Kolonoskopie doporučení doktora

Anonymní
3.2.16 19:14

Kolnoskopie ČB

Ahoj holky, mám dotaz, mám častý průjem, jsem nafouklá, chtěla bych pro jistotu na vyšetření střev, nevíte jestli k tomu budu potřebovat doporučení od doktora? Klidně si to uhradím sama. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

490
3.2.16 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz, mám častý průjem, jsem nafouklá, chtěla bych pro jistotu na vyšetření střev, nevíte jestli k tomu budu potřebovat doporučení od doktora? Klidně si to uhradím sama. Děkuji

Myslím, že by jsi měla k pediatrovi a ten ti dá doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
3.2.16 20:09

Stačí doporučení od obvodního lékaře někam na gastro, kde kolonoskopii dělají. Oni s tebou tak nějak celkově proberou, co a jak a rodinnou anamnézu. Jestli se dá kolonoskopie vyžádat, netuším, ale zas na druhou stranu nevím, proč by nemohla. Takže asi jedině zkus to a uvidíš :nevim: Když by byl nějaký problém, poohlédni se po soukromých klinikách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10425
3.2.16 20:23

@Šárka91 pediatr? 8o

Normálně bež k obvoďákovi…pokud máš obvoďáka v pohodě, tak ti to napíše, pokud nemáš v pohodě, tak si ty příznaky přibarvi. Já před kolono tedy ještě podstoupila UTZ břicha a výtěr. Obvoďák ti dá pouze žádanku, jako na krev a s tou se půjdeš objednat do specializovaného centra - gastroenterologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
3.2.16 20:34
@Šárka91 píše:
Myslím, že by jsi měla k pediatrovi a ten ti dá doporučení.

Proč zrovna k pediatrovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
3.2.16 21:30

@marmelada78 Chtěla jsem napsat k obvodakovi :mrgreen:. Chybička se vloudila, omlouvám se ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
3.2.16 23:12

Určité jdi pres obvodaka. Já se k mymu gastrousovi dostala sice jinak ale tohle je lepší. Jinak výborný gastro centrum i tam dělají kolono je Iscare na Praze7 je to nejlepší centrum v CR nebo nemocnice Horovice. Specializují se na tyto problémy. Přejí at to nic závažného není bohužel statistiky jsou u tohodle nemilosrdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama