Kombinace laktobacilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2014
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 21:55
Kombinace laktobacilu

Je nebezpečné kombinovat laktobacily u miminka? Konkrétně u dvouměsíčního, chtěla bych dávat ráno biogaia a večer biopron baby, podle popisu obsahují odlišné kmeny bakterií. Vím že asi budete psát že je to zbytečné ale že zoufalství z bolavého bříška vymýšlím možná blbosti samotná biogaia po třech týdnech nezabrala tak chci zkusit biopron a zbytek biogaii se mi nechce vyhodit. Když to zkusím zkombinovat tak myslíte že to nevadí a neublíží? dekuji :kytka:

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 14.01.18 22:03

@maminka2014
Nedoporučuji. Zkus spíše jeden den to a druhý ono. ;)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 03:40

Já sice nevím, ale poradím zkusit dietu. Mě na synovo bolavé břicho pomohlo vysadit mléko a mléčné výrobky. A rozdíl je enormní. Případně další alergeny.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >