Koníkovské srpnovky 2007

iza
143
3.7.07 20:00

Koníkovské srpnovky

ahoj holky takdoufám, že když bude krize tak se tu vždy najdeme :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

233
3.7.07 20:13

Ahoj izi, tak už jsem si prošla martyrium registrace a v krizi se tu určitě budu objevovat:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.07 20:17

ahojky prominte ze jsem lezu :oops:
izo ty jsi chodila i knam do srpnovek,tak jsem se chtela zeptat proc se neukazes.stale te mame v seznamku ale nemame u tebe ani termin porodu,tak jestly chces,tak se prijd ukazat i mezi nas a nebo aspon napis termin porodu at ti muzeme drzet palecky :wink:
pa kamca ze srpna

samozrejme mezi nas zvu i ostatni.oc nas neni,ale je u nas fajn :lol:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.7.07 20:22

kurňa simus už tu někdo má tak jsem 1sima 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.7.07 20:25

v nouzi zde

když nepůjde koník tak se ozvu zde ju :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3.7.07 20:37

ten kůň je fakt drsnej.. 8O 8O :-)

před chvílí se mi tady konečně po 150 pokusech :x podařila registrace :D
teď zas pro změnu řeším metřík 8O

jana.1 z koníkovských červencovek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.07 20:42

tak už se to podařilo, záložní program funguje. Ale Koník je koník.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
3.7.07 20:48

holky jsem tu taky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
iza
143
3.7.07 21:19

tak bezva..v případě krize sraz tady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.07 21:24

krize právě nastala 8)

OPĚT … to by asi nebylo ono, že jo :D :D

:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.07 21:25

tak dobrá, zas hned naskočil.. to jsem nečekala…
ale ono to přijde, dřív nebo pozdějc :wink: :roll: :? :P :P 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.7.07 21:30

tak jsem tu taky

Taky se hlásím když bude auuuu krize. Pardon, ale mimi mi dneska cpe pořád nožičku do boku. Dá se krásně nahmatat, ale obešla bych se bez:-D
Akorát teda nechápu systém odpovídání… Jsem tu registrovaná, jsem přihlášená a nějako nevím jak na to…

• Nahlásit
  • Citovat
iza
143
3.7.07 21:32

to jsi ty markét? holky ono mi to zase nefachá, jak vám? s registrací neporadím..už si jí nepamatuju..absolvovala jsem to někdy v prosinci haha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.07 21:38

snad už

Už jsem na to přišla… neměla jsem v nastavení zaškrtnuto připojit nick…
Jsem tu od února, vlastně tady na chatu jsem objevila Janku a ta mi řekla prvně o koníku:-D
Taky mi to už zas nějako nejede, snažím se otočit na poslední stránku a houby se děje… Asi vložím svůj příspěvek sem:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.07 21:39

reakce na opět nechodícího koníka...

Andy není moc co závidět… Já se s mámou nebavila asi tři roky, srovnalo se to někdy tak před dvěma rokama a bylo to celkem složitý, takže vím, jak to myslíš…
Majko s psíkem ti moc neporadím… Náš doma nečůrá, jen občas lehce radostí když se vracíme po delší době, ale to dělá v chodbě na plovoučku a cítit není nic…
Renčo to je divný, že tě lékař vůbec neprohlíží, mě dělá prohlídku teď už pokaždý, pozná podle toho CS a jak je mimi natočený.
(Jak jste toho stihly tolik nakecat? Mě to nejelo celej den!)
Terezko spala jsem dnes úplně stejně báječně, taky jen někdy ve 4 wc a jinak žáha, záda všechno v cajku:-)
Danul vítej mezi námi. Já čekám překvápko, termínů mám více (podle 1. UZ 15.8.) ale hrozí mi prý předčasný porod, tak uvidíme. Abych nakonec nepřenášela:-D
Sim je to možný s těma 4 boxama??? Já nedostala ani jeden! To není fééééér :-D
Radu gratulka ke kontrole a kdy se ten porod chystáš uskutečnit? :-D No hele tělo bude rodit, tak musí něco vydržet ne? Nějakej malíček je proti tomu sranda:-D
Andy já zkoušela i slovenského koňa a stejnak nic…
Marti supr zpráva o Petruli!
Koukala jsem na emimino a nějako ho nechápu… registrovaná tam odkdysi jsem, tak jsem se přihlásila a chtěla odpovědět, několikrát jsem musela vyplnit ten jejich blbej k´=od a stejně jsem tam jako anonymní…
Teda mimi pěkně řádí, kope mě děsně do boku, nebo spíš tam vždycky natlačí nožičku a chvilku ji tam nechá. Nahmátla jsem normálně patičku! (snad mi nevyleze z břicha ven, podle toho tlaku je to možný:-D) ****

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama