Komu jste naletěli?

18313
14.8.15 14:54

Komu jste naletěli?

Dobrý den, hledám spoludiskutující, kteří (které) někomu ve slabé chvilce sedli (sedly) na lep. Nevyhnulo se to ani mně - nejsem neomylný… (I když už je to pěkných pár let.)
Nejde mně ani tak o to, co se přihodilo, ale kdo vás kdy napálil.
Schválně - zajímalo by mě, jestli se některé situace budou opakovat.
Klidně pište anonymně, téma je podle mě dost citlivé.

Příspěvek upraven 14.08.15 v 15:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
14.8.15 14:55

@Jura007 nazdar Juro :mavam: diky bohu nikdy nikomu ještě ale desim se te chvile :?

• Citovat
  • Upravit
18313
14.8.15 14:59

No já jsem jednou poslal svoje osobní data jedné podvodné firmičce - v domnění, že komunikuju s úředníkem na vnitru. (Ty stránky byly strašně věrohodné a já jsem cosi nutně potřeboval…) A straší mě to doteď… :think: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
14.8.15 15:02

Já naletěla při koupi trampolíny, narazila jsem na podvodníka. Peníze už z něj nedostanu. Tenkrát to ten hajzlík rozjel ve velkým a vymstilo se mu to, policajti si ho našli a byl soud, o kterým nás informovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
14.8.15 15:05

Naletěla jsem tady na eMiminu. Klasika, poslala jsem peníze předem za bundičku a nemám ani peníze, ani bundičku :nevim: Normálně bych takovou věc bez kladných hodnocení neudělala, ale ta paní si ode mě předtím objednala bodýčko a zdála se milá. :roll:
Co mě na tom ale štve nejvíc, že já de*il jsem jí tenkrát ještě poslala zpátky 16Kč, co zbylo z poštovného :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
charbl
14.8.15 15:11

Ja v praci kolegyni, co predstirala, ze je kamaradka a snazi se me udrzet v kancelari… pak jsem zjistila, ze to je chorobna manipulatorka a lharka, co permanetne donasi vedeni naprosto nesmyslny pomluvy a bludy o moji osobe. Za dva mesice totalne rozvratila tri roky fungujici kolektiv. No
stacilo vydrzet, nechat tomu cas a jiste misto mam ja a ona je nadbytecna (obe jsme na RD, ale ja se presunula na jinou pozici pod super sefa, co na me ceka a ona nema misto, na ktere by se vratila, to zaniklo, jak odesla na MD)

• Nahlásit
  • Citovat
360
14.8.15 15:17

Tak já jsem naletěla cikánům, kteří se přihrnuli, jakože chtějí rozměnit peníze. Je to už drahně let, chodila jsem při škole na brigádu do jedné hospody. Taková ta klasická finta s rozměňováním, kdy jich na vás 5 huláká najednou, pak sbalí prachy a vy večer zjistíte, že vách chybí litr. Následky - paranoiu - mám dodnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
14.8.15 15:28

Za mnou na prodejnu kdysi přišel mladík a že schání inzerenty na leták. Mělo to být myslím šest firem na jednou letáku s výtiskem pár tisíc ks, které se potom roznesou do firem ( prodával jsem počítače)
No chtěl zálohu 150Kč, ukázal mi OP, dal příjmový doklad s razítkem a už jsem ho nikdy neviděl.
Jinak nevím o ničem. Blbostí a špatných rozhodnutí jsem udělal několik ale za to jsem si mohl sám:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25358
14.8.15 15:29
@Lucella píše:
Tak já jsem naletěla cikánům, kteří se přihrnuli, jakože chtějí rozměnit peníze. Je to už drahně let, chodila jsem při škole na brigádu do jedné hospody. Taková ta klasická finta s rozměňováním, kdy jich na vás 5 huláká najednou, pak sbalí prachy a vy večer zjistíte, že vách chybí litr. Následky - paranoiu - mám dodnes.

Na mě to taky zkoušeli, asi před milionem let na brigádě, ve směnárně, ale já jsem byla taková zabrzděná a vždycky jsem si ty peníze znovu přepočítala, on pak těl znova rozměnit, já znova přepočítával a já ještě naivně, mám taky o stovku míň, on mi ji dal, já mu to rozměnila.

A teprve pak mi zkušenější řekli, že je to trik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2454
14.8.15 15:58

Asi ve 12-ti letech sem naletela na soutez na PC (zaregistrujte se a kazdy den muzete vyhrat). No tenkrat za me rodice platili asi 3 000 Kc :oops: no sem na cely zivot poucena a od te doby si davam pozor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
14.8.15 16:00

Naletěla jsem přičmoudlému mladíkovi, co si mě vyžádal na kasu. Byla jsem mladá a blbá. A pak kolegyni, co se tvářila jako kamarádka a když ji nikdo neviděl, kradla mi peníze z kasy. Pracovala jsem v supermarketu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
14.8.15 16:02

@Bomer a za co jste platili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.15 16:41

sedm let jsem splácela za ex

Když mi bylo cca 24 let, vzala jsem si na sebe úvěr u banky, 70 tis. Je to trochu zašmodrchané, ale měli jsme drobné půjčky, chtěla jsem to zaplatit a zařídit se už sama pro sebe, odejít po třech letech od přítele, můj první vážný vztah i spolubydlení. Podnik kde jsem pracovala, měl problémy, výplata nic moc a často se zpožděním, nebylo na nájem, na jídlo. Když jsem oznámila rozchod, přítel se zapřísahal, že mě bude navždy milovat, bláblá.. já naivka odešla k mamce, aby se mohl ze společného podnájmu důstojně odstěhovat bez mé přítomnosti.. Ať to zkrátím, tu hotovost jsem tam nechala. Vzal si ty prachy, koupil si auto, aby mohl jezdit vydělávat peníze, prý mi to bude splácet. Vzal si i nesplacenou elektroniku, psanou na mě. Proč bylo vše na mě - já měla potvrzení o příjmu, on ne.
Za tento vztah jsem platila dlouho a dlouho, protože na úrocích zaplatíte za ty roky pomalu dvakrát tolik… Neprokazatelná krádež.
Nikdy už jsem se z toho úplně nevyhrabala, protože když splácíte, a přitom stále bydlíte po podnájmech, neušetříte. A nejsem typ, co by se na někoho „přilepil“ a pomohl si, naopak za další chlapy jsem také utrácela, sice už dobrovolně, ale halt jsem trubka, investuji do těch, co mám ráda, ráda dělám radost, jsem štědrá, i když si to bohužel nemůžu vždy a v takové míře dovolit.

Další příběh - v mém prvním zaměstnání, kde jsem měla příruční trezor, mi uklízečka - slušná tichá paní, zalhala do očí, že jí poslali z účtárny (malá firmička, všichni jsme se znali) - že jí mám dát deset tisíc. Dala jsem jí je a pak to z ní s hrůzou tahala zpátky - její syn měl dluhy.
Jsem blbá, no, nebo spíš jsem vychovaná žít poctivě - ale už mi doma neříkali, že to neznamená že jsou tak vychovaní všichni a ať si dám na lidi sakra velký pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
2454
14.8.15 16:44

@jakanas registrace v soutezi byla zaroven i prihlaseni na nejakou stranku, ktera byla placena (to uz bohuzel nevim ceho se tykala). Kdyz si na to vzpomenou rodice tak lituji, ze s tim nesli k pravnikovi. Puvodne to bylo asi 700 Kc, ale dlouho sem nekoukala na email a nascitalo se to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
14.8.15 16:55

Jednou zazvonil u dveri bytu (v panelu) chlapek, ze je od UPC. Meli jsme tehdy cele druzstvo nejaky zakladni balicek ctyrech programu od UPC misto STAcka. Nicmene se ten balicek mel rusit, protoze se zavadela zpet STA (informovalo druzstvo na nastence). A chlapek rikal, ze je od UPC, a protoze ten zakladni balicek ma cele druzstvo, musi to cele obejit a nechat si to podepsat, ze to muzou zrusit. Mel jsem tehdy cerstve dite, jinak vsechno vzdycky studuju a vsem rikam, at nic co nectou nepodepisuju. No takze co. Byl jsem blbej, podepsal jsem to, vsechno se mi to zdalo legit (ta storka, informace od druzstva atd.). Za mesic mi prisla faktura od UPC (do teto doby byl poplatek 67 Kc mesicne v najmu od druzstva) asi na 700 Kc. No volal jsem zjistoval jsem, podepsal jsem mu nejakou smlouvu, ze chci UPC XL+ nebo cert vi co za X set mesicne. Zrusit to neslo, musel jsem to vypovedet, celkove me to tehdy stalo asi 5×700 Kc. Dobra lekce…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama