Vztah na dálku, komunikace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 20:30
Komunikace...?

Ahoj, mám dotaz. S přítelem vedeme vztah na dálku. Občas za ním jedu na otočku přes týden a protože má děti, se kterými se ještě neznám, ob víkend jsme spolu. Jezdím já za ním, protože u mě není možnost, kde být. A teď, co řeším. Když je týden, kdy se o víkendu máme vidět, neptá se. Většinou jsem to já, co se ptá, jestli mám přijet atd. Řekne na to, že ano, že jestli chci, tak bude rád. Přijde mi, že to neřeší a nevím, jestli teda počítá s tím, že automaticky přijedu… Nevím, co si o tom myslet. Kolikrát mi ale zase píše, jak se na mě těší a jestli přes týden nechci přijet. Ale ty víkendy většinou řeším já. Tak nevím, jestli se ho mám zeptat, jestli tedy chce být třeba sám nebo jestli mě chce vidět a jak to cítí…? Přijde mi to podlezave, ale nevím, co si o jeho jednání mám myslet.

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 25.10.18 20:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. S přítelem vedeme vztah na dálku. Občas za ním jedu na otočku přes týden a protože má děti, se kterými se ještě neznám, ob víkend jsme spolu. Jezdím já za ním, protože u mě není možnost, kde být. A teď, co řeším. Když je týden, kdy se o víkendu máme vidět, neptá se. Většinou jsem to já, co se ptá, jestli mám přijet atd. Řekne na to, že ano, že jestli chci, tak bude rád. Přijde mi, že to neřeší a nevím, jestli teda počítá s tím, že automaticky přijedu… Nevím, co si o tom myslet. Kolikrát mi ale zase píše, jak se na mě těší a jestli přes týden nechci přijet. Ale ty víkendy většinou řeším já. Tak nevím, jestli se ho mám zeptat, jestli tedy chce být třeba sám nebo jestli mě chce vidět a jak to cítí…? Přijde mi to podlezave, ale nevím, co si o jeho jednání mám myslet.

Co se ho pořád budeš ptát…Tvůj tunel potřebuje servis, tak tady už jakékoli otázky postrádají smysl…

Zwetta
Kecalka 427 příspěvků 6 inzerátů 25.10.18 20:35

Tak zkus nebýt aktivní, ale pasivní a počkej si na reakci.. :)

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 25.10.18 20:36

Chlapi takhle fungujou. Jednou jste si stanovili režim ob víkend, tak to platí a není to potřeba opakovaně potvrzovat. Kdyby se něco změnilo, dá ti vědět.

alilauter
Kecalka 225 příspěvků 25.10.18 21:02

Souhlas, někdy takhle fakt fungujou. Můj teď už muž je stejný. Měli jsme rok a půl vztah na dálku (česko - německo) a bylo to podobný. Jednou jsem si řekla, že počkám na reakci a to došla cca hodinu před mým plánovaným příjezdem. Jestli mě má vyzvednout. A někdy ani to ne. Nic jsem neodvolala, tak to přece platí a hotovo. Pokud to jinak funguje, tak to neřeš. Ten muj se i pár dní vubec neozval a pak mi říkal, jak se mu stýskalo. Ale proč psát nebo volat… :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >