Kombinace laktobacilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka2014
Kecalka 166 příspěvků 14.01.18 21:55
Kombinace laktobacilu

Je nebezpečné kombinovat laktobacily u miminka? Konkrétně u dvouměsíčního, chtěla bych dávat ráno biogaia a večer biopron baby, podle popisu obsahují odlišné kmeny bakterií. Vím že asi budete psát že je to zbytečné ale že zoufalství z bolavého bříška vymýšlím možná blbosti samotná biogaia po třech týdnech nezabrala tak chci zkusit biopron a zbytek biogaii se mi nechce vyhodit. Když to zkusím zkombinovat tak myslíte že to nevadí a neublíží? dekuji :kytka:

Reakce:
Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 14.01.18 22:03

@maminka2014
Nedoporučuji. Zkus spíše jeden den to a druhý ono. ;)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 2 inzeráty 15.01.18 03:40

Já sice nevím, ale poradím zkusit dietu. Mě na synovo bolavé břicho pomohlo vysadit mléko a mléčné výrobky. A rozdíl je enormní. Případně další alergeny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >