Září 2006

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 01.01.06 16:47
Září 2006

Ahoj všechny......

už máte některá pocit, že budete mít termín porodu v září 2006??????

Já mám pozitivní těhutest a podle MS bych měla mít termín 04.09.2006

Bohužel jsem po revizi po samovolném potratu a tak mám hodně velké obavy, aby to tentokrát opravdu vyšlo :cry:

Zatím mi nic není, jenom mě pobolívá v podbříšku, ale to je normální :wink:

Tak co, jak jste na tom?????? Přidejte se :lol:

Zuzka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3856 Další »

Reakce:

JessiePu
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 02.01.06 12:48

Jeeeeee Zuzko , to je super, veeeelmi ti gratulujem!!!!Vi­dis, ani ste sa nespamatali a Kubik bude mat predsa surodenca!!! :lol: :D :lol: Velmi sa s tebou tesim a prajem krasne tehu bez problemov, nech to tentokrat vyjde! :wink: Cmuk

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 03.01.06 19:23

Jessiepu, moooc děkuju :)

Já si vás chodím do květňátek občas přečíst a jsem ráda, že jste všechny v pořádku :wink:

A mi to tentokrát musí vyjít :) veřím tomu :wink:

Tak co holky, ještě nikdo nemáte v bříšku záříjátko??????

Zuzka

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 03.01.06 19:32

Ahoj Zuzko,

moc Ti gratuluju a držím palečky, aby bylo tentokrát všechno v pořádku!!!

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.06 19:36

Milá maminko
Já to měla podobně, taky jsem byla na revizi. Mimi se mělo narodit v březnu. Stalo se to co jsme vůbec neplánovali, ale otěhotněla jsem 6týdnů po revizi. Nyní jsem v 17tt a vše je v poho. Strach budeš mít asi pořád. Já ho mám stále. Musíš ho jen trochu eliminovat. Přeji Ti, aby to bylo šťastné těhu a měla jsi další mimi. Já budu mít taky druhé.

Tanisek
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 03.01.06 21:18

Ahojka já měla v bříšku záříjňátko letos..... no vlastně jsme to v září nestihli, takže máme říjňátko :D . Moc moc držím palečky a když tak můžete zaskotačit k nám do Rodíme v září 2005 :wink: na návštěvu

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 04.01.06 20:02

Holky, děkuji všem za přání :)

A ještě tady není žádná zářijová těhulka????? Halo, halooooooooooooo :lol:

MisaN
Extra třída :D 10766 příspěvků 04.01.06 20:49

Ahoj Zuzko, tak to se rychle povedlo:-) tak my ti přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať to v pohodě tentokrát vládnete a dotáhnete do konce.budem držet palečky.

já už odpočítávám poslední 4 měsíce:-) a pak snad Tomášek v pořádku vykoukne.Budeme vás dál sledovat.

pa pa

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.06 19:29
tak jsem prvni?

Ahoj,
prave jsem si udelala Babytest, vim ze je spolehlivejsi rano, ale nemohla jsem vydrzet, a predstavte si: je to tady!
Ty dve // tam opravdu jsou!
Na teto diskuzi jsem prvne, jsem sice snazilka, ale poohlednout se na netu po nekom ve stejne situaci me kupodivu napadlo az ted, kdyz vidim ten pozitivni vysledek testu.

Hura hura hura!!!

Tak se tu moc tesim na dalsi, co budou cekat taky zarijatka.
Ja vim, nemam se radovat predcasne, dokud to nepotvrdi doktor to jiste asi stejne neni a i pak se muze lecos prihodit. Ale ja doufam, ze vse bude dobre.

Preju vsem hodne uspechu ve snazeni.

zdenik
Kelišová 5525 příspěvků 05.01.06 20:20

holky, doufala jsem , ze budu otvirat tuhle diskuzi, ale zatim to nevypada. :? :)
jinak preju hodne stesti a at tu vsechny vydrzite az do toho zari :) :lol:

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 05.01.06 21:32

MisoN: jsem ráda, že se vám všem dobře daří...... tak Tomášek, jo???? Téda, vy už víte, co čekáte..... blahopřeju… a určitě vám to všem rychle uteče..... já si vás taky chodím pročítat, ale teď moc nestíhám :(

Zuzo: blahopřeju ke // já jsem taky ještě nebyla u Dr. a zatím ani nepůjdu, ale ráda jsem otevřela Zářijátka a taky se mooooc těším, jak budou holky hlásit těhu :)

Zdeniku: teda ty už jsi 56DC a to jako nevypadá na těhu????? A proč? To vypadá slibně, no ne? Budu držet palečky, ať to vyjde… dej určitě vědět…

A co další těhulky???? Honem, přihlašte se :lol:

zdenik
Kelišová 5525 příspěvků 05.01.06 21:38

zuzanag, nadejne to nevypada :cry: ,tenhle cyklus je anovulacni a ted jsem par dni po uz druhy injekci agolutinu a cekam na ms, abych mohla zacit papkat Clostilbegyt… budu vam tu chvilku zavidet, nez dorazi vic tehulek a budete si povidat o tehu problemech, neva?

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 06.01.06 09:40

Zdeniku, tak to je mi líto :( podle té lištičky to vypadá úžasně, ale jak píšeš, tak není..... Tak držím palečky, ať to brzo vyjde......

Jinak těhulky, těhulky, vážně se ještě nějaká nepřidáte???? Já vím, že je to ještě brzo, ale????

Zuzka

DaJana
Závislačka 4011 příspěvků 06.01.06 10:47

ahoj Zuzí, musíš ještě chvilku vydržet :-))) nás, ostatní, ten testík čeká až v druhý půlce ledna :-))) no moc bych si to přála, ale spíš to vypadá na říjňátko (nebo přelom :-))) )

Tak držím pěstičky tobě s pucíkem ať se má čile k světu a vydrží u tebe v domečku minimálně 9 měsíců :-)

tak kdyžtak se ozvu - s největší radostí :-)) zatím se měj, papa

mroe
Extra třída :D 14328 příspěvků 06.01.06 10:51

Ahoj,
taky jsem doufala, ze budu zakladat tuhle diskusi s terminem 4.9., ale nevypada to . Mam sice neobvykle zpozdeni, ctyri dny pri pravidelnem cyklu(jako hodinky, nemusely jsme s Juldou vynechat ani jedno plavani), ale test je negativni a ovulace , alespon podle me, byla v polovine cyklu. Tak cekam a cekam a malilinko doufam, i kdyz asi zbytecne. No nic, asi se zaradim nekam mezi snazilky.
Pa Mroe (ZAVIDIM !!!!!, musim otehotnet co nejdriv, nebo si kvuli praci nejaky rocek pockat)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3856 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >