Kondom a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 03.07.19 13:22
Kondom a těhotenství

Ahoj holky, ptám se že zvědavosti, protože mě to přijde jako blbost, tak jaké na to máte názory :think: Jsem na chalupě, kde není žádný obchod, kde by prodávali těhotenský test. S manželem používáme kondom. Po porodu jsem měla už dvakrát menstruaci vždy přišla 29. Teď po třetí nepřišla a já předpokládám, že to po porodu to není hned pravidelné, ale kamarádka mi psala, že se dá otěhotnět přes kondom. Mě to přijde jako totální hloupost když nepraskne nebo nesklouzne. Tak povídejte, jaká je pravda? Z třetího dítěte by mě kleplo ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 03.07.19 13:31

@Meggynka no nějaké procento neúspěšnosti je i u kondomu, mám zkušenost

Heivka
Závislačka 4105 příspěvků 03.07.19 13:34

Tak on kondom nemusí prasknout viditelně, může se v něm udělat mikrotrhlina, myslím že nejlepší je kondom kombinovat třeba se spermicidem.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 03.07.19 13:36

@stinga otěhotněla si přes kondom?

Uživatel je onlinekorneli
Kecalka 185 příspěvků 03.07.19 13:41

Myslím že pokud v něm není pidi dírka nebo nesklouzne, je spolehlivý. Já používám několik let a ještě jsem nechtěně neotěhotněla.

P4ja
Extra třída :D 10042 příspěvků 03.07.19 13:43
@Meggynka píše:
@stinga otěhotněla si přes kondom?

Kamarádka tak otěhotněla dvakrát. Poprvé říkala, že se kondom opravdu protrhl. Podruhé říkala, že si ničeho nevšimli, že by byl poškozený.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 03.07.19 13:47

@P4ja to mi ani neříkej :mrgreen: teď si mě pěkně znervoznila 8o

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 03.07.19 13:53
P4ja
Extra třída :D 10042 příspěvků 03.07.19 13:53
@Meggynka píše:
@P4ja to mi ani neříkej :mrgreen: teď si mě pěkně znervoznila 8o

Píšu, jak to říkala ona. Nemyslím si, že by lhala, a neřekla že se jim i podruhé stala nehoda. Ale byla fakt dost překvapená. Ale zase nemyslím, že se to stává často. My používáme kondomy už dobu a nic.

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 03.07.19 13:58

Z vlastní zkušenosti, můžeš být těhotná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:41

Touhle diskuzí moc nezjistíš. Někdo může napsat, že otěhotněl i přes kondom, jenže třeba chlap, než si ten kondom dal, tak už se o ženskou přirozením na přirození otíral a k otěhotnění mohlo dojít třeba takhle. Nebo byl dokonce vevnitř, ale kondom si nasadil až před vyvrcholením.
Mimochodem, podle mě, když kondom praskne, tak úplně. Kondom používáme 20 let a prasknul jednou a bylo to evidentní, že prasknul. A pro klid může ten, kdo pak jde kondom vyhodit, ho vzít a tu tekutinu natlačit do špičky a zmáčknout. Jako kontrola, že drží.

drakulova.stara
Kecalka 124 příspěvků 03.07.19 15:47

Za deset let jen jedna nehoda, ze prasnul uplne, to jsem zazehnala praskem po. Jinak funguji jak maji, ruzne znacky.

Wani
Závislačka 3510 příspěvků 03.07.19 16:26

Žádná ochrana není 100%, mně prasknul v životě jenom jednou (používám jako ochranu celý svůj sexuální život kondom) a bylo to jednoznačně viditelné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 06:37

Sice nemám zkušenost s otěhotněním přes kondom, zato to praskání jsem vždycky přitahovala, a proto samotný kondom jako ochrana před čímkoliv už nikdy.. absolvovala jsem celkem 3 soulože s ochranou a z toho dvakrát kondom na maděru, tak já nevím, co s tím manžel dělá, nebo jestli ji mám uvnitř jak struhadlo :lol:

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 04.07.19 06:50
@Anonymní píše:
Sice nemám zkušenost s otěhotněním přes kondom, zato to praskání jsem vždycky přitahovala, a proto samotný kondom jako ochrana před čímkoliv už nikdy.. absolvovala jsem celkem 3 soulože s ochranou a z toho dvakrát kondom na maděru, tak já nevím, co s tím manžel dělá, nebo jestli ji mám uvnitř jak struhadlo :lol:

Hele já jsem se po letech také stála struhadlem, nicméně otehotnela jsem přes čelisti kondom, přes klima prostě nebyla vidět.
Obejde jsem četla, že se i Dítě s vydávají za originály a jsou to jen padělky, tak nevím.
Já si spíš myslím, že je dělají méně kvalitní.
Od toho zážitku pouze se soermicidem a prerusovane, hodně lubrikantu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama