Reklama

Kondylomata, rodiče - nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nituš
Povídálka 34 příspěvků 19.01.17 13:56
Kondylomata, rodiče nevím si rady

Ahoj
Mám problém, tam dole se mi " něco " udělalo..
Nejdřív jsem si myslela, že to jsou pupínky, tak jsem to nechala být byly a si dva..ale po čase vůbec nezmizeli… naopak..myslela jsem si ale, že je to třeba alergie na kondom, protože vždy když jsem měla styk, s kondomem, a ještě jak jsem byla potom spocená mohla sem se udrbat.. Ale teď jsem si všimla, že to vypadá jako šedivé pupínky, a když jsem to začla víc zkoumat, všimla jsem si že asi 3 vypadají jako bradavičky.. žádný obrázky na netu jsem nenašla, ale jediné co odpovídá popisu jsou kondylomata.. jinak vůbec nevím co to je ( přoložím i obrázky, snad se zato nebudete zlobit, ale myslím, že je to lepší)
a další problém je no..
Je mi 17, a moje rodina.. mamka.. je to težké, kdybych jí o řekla, bylo mi šílené peklo, anavíc by jsi ze mně dělali šílenou legraci a tohle bych vážněneunesla..
Opravdu nejde jí říct co se mi dole děje a aby semnou šla na gyn.
Já vím, že každý řekne to nic není raději to řekni ať se ti nic nestane vážného, ale nezvládla bych to jak by se mi potom posmívali, a věřte mi že si to nevymýšlím. Dokonce se mi "smály " když mi dal přítel před nima pusu, dost si ze mně pak utahovaly a vůbec to nechápu. jenže tohle mně šíleně ničí a nezvládla bych ještě tohle.
Jenže když tam půjdu sama a opravdu to budou ty kondylomata, četla jsem, že se chodí i třeba na zákrok, a jelokož mi není 18..hned by o tom veděly… a nebo nějaký mastička.. co sem slyšela prý stojí okolo 2k, nevím co je na tom pravdy.. ale ani tohle si zase nemůžu dovolit.. na to bych našetřila minimálně za rok..
Prosím o tom aby se do mně nikdo nenavážel, prosím jen o radu, pomoct, uklidnení, nebo co vlastně a jak mám udělat.. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vverru
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 19.01.17 14:01

Zkušenost nemám, ale šla bych na gyndu.Tam přeci můžeš sama. Každopádně než budeš vědět; co to je, tak by si sex měla vynechat

vverru
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 19.01.17 14:02

Ty fotky smaž!

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7628 příspěvků 19.01.17 14:02

@Nituš a proč nejdeš na gynekologii sama? Já chodila sama od 15 :-) ani by mě nenapadlo tam chodit s mamkou a to máme skvělý vztah..

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 19.01.17 14:03

Je ti 17 let, tak se objednej na gyndu a je to..k tomu matku nepotrebujes..

Nituš
Povídálka 34 příspěvků 19.01.17 14:11

Jak jsem psala, tak kdyby to něco bylo a muselo dojít na odstranění, tak ano už k tomuhle matku potřebuji..jelikož mi těch 18 není. o tohle tam hlavně jde.
Každopádně tam zajdu.. ale pokud mi řekne že je to na te zákrok nebo něco tak nevím co budu dělat potom..
samozřejmě že s nikým spát do té doby nebudu.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 14:11

Objednej se na gynekologii, zkonzultuj to a pokud by to stálo moc, až pak jdi za máti.
A fotky smaž, asi jsou proti pravidlům webu, hlavně je může někdo proti tobě použít.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7628 příspěvků 19.01.17 14:12

@Nituš nejdřív zajdi k lékaři a pak řeš zda to bude nebo nebude potřeba probírat s mámou :-)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 14:13
@Nituš píše:
Jak jsem psala, tak kdyby to něco bylo a muselo dojít na odstranění, tak ano už k tomuhle matku potřebuji..jelikož mi těch 18 není. o tohle tam hlavně jde.
Každopádně tam zajdu.. ale pokud mi řekne že je to na te zákrok nebo něco tak nevím co budu dělat potom..
samozřejmě že s nikým spát do té doby nebudu.

I o tom gynekologovi můžeš říci, že máš s rodiči špatné vztahy a peněz moc nemáš, tak ať se to pokusí vyřešit co nejlevněji ;) Někdy mívají alternativy.

alisekR
Závislačka 4999 příspěvků 19.01.17 14:22

To je ale něco jiného, zaprvé jdi na kožní a ne na gyndu, podle tvých stehen a třísel tě typuju na plíseň a myslím, že se nepletu. Máš evidentně plísňové onemocnění. Takže dostaneš mastičku a budeš mazat, proto tě to totiž svědí při zapaření. :mrgreen: Fotky tady smaž. :mrgreen: Ty tři šedivé výrůstky, jsou takové ty bradavičky, co se dělají některým lidem i na krku, tak s tím jdi taky na kožní a né na gyndu. Tam je odstraní, myslím, že to stojí cca 50 kč tři kousky. ;)

alisekR
Závislačka 4999 příspěvků 19.01.17 14:24

Zapomněla jsem dodat, že toto opravdu nejsou kondylomata. :D

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 19.01.17 14:24

@Nituš Muj gyndar teda neresi jestli je nekomu 17 nebo 18…takze nevim..kazdopadne pokud to bradavice jsou, bude to chtit vylecit dusikem nebo chyrurgicky, muj to dela primo v ordinaci, me to nezabralo a vratili se, tak jsem zkusila alternativu podobe Trea trea olejcku a zmizeli..

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 19.01.17 14:33

Ja mela kondylomata uz par let zpatky prvni jsem je byla chirurgicky řezat ale stejne se vratila pote jsem si koupila duofilm a sama mazala a zmizla a nevratila :palec:

Reacta
Stálice 72 příspěvků 19.01.17 14:40

Ty fotky snad nebyly nutný… :lol:

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 15:05

8o Na co potřebuješ mamku, když se máš objednat k doktorovi? Za rok budeš chodit k volbám, tak pober trochu rozumu do hrsti, nefoť si pipku a nenahrávej ji na veřejnou diskuzi, seber se a běž k obvoďačce, ta tě pošle dál nebo tě pošle do lékárny pro obyčejný Duofilm (bez předpisu). Mně to teda přijde jako úplně normální pigmentové pupínky, kondylomata jsou fakt něco jinýho. Ale tak od toho mají doktoři diplomy, aby to zhodnotili odborně - tady ti laici těžko poradí. Pokud bys musela na zákrok (o čemž silně pochybuju!), tak by to znamenalo, že to je vážné a v takovém případě by zasloužila matka, co se dceři směje, přes ústa. Pokud by byla léčba nákladná, holt bys musela na brigádu, na to už věk taky máš. Ale myslím, že nebude potřeba ani jedno z toho, maximálně ti doporučí zlepšit hygienu a používat třeba intimní gel namísto obyčejného mýdla…

A jen tak na okraj, asi bych zkusila i návštěvu psychologa, pomohl by ti s tím nízkým sebevědomím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama