Reklama

Používáte kosmetiku vždy od jedné značky/řady ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 15.01.17 16:11
Používáte kosmetiku vždy od jedné značky / řady ?

Používáte kosmetiku vždy od jedné značky / řady?
A s jakými přípravky jste spokojené? Jde mi o kompletní péči. Mám smíšenou
A jsem z ni trochu nešťastná. Místy je mastná, místy sucha…byla jsem už u mnoha kosmeticek, dermatolozek, jenže každá roka něco jiného a člověk je akorát zmatený.
Daly by jste mi nějaké tipy pro konkrétní přípravky? Jde mi o :

1. Denní krém
  2. Noční krém
  3. Krém/gel na oční okolí ( na kruhy, vrásky, pytlikx pod očima )
  4. Báze pod make up
  5. Rozjasňovač

Moc děkuji! :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 15.01.17 16:13

Cizí spokojenost s určitým výrobkem Ti bude na nic, každá pleť reaguje trochu jinak. Právě kosmetika je hrozně individuální. Celé řady nepoužívám, kus od kuse té které značky.

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 15.01.17 16:16

Hernajs, já nic takového nepoužívám!!!
Z kosmetiky krom mýdla je to jen pravá kolínská 4711 z Kolína nad Rýnem. A ta dokonce zavoněla i mojí paní, která mi ji potají kradla. Tak jsme se domluvili a používáme ji oba. Vždy objednám 800 ml balení, které si rozléváme do svých flakonů. ;-)

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 15.01.17 16:20

Ne, pouzivam jak se mi zrovna zda co je dobre, stalici jsem nenasla.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 15.01.17 16:33

Kosmetiku od jedné značky nepoužívám.
1, 2 - Nivea
3 - Nivea v malé lahvičce na oční okolí, dělají i roll-on
4 -Dermacol - (oční) pouze na víčka pod stíny
5 - nepoužívám, ale ráda si počkám na tipy

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 15.01.17 16:38

Cien z Lidlu :)
Jaký rozdíl je mezi 1 a 4?
Rozjasňovač teda ne, to nevím, jestli mají.

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 15.01.17 16:41
@Knihomyš píše:
Cien z Lidlu :)
Jaký rozdíl je mezi 1 a 4?
Rozjasňovač teda ne, to nevím, jestli mají.

denni krem je neco jineho, nez base, ta pripravi plet na makeup, vetsinou ji to jakoby vyhladi diky silikonu a zaplni pory atd.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 15.01.17 16:41

@Šťastná.máma.4
kombinuju značky, teď jsem se ustálila na Vichy a něco mám z Biodermy. Mamka mi nosí vzorky z práce (lékárna), tak si musím vše vyzkoušet a pak teprve nakupuju běžné balení. Stane se že i z osvědčené značky mi ten který produkt nesedne.

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 15.01.17 16:42

Ja bych se zeptala, co na oboci :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 15.01.17 16:44
@pikola píše:
Ja bych se zeptala, co na oboci :mrgreen:

potřebuješ ho doplnit nebo zvýraznit? Vlastně na obojí jsou výtečné matné stíny + dobrý štětec.

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 15.01.17 16:44

Mam smisenou citlivou plet 30+. Pouzivam na den hydratacni krem od Mixa, 8%, na noc modrou indulonu, na ocni okoli krem z Lidla, bazy pod makeup ani rozjasnovac nepouzivam, jako rozjasnovac se mi osvedcilo pit pravidelne cerstve citrusove plody a dostatek vody, je to opravdu videt.
A jeste merunkovy peeling od Alverde, miceralku a ocni odlicovac od Mixa, obcas i pletovku proti rozsirenym porum. Ale treba krem Mixa 30+ pouzivat nemohu, okamzita reakce :zed:

Cely tento mix pripravku vyplynul z toho, ze mi plet reaguje na kdeco reaguje, rudne, pali a ja to musim hledat stylem pokus omyl a jeste s omezenymi financemi :nevim:

Prijemne me prekvapila Essence dekorativka, vodeodolna tuzka na oci za 50, rasenka false lashes za 160 a moje precitlivele oci jsou uplne v klidu :dance:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 15.01.17 16:45

@lamicina Mě právě Bioderma přestala po půl roce vyhovovat, tak jsem přešla na La Roche Posay, jenže denní krém od nich mi už také přestává sedět :roll: @pikola Na obočí? Aby to rostlo? Nebo na konturaci? ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 15.01.17 16:46
@Helileli píše:
Mam smisenou citlivou plet 30+. Pouzivam na den hydratacni krem od Mixa, 8%, na noc modrou indulonu, na ocni okoli krem z Lidla, bazy pod makeup ani rozjasnovac nepouzivam, jako rozjasnovac se mi osvedcilo pit pravidelne cerstve citrusove plody a dostatek vody, je to opravdu videt.
A jeste merunkovy peeling od Alverde, miceralku a ocni odlicovac od Mixa, obcas i pletovku proti rozsirenym porum. Ale treba krem Mixa 30+ pouzivat nemohu, okamzita reakce :zed:

Cely tento mix pripravku vyplynul z toho, ze mi plet reaguje na kdeco reaguje, rudne, pali a ja to musim hledat stylem pokus omyl a jeste s omezenymi financemi :nevim:

Prijemne me prekvapila Essence dekorativka, vodeodolna tuzka na oci za 50, rasenka false lashes za 160 a moje precitlivele oci jsou uplne v klidu :dance:

ano, Essence je skvělá značka, docela inovativní a za doslova pár korun!

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 15.01.17 16:47

@Helileli To mám přesně já pokus/omyl, také mi hodně pleť reaguje, červená, svědí, páli :roll:

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 15.01.17 16:48

Mym základem je tedy pleťová voda a nějaký mycí gel, teď jsem si koupila od Biodermy Sebium a žádné zázraky to teda s mymi pupínky nedělá :-( krém mám od Bione cosmetics s Aloe Vera, je mi na pleti strašně příjemný. Na vrásky kolem očí zatím nepoužívám, ale semtam použiju na osvěžení očního okolí gel z Oriflame. Bázi pod makeup nepoužívám, rozjasnovac taky ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama