Hledá se mamča na psaní

292
14.8.15 10:50

Hledá se mamča

Ahoj najde se tu nejaka mladoucka mamca na psani? Kocarkovani a takove ty veci? :) Tehotenstvim jsem prisla o spoustu „kamaradek“ tim ze na ne nemam cas. Tak se chci seznamit s nejakou co je na stejne vlne " :lol: Je mi 20 a jsem 39 tt :) jo a jsem z Prahy :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.8.15 11:12

Ahoj, rada se spratelim :) diky tehu jsem takyna kamaradky trochu zanevrela. Je mi 23 a jsem z Prahy, jsem teda ale teprve 32tt to ty to mas koukam za par ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 11:17

@moncca1992 ahoooojec :oops: no parada koukam ze v tom nejsem sama xD ani ven nechodim. Nic. Nemam s kym :roll: nooo ty to mas taky za par :) ja mam prvni termin 22.8. Ale uz par dnu mam divne tuseni ze to bude proste cobydup xD pritel vsadil na trinacteho coz bylo vcera a Nic xD kdy mas ty termin? Z jake Prahy jsi? A cekas holcinu nebo chlapcee :) Jmeno vite? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 11:20

Ahojky,
můžu se přidat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 11:25

@Terča8909 ahoj :) no že váháš :P tak naaam tez neco o sobe povez :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 11:30

@Raduska95 :) ne sama v tom určitě nejsi, on člověk měl před těhu jiné zájmy než jako těhu a spousta známých a kamarádek se s nima nějak neztotožńuje a dost těch přátelství tak nějak potichu a nenápadně zkončilo.
Teda tak to máš fakt za chvilku :D jak to snášíš s velkým pupíkem v těch vedrech?
Já mám termín 12.10. tak jsem na to zvědavá :D Jinak co čekáme netušíme, nějak se mrňou nechce ukazovat :D přitom já jsem taaak strašně zvědavá, jména máme holka bude Eliška a kluk Miroslav(po taťkovi) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
14.8.15 11:30

Ahoj me je 24 ale ja uz mimco mam :)

• Nahlásit
  • Citovat
14.8.15 11:31

@Raduska95 joo a jsem z Prahy 11 a ty? A vy víte co čekáte? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 11:34

@Bebuu to je fuuk :) a jak starý mímo máš? A kluka nebo holčičku? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
14.8.15 11:37

@moncca1992 Kluka a ted mu bude 9 mesicu. Jinak jsem z Prahy 15…Hostivař :)

• Nahlásit
  • Citovat
13456
14.8.15 11:38

Ahoj :-) me je 21 mam 4 mesicniho chlapecka, taky sem porad zavrena doma s malym :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 11:40

@moncca1992 prosimte nevykej mi xF prijdu ti stara či co :D..hele ty vedra jsou nechutny. Ale ted ma prijit ochlazeni tak sem stastna. Hele do sesteho mesice to byl Filipek xD mela jsem sny ze to bude kluk na uzv se prcek nechtel ukazat..a v sedmem mesici mi rekli ze to je holka jako lusk. Prali jsme si kluka moc moc..tak bylo tam chvilkove takove to malicke zklamani xD vis jak :) ale ted se na ni taaaaak moc tesime. A bude to Adelka :D..rikame ji Áďa..a jak kazdy rika ze v devatem mesici uz se neciti pohyby skoro vubec opak je pravdou xD ne ze by kopala ale treba vidis okem jak ti jede zadeckem pres bricho xD nebo paticku poznam.Je to extrem.Sem zvedava jak pujde ven xD mam z toho fobii jako blazen protoze me boli kousnuti od komara..ale ted zazivam peklo ze zubama. Teda zazivala. Tri dny me desne bolel zub. Nedalo se vubec spat..na zubare nemam nervy ale strach nejvetsi..a ted bolest zubu pominula a mam otok xD ktery pomalicku jde pryc. Pry nekdo rika ze zuby jsou horsi nez porod. A to ze jsem si se zubama zkusila sve..Tak jsem zvedava co je na tom pravdy xD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 11:41

@Kriss Tina ahooooj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 11:41

@Bebuu jee do Hostivaře to mám kousek :) jsem z Jižního města :) a jak prcek snáší tahle vedra? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 11:42

@moncca1992 jo aha tys mi netykala xD Jsme z Vysocanske :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu