Kombinace laktobacilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2014
Kecalka 164 příspěvků 14.01.18 21:55
Kombinace laktobacilu

Je nebezpečné kombinovat laktobacily u miminka? Konkrétně u dvouměsíčního, chtěla bych dávat ráno biogaia a večer biopron baby, podle popisu obsahují odlišné kmeny bakterií. Vím že asi budete psát že je to zbytečné ale že zoufalství z bolavého bříška vymýšlím možná blbosti samotná biogaia po třech týdnech nezabrala tak chci zkusit biopron a zbytek biogaii se mi nechce vyhodit. Když to zkusím zkombinovat tak myslíte že to nevadí a neublíží? dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 14.01.18 22:03

@maminka2014
Nedoporučuji. Zkus spíše jeden den to a druhý ono. ;)

marketak5
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 03:40

Já sice nevím, ale poradím zkusit dietu. Mě na synovo bolavé břicho pomohlo vysadit mléko a mléčné výrobky. A rozdíl je enormní. Případně další alergeny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama