LEDEN 2008

Sarik78
14.5.07 12:52

LEDEN 2008

Ahoj Holky! Minuly tyden jsem na testu objevila //, dnes jsem byla u doktorky a z moce mi to potvrdila. Na krev jdu az 4.6. Delala mi i vnitrni ultrazvuk, ale nic nevidela. Rikala, ze je to bud moc brzy (coz si mysli, jelikoz jsme mela posledni MS 12.4., takze bych byla ted ca. ve 3.tydnu od oplodneni) a nebo by to mohlo byi i mimodelozni.
Kdy jste poprve videli neco na UZ?? Prosim o podporu :-)

Preju vsem krasne tehu! Sarka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.5.07 12:58

ahojky sariku,tak ja byla na ultrazvuku az tyden po nedostani ms a byla videt dutinka.doktorka mi rikala ze driv nez tyden az 10 dni(5-6 tyden) po nedostani ms neni nic videt,takze nemej strach a gratuluji k // a preji krasne tehotenstvi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
14.5.07 14:32

ahojky. Já jsem byla na UTZ 3 tt, ale taky nic vidět zatím nebylo. Neměj strach a móóc si to užívej! A mimoděložního těhu mi doktor říkal taky, že je to možnost, ale to říkají asi každé budoucí mamině… Měj se hezky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.5.07 14:39

Sarik, taky jsem minulý týden našla //, dneska jsem byla u doktora a taky nic neviděl. Jenom narostlou sliznici. Objednaná jsem znovu až na 1.6.
Zatím budu „anonym“. Nechci to zakřiknout. :?

• Nahlásit
  • Citovat
16291
14.5.07 15:22

U nás to taky bylo vidět až někdy od konce kvštna, byla jsem tam poprvé nekdy vloni tuhle dobou a mudr nic neviděla :) a o dva týdny později… lup :lol: Držím pěsti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
14.5.07 17:40

Holky, přeju hodně štěstí!! :D Už jsem vás dlouho vyhlížela :wink:

Sariku, byla jsem se schválně podívat do alba. První fotečku mám z UTZ ve 4+4 (od začátku menstruace, tedy asi 14 dní od početí) a je vidět jen bublinka v děloze. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1686
15.5.07 13:23

Ahoj holky - držím palečky :D
Já měla první fotku 5+6tt a už tam byl vidět žloutkový váček. Ve 3tt tam nemůže mít nikdo nic vidět. Pozitivní je, že takhle brzy jsou zřetelné //. :)
Jinak taky už jsem vyhlížela leden 08.
Pa Miiri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
15.5.07 17:36

Ahoj,
já taky byla na utz měsíc po poslední menstruaci a nebylo vidět nic. Ničeho se neboj, mimi se zatim schovává. Přeju moc krásný těhotenství tobě i ostatním maminkám, které se ještě připojí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sarik78
15.5.07 17:42

Tak jste me snad uklidnili. Taky me k tomu jestep orad boli podbrisek, jako bych to mela kazdou chvilicku dostat. Neni to zadna silna bolest, jen tam proste je. Mel jste to nekdo? Je to asi normalni, jen ja jsem ze vseho vyjukana :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3471
15.5.07 18:09

Sarik, že tě bolí bříško jako na MS je normální, roztahuje se děloha.Já to měla taky a postupně to přestalo asi ve 12tt.Jiank přeji pohodové těhu a krásné miminko :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6475
16.5.07 08:49

Sariku to brisko opravdu boli jako pri MS, ale je to pry uhnizdovani:-) a pozdeji roztahovani delohy…Ja byla na UZ tyden po vynechani a uz mi to doktor potvrdil bylo tam maly kolecko:-) 5tt Ale stejne rekl ze musime pockat 3 tydny aby mohl rict vic:-)

Drzime palecky a preji krasne pohodove tehu a zdrave miminko:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5444
16.5.07 08:55

Neboj, to bolení je naprosto normální, mě takhle pobolívávalo celé těhu…tak šup, šup, kde máš další ledňáčky??? Holky to tak utíká, to je šílený…já byla na UTZ myslím taky v 5. týdnu a máme taky pěknou fotečku - tečka a to je náš Mirunka :D , ať miminko roste a je zdravé. papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
16.5.07 20:41

Ahoj Sariku,
tak se k tobě nesměle přidávám, dnes jsem byla na krvi a mám 820hcg. Poslední ms 14.4. bolení bříška je normální a neboj přejde to,objednat k dr.se chci zítra,ale nijak nespěchám.S dcerou jsem byla poprvé u dr.až v 7tt. termín jsem si spočítala na 19.1.2008 tak snad vše dobře půjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
17.5.07 14:07

leden 2008

ahoj, taky se halsim, dnes jsem byla na UTZ a jsem v 7 tt, bublina je tam kraaasne videt, uz aj se srdickem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
17.5.07 14:10

Cmeldo gratuluji, doufám, že se taky dočkám, jsem pár týdnů za tebou(3t). :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama