Kontakt s ex přítelem

12
30.4.21 19:36

Kontakt s ex pritelem

Ahooj, nedávno jsme s ex přítelem ukončili náš vztah. Bolí to ale máme se pořád rádi a chybíme si. Ale je pro mě složité si s ním nepsat, snažím se ale on mi většinou napíše a já do toho znovu spadnu. Dělám cokoliv abych na něj nemyslela ale vše mi ho připomíná. On mi píše a voláme si, jednou za týden se vždy sejdeme. Přála bych si aby jsme se vrátili zpět k sobě ale on to ukončil a on si musí uvědomit že mě chce zpět. Říká mi jak mu chybím.
Ale pro mě je hodně těžký si s ním psát a vidět ho online na Facebooku ale když si s ním nenapíše tak jsem moc smutná. Co mám dělat, nevím jak z tohoto bludiště ven. Ubijí mě to. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
278
30.4.21 19:38

Nechápu, proč ste se rozcházeli, když se stejně vidáte jednou týdně. Asi jsem fakt staromódní… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26201
30.4.21 19:40

A co je to za rozchod když si píšete voláte a pak se sejdete? Tak řekni ne :nevim: když chlapec neví co chce vlastně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.4.21 19:41

@LadyDelRey
On se chtěl rozejít se mnou i přes to, že mě má rád. Chtěl být sám. Asi mu to takhle vyhovuje ale mě ne…ubiji mě to :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.4.21 19:42

@pikola podle mě by nejradši to měl takhle… Neví co chce a ráda bych aby si to uvedomil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26201
30.4.21 19:43
@Pupik0 píše:
@pikola podle mě by nejradši to měl takhle… Neví co chce a ráda bych aby si to uvedomil

Spíte spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
30.4.21 19:49

@Pupik0 Kolik vám je? Tohle jsou problémy náctiletých. Ti neví, co chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
30.4.21 19:53

… anebo, s kým se vídá zbývajících šest dní? Až si vybere, tak jen prohlásí: „Vždyť jsme se rozešli.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20936
30.4.21 19:59
@Pupik0 píše:
@LadyDelRey
On se chtěl rozejít se mnou i přes to, že mě má rád. Chtěl být sám. Asi mu to takhle vyhovuje ale mě ne…ubiji mě to :(

Tak to nedělej. Prostě mu řekni, že se kontaktovat a scházet nechceš. Je to jen na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
30.4.21 20:20

To ukonči ne? Ale nevěřím ti že ty sama chceš… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63691
30.4.21 20:35

Tak to utni.. Schazite se na sex, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.4.21 20:39

Pro něj to je skvělá pozice, jednou týdně štrejk s ex, ale lovit jiný může dál. Proč by to měl měnit? Tobě to evidentně nevyhovuje, tak to utni, jinak se v tom budeš plácat dál a dál. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
1.5.21 13:15

Ahoj. Prošla jsem si rozchodem v prosinci. Bolelo to hodně, z počátku jsme si psali, volali a ano i několikrát spolu spali. Pak jsem si řekla, že už ho zpátky stejně nechci, tak nač se šťourat nožem v rane, rozloučila jsem se, vše zablokovala, od února o něm nevím nic, zamakala jsem v práci, utuzila vztah s dítětem, našla si nové přátelé, začala jsem pomáhat lidem kolem sebe, oživila staré vazby, začala být více kreativní a hledat nápady, našla si afirmace a žít v souladu s nimi. Mám nového přítele na volny čas, rekonstruuji, dělám si co chci a pecuji o sebe. Bude zase dobře, slibuji!!! Ale jen třeba být trpělivá, odzit si tu bolest, přerušit kontakt a dávat si cile :srdce: drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat