdu s tebou.
Sandrik a segra je fakt kost :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.08 23:08

ty fotky segry jsou moc hezky, ja bych do copanku sla hned, ale vyniknul by mi frnak. Jinak doporucuju pred pletenim si vzit preventivne Paralen ci jiny prasek na bolest hlavy - jak jsou utazene, nez to povoli. Kamaradka si je na Kanarech nechala plest od cernosek za par supu a prvni noc dost skucela bolesti. Jo a pokud jste na dovce, tak si je nechat naplest na konci nebot hrozi spaleni kebule a to pekelne boli…

• Nahlásit
  • Citovat
618
5.8.08 11:36

Ahoj, fandím copánkům - bohužel já v čemkoliv z obličeje vypadám jak blb :evil: . Jak píše Anonymní, pozor na spálení, ale taky pozor, ať nejsi osmažená jak černoška a k tomu bílá lebka - to je snad ještě horší ( už jsem to párkrát viděla a vypadalo to přinejmenšim divně)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19989
5.8.08 18:14

Pamatuju, že sestru taky prvních pár hodin po zapletení bolí
Pokud se bojíš, že by sis spálla kůži na hlavě, tak je dobrý nějaký šátek nebo širokou čelenku (viz ta poslední fotka) na dobu, kdy je největší pařák, kůže si postupně zvykne a je to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama