ÚNOR 2008

2752
4.6.07 14:46

ÚNOR 2008

Ahojky holčiny,
tak tu už nějakou dobu nakukuji, zda bude mít někdo únorčátko. Tak se pochlubte. Já mám termín na přelomu.. ledna a února…(je to ve hvězdách:-) Podle UZ a ovu to vypadá na 3.2. Nedá mi to, abych tuto diskusi nezaložila.. třeba tu už někdo také číhá. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1660
4.6.07 15:05

Ahoj,

já jsem z února 2007 a v tuto dobu už jsem taky vyhlížela svou diskusi. Přeji Vám všem tak krásné prožití celého tehotenství s emiminem jako jsme ho měly my a hlavně zdravá miminka. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
4.6.07 20:31

Všem novým únorňátkům držíme všechny palečky,co máme.Jéééé,já bych to brala ještě jednou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
4.6.07 20:42

No ja až tak za tři roky.. Jinak přejem všem těhulkám klidné pokojné těhotěnství :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
4.6.07 20:56

Take se přidávám!
Brzy vás tu bude, tolik kolik nás v diskuzi - UNOR 2007.
Za tu dobu jsme se hodně stmelily … vsak je videt, ze uz vam tady nakukujeme vsechny :D
Snad vam to nebude vadit..ale abyste pochopily..je to takova melancholie ze pred rokem nam to vsechno teprve zacinalo.
HOLKY PREJI VAM VSEM, KTERE SEM PRIJDETE HODNE STESTI A ZDRAVI! A at si tech 9 mesicu cekani na ten maly krasny uzlicek co nejvice uzijete!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4309
4.6.07 20:59

tak koukám, že se nakonec všechny z unora 2007 slezeme tady? :lol: :lol: :lol: Taky jim to závidíte?

také Vám přeji překrásné prožití těch devíti měsíců. Zcela upřímně Vám musím říct, že bych do toho šla okamžitě s Vámi znovu.

Přeji Vám všem, které se později přidáte bezproblémové těhotenství, krásný porod a zdravá miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
4.6.07 21:11

Tak jsem tu i já :wink:
Děvčata,
dávejte na sebe pozor,opatrujte se a užívejte si každičký den (i ty nepříjemné),strašlivě to uteče…věřte :wink:
Je mi dojetím do pláče…není to tak dávno…chjooo..
Mějte se tu krásně a držím palce,ať Vám všem,které se postupně přidáte probíhá a dopadne těhu jen a jen dobře :idea: :D :idea:
Pa Pet ♥

.....a stejně tu nejsem naposledy,budu Vás chodit šmírovat 8O :oops: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
4.6.07 21:37

No nedá mi to,no :-)

Blahopřeju Petrajdě a všem,co sem teprve dorazí :wink: .Ať je tu v únoru hromada krásných zdravých miminek :!

Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
5.6.07 20:08

Petrajdo gratulujiiii!!! My také patříme mezi únorňátka 2008 a o chlup bychom patřili i k únorňátkům 2006, jenomže Mišel měl jiné plány a místo termínu 27.2.2006 si vybral datum 1.3.

Já jsem objevila // 30.5. měla jsem ovulaci hodně brzy. Miminko se zadařilo na první pokus a dneska mi MS mešká 5 dní a je mi čím dál víc těhotně. V pondělí jdu na potvrzení.

Takže hodně štěstí všem tady na emiminu, já budu na BC ve stejnojmenné diskuzi a občas nakouknu (na BC je nás zatím 6 únorovek 2008).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1864
5.6.07 20:56

No ani mně to nedá :-) . Holky, které se zapojíte, ať máte nádherné těhotenství, užijte si to, někdy je to těžké, jindy krásné, ale ten uzlíček v náručí na konci za to rozhodně stojí. A fakt to hrooozně uteče. Snad z vás bude taky taková bezva parta e-tetek, jako to je u nás, v únoru 2007.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.07 09:17

Tak já už mám taky slzu v očích… :cry: :oops: :D Milé těhulky,přeji Vám ze srdíčka nejkrásnějších 9 měsíců,ať jste zdravé,šťastné a ve finále ať se Vám narodí krásná,zdravá miminka!!!!! :D Já vím,je to dlouhá doba,ale na konci Vás čeká ten nejrkásnější dáreček na světě a to Vaše miminko!!!! :D
Tak se mějte krásně a opatrujte se!!!! :wink: :D :srdce:

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
7.6.07 14:14

Tak koukám, že se tady sešel celý únor 2007 :lol: :lol: :lol: . To je nostalgie, že? Byla to nádhera a stejně jako Jana bych to brala ještě jednou :lol:
Holky, všechny kterým to vyjde (a to vás tady bude brzy určitě hromada…) držím palečky, ať všechno dopadne tak jak má! A pokud se tady objeví „dvojčecí nadělení“ :lol: , hurá za námi do diskuse Dvojčátek!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.6.07 17:38

Ahoj holčiny,
všem vám moc gratuluji a hlásím se také mezi vás. Termín porodu podle MS mám 1.2. a včera mi to tak potvrdil i doktor. Jsem moc ráda, že už tu pár únorčátek je. A nejvíc jsem byla překvapená, když jsem tu objevila i Berun. Moc Tě zdravím Berun (i Tvého mimíska :D :D :D ). Patřila jsem totiž také mezi Snažilky 05 :wink: . Nejdřív jsem nevěděla, zda se mám na tyhle stránky vrátit, ale teď jsem moc ráda, že jsem to udělala.
Opatrujte se a hezký večer, Jankaa

• Nahlásit
  • Citovat
4921
7.6.07 20:00

Jankoooo ahoj!!! no tak to je bomba!!!! no jo já už jsem znovu těhule :D hele přidej se k nám na www.baby-cafe.cz (diskuze-2008-Únorňátka), já to tu už nestíhám a tam se budeme pravidelně setkávat. Gratuluju ti!!!!!!!!!!! moc a moc!!!!! Hele a tatínkem je ten přítel co miminko ještě nechtěl, nebo už máš jiného partnera??? To jsem zvědavka co? Napiš prosím na BC…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
7.6.07 20:28

Janko, ahoj. Tak to je super gratuluji!!! Já mám termín dle MS na 30.1. a dle UZ na 3.2. - to odpovídá, protože mám ovulaci později. To jsem ráda - jsme tedy ve skoro stejném stadiu:-) Jsem teď také na BC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama