Reklama

Koloboty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.04.09 20:59
Koloboty

Ahoj, nevedela jsem kam dat tema..tak teda sem..nezkousela jste nekterá koloboty?Strašně mě to láká, protože se ted trochu bojím jezdit na bruslích..vím že toto je neco jinyho..nemáte je někdo?

Reklama

Reakce:

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 15.04.09 21:58

Osobni zkusenost nemam,ale koupila jsem je dceri,ktera jezdi na bruslich v pohode,ale s kolobotama si malem rozbila kokos :wink:

Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 15.04.09 22:16

Hele, myslim, ze brusle jsou urcite urcite lepsi. Jestli to zamyslil na sport nebo alespon na trochu pohybu, tak na to koloboty urcite nejsou (jestli myslis to co ja. Boty, ktere maji kolecko v pate). Nejsou moc rychle a jsou na to se jen sem tam sklouznout. Jinak jsou na chozeni. A taky jsem na nich jeste nikdy nevidela dospeleho cloveka. Jen deti. Pises, ze se TED bojis na brusle. To proto ze jsi tehotna? V tom pripade bych nestoupala jak na brusle tak ani na ty koloboty…

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 15.04.09 23:09

KOLOBOTY NEJSOU NA JEŽDĚNÍ ALE NA OBČASNÉ SKLOUZNUTÍ,TAKY JSEM TO VIDĚLA JEN U DĚTÍ A URČITĚ BYCH SI JE NEKUPOVALA,PŘIJDE MI TO JAKO VYHOZENÝ PENÍZE ZA TO ŽE SE DVAKRÁT SKLOUZNEŠ

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 16.04.09 00:14

No, pokud mas na botech pridelana kolecka (jdou odendavat - tedy na tech, co maji segry jo), tak se v nich blbe chodi… Segre i jejimu priteli je skoro 28 let a chodi si na nich zajezdit jako na koleckovych bruslich. Rozhodne nejsou jen pro obcasne sklouznuti a da se na nich jezdit pekne rychle… A taky se na nich daji delat psi kusy. Ale rekla bych, ze je to nebezpecnejsi nez brusle… :o :D

kadlina
Neúnavná pisatelka 17194 příspěvků 16.04.09 09:30

Na For Kids dcera zkoušela kolečka, která se připnou na boty k patě a máte z každé strany paty kolečko, takže širší „rozvor“ a člověk by řekl, že to bude stabilní, ale vůbec to není žádná sranda a přestože pán od stánku se jí to snažil naučit, tak s tou naší neuspěl, takže jsme to vzdali a kolečka i přes protesty nekoupili. Myslím, že boty, kde je uprostřed paty kolečko jedno, budou ještě horší. Ale zase holčička před námi se na tom skoro naučila.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 16.04.09 18:07

no ja ani nevim jak jsem to myslela..ne jako sport..spis jako kdyz du s kocarem tak kdyz by byl mirnej sklon, ze bych to jako rozjela..:D no ale asi je to kravina..dnes uz jsem malem nabalila brusle, ale nakonec jsem je nevzala, nemam jeste odvahu..ale brusle taky neberu jako sport..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >