Obavy z mateřství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 13:02
Obavy z mateřství

:mavam: Ahoj chtěla jsem se svěřit a taky se zeptat zda je tu nějaká maminka co to měla/má podobně jako já.
Jsem v 8 měsíci těhotenství vše probíhá v pořádku ale najednou jako mávnutím proutku jsem se úplně přestala na mimi těšit nebaví mě vybírat věci do pokoje, pro dítě ani už nic řešit ohledně těhotenství. Předtim jsem byla úplně nadšená a už jsem chtěla abych jí měla u sebe. Malou mám ráda a chci aby byla v pořádku to rozhodně ano ale prostě najednou mě to nadšení a vše přešlo a já se spíš bojím jak to bude najednou náročné jak budu padat na hubu rok beze spánku a, že nebudu dobrá máma? :oops: Občas po večerech jsem tu četla zoufalé příběhy maminek jak jim děti nespí a pořád jen řvou možná i to mě vyděsilo. :?
zažila jste to některá?

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21647 příspěvků 03.07.19 13:07

Tomu se říká zodpovědnost :P vítej v klubu. Už nikdy nebudeš sama :mrgreen: ani na záchodě

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 03.07.19 13:12

Ja jsem teda teprve 7. mesic, ale zrovna dneska jsem mela podobne myslenky- abych vubec vedela, co s miminem po porodu delat a ze to teda nejspis bude narocne, ze na sebe s partnerem nebudeme mit cas a budeme ustvani, ze nebudu zvladat domacnost, ze me to doma nebude bavit a ja nevim co jeste vsechno…nastesti to u me nepreslo v nejakou velkou depku, jen chvilkove zamysleni…navic mame pred svatbou a teprve po ni prijde na radu vybavovani pokojicku a zarizovani vseho pro mimco…cim rozhodne trpim jsou brutalni zmeny nalad a pocitu- obecne, ne jen vuci mimcu…preji Ti at je to jenom chvilkove a brzy se zase tesis ;)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 1 inzerát 03.07.19 13:24

Ale jo, měla jsem to podobně, i jsem se takhle koncem těhotenství u jedný písničky hystericky rozbrečela, že mi končí život, že už nikdy nepůjdu pařit na koncert, nepojedu na fesťák, vše je ztraceno… zítra jdu na koncert tý kapely co mě rozbrečela a v pátek odjíždíme na fesťák - i s dcerou 2,5 roku :mrgreen: mateřství je děsivý, náročný, ale stojí to za to :hug: bude to dobrý, neboj!

MarketaC4
Kecalka 214 příspěvků 03.07.19 13:25

A já to mám zase opačně - mám pocit že všechno bude brnkačka, moje dítě bude nejhodnější na světě už od miminka a že vše bude jak ze sna :lol:
Samozřejmě je mi jasné že to tak s největší pravděpodobností nebude ale představa je to krásná :mrgreen:

Martassek
Kecalka 423 příspěvků 03.07.19 13:27
@pikola píše:
Tomu se říká zodpovědnost :P vítej v klubu. Už nikdy nebudeš sama :mrgreen: ani na záchodě

Já jsem třeba se dvěmi malými dětmi na záchodě vždycky sama. A pozor, dokonce ze zvládnu i sama osprchovat… :dance:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 03.07.19 13:37

Bud v klidu, jak to bude, tak to bude a ty se prizpusobis. Je to proste velka zmena, ale na to si casem zvyknes. Neboj se dopredu, nema to smysl ;)

Macik.S
Kecalka 401 příspěvků 03.07.19 13:49

Proto jsem nic takovýho nečetla :mrgreen: a když už, tak jsem tomu nevěřila, to přece nemůže být pravda, aby dítě jenom tak brečelo :lol: no a..mám cíťu :mrgreen: pro mě zase bylo fajn potom číst, že takový dítě nemám jen já a rozhodně to neznamená, že jsem špatná máma :kytka:

Magdalenamag
Kecalka 131 příspěvků 03.07.19 14:04

@Piiimiii Jo, ty změny nálad…zrovna včera jsem se rozbrečela na autobusový zastávce, protože tam bylo hodně lidí :mrgreen:

Any111
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 03.07.19 18:30

Neboj, tyhle myšlenky máme v těhotenství asi každá. Dřív nebo později se dostaví nervozita a pochybnosti. Ono to zas přejde :hug:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 03.07.19 21:06
@Martassek píše:
Já jsem třeba se dvěmi malými dětmi na záchodě vždycky sama. A pozor, dokonce ze zvládnu i sama osprchovat… :dance:

JOoo přesně jaké si to uděláš takové to máš. Nesnáším když mi dcera leze na záchod. Sprchu jsem dávala vždy. A uspávání…to už tady nekomentují… já dala prostě dceru spát a bylo. Lehla a spala. Občas vyváděla, tak si pořvala. Nyní jsou ji tři a už nevyvádí, nevymýšlí, ví že ji to je prd platné :D

Váš příspěvek
Reklama