Konec vztahu a společné bydlení

Anonymní
31.8.20 21:07

Konec vztahu a společné bydlení

Přeji klidný večer čitatelky, a přesto že mám pocit, že jsem nic nezavinila a nezkazila prosím na pohled z druhé strany.
Přítele znám spoustu roků, byli jsme milenci. Já otěhotněla, a šest let jsem s dítětem zůstala sama, neměl zájem být rodič a táta.
Vše jsem si srovnala a bylo nám hezky, až do doby, než s prosíkem o odpuštění po šesti letech přišel opět táta dítěte a můj vysněný.
Chvíli jsem tomu nevěřila a chtěla jsem něco co by nasvědčovalo tomu, že to myslí vážně. A ano. Přišlo to.
Stavěl pro nás jako pro rodinu malý domek.To mě přesvědčilo, a do roka a do dne jsme se jako tříčlenná rodinka stěhovali.
Teď je to 5 let co zde žijeme, dítě si tu zvyklo, já také, ale není to naše a táta přestal fungovat jako partner i jako táta.
Je vtom někdo jiný, a mě je do breku, je mi všeho líto, času, dovolených, práce kolem domečku, prostě všech prožitých chvil, které byli opět lež.
Asi jsem se spálila v jednom partnerovi opakovaně, a vše co jsem jen udělala bylo to, že jsem se starala o rodinu, vaření, úklid a práci. Taktéž mě zajímal on jako muž, ale často se vracíval pozdě večer domů a večery trávil raději u puva s kamarády. Až do doby kdy knim nastoupila nová pracovní síla a začalo to čemu se říká harašení na pracovišti, které přerostlo v ustavicném chatovani.
Nyní je fáze nekomunikace, a oddělených částí na spaní. S dítětem komunikuje jednou dvakrát do týdne formou "AHOJ ".
Vstává až když už nejsem doma a zaklapnu dveře do práce, aby se semnou neviděl, přijde mi, že nemá čisté svědomí, a nezájem cokoli měnit. Žije si svůj život, a jezdí si sám kam chce. Nemluvíme spolu. Sám řekl, že semnou nechce být, ale sex chtěl ještě před měsícem a půl. A pak nanovo. Chatovani s paní X, a já už si řekla že mu matraci dělat nebudu. Nijak automaticky se to přetrhalo, a mě to moc mrzí hlavně za dítě. Celé prázdniny s námi nebyl, přestal cokoli s nami dělat, tak moc ho ovlivnila ta bytost. Ješte, když jsem spolu alespoň mluvili mi řekl, že s dotyčnou nic nemá, že spolu byli jen na pivo.
Ale nato spolu chatovali zase den co den, noc co noc. Vše i bez lození do soukromí 100% vím.
Tady s vámi jsem chtěla jen váš pohled, jestli s dítětem zůstat nebo od něj odejít. Nevyhazuje nás. Ale zavírá se do své dílny a do domku přijde, až když už spíme. Častokrát tam popíjí.
Prosím o anonym. A děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5219
31.8.20 21:15

Našla bych si svoje bydlení. Stejně by to časem určitě chtěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4714
31.8.20 21:23

Ať táhne on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
31.8.20 21:23

Odejít, tohle tě bude jen trápit a uzirat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
31.8.20 21:28

Odejít. To zvládnete. Syn to časem pochopí. Něco mi však říká, že za tebou opět přijde s prosikem, snad třikrát už do stejné řeky nevstoupíš. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
31.8.20 21:29

On byl ženatý, Tys byla jeho milenka, otěhotněla jsi, on se po letech rozvedl a přišel s prosíkem, když byli synovi šest? Bylo to tak?… Jen chci mít jasno. Jinak samozřejmě vztah nemá cenu, on evidentně není na dlouhodobý vztah stavěný, vždy po pár letech potká někoho, kdo mu zamotá hlavu. Nemá to cenu. Postav se na vlastní nohy. Pokud bude chlap mít charakter, odejde sám. Pokud bude chtít zůstat v domě, odejděte vy, zasloužíte si synem lepší život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
31.8.20 21:38

Kdo je majitelem domu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27541
31.8.20 21:42

Jestliže ti tam nic nepatří, odešla bych a na jeho prosíky už zůstala hluchá. Byla blbost ho po 6 letech brát zpět. Měl si brát leda společného syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 22:13

Majitelem je on.

• Citovat
  • Nahlásit
60403
31.8.20 22:16

Odejít. Tohle je zbytečné trápení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 22:18

Beru vše s pokorou a se ctí. Odejdu, né hned a rychle, jelikož s dítětem to není šup šup, školu skloubit, práci také, ale odejdu určitě. Nechci přihlížet jeho avantýře. Bolí mé to. I když nás nevyhazuje není to moje, akorát neměl plést hlavu mě a dítěti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 22:41

@Piju čaj děkuji za odpověď, která je trefná.(KOMENTÁŘ).
Bude to chvíli trvat, ale už se na tom pracuje, nemůžu z pocitu zrady, a nevlastnění toho tady, zůstávat napořád. Je čas odejít. Kvůli sobě a dítěti. I přesto, že to boli.

• Citovat
  • Nahlásit
949
31.8.20 23:19

Vydržela bych tam přesně do chvíle, kdy bych měla dostatečnej polštář na osamostatnění, a už nikdy bych se nevrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3205
1.9.20 11:00
@mackA159 píše:
Ať táhne on.
:lol: jako že by jí daroval svůj dům?…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
1.9.20 11:15
@Anonymní píše:
Beru vše s pokorou a se ctí. Odejdu, né hned a rychle, jelikož s dítětem to není šup šup, školu skloubit, práci také, ale odejdu určitě. Nechci přihlížet jeho avantýře. Bolí mé to. I když nás nevyhazuje není to moje, akorát neměl plést hlavu mě a dítěti.

Neplete vám hlavy. Nezajímáte ho a nemluví s tebou. Jeho avantýra je to poslední, co by tě mělo zajímat. To už je jen poslední kapička. nevěděl, že soužití bude tak náročné a nezvládá to. Nechce vás tam, jen mu je to možná hloupé a to nebude dlouho trvat. Že to bolí? To je normální. I jeho to bude bolet, ale jinak to neumí. Ještě k tomu pije. Už se stalo. Naletěla jsi a je čas odejít. Umí se alespoň postarat o dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama