Kontokorent - vypis

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.11.21 01:14

Kontokorent - vypis

Ahoj Vsem,
poprosim o zanechani anonymu..Jde o finance.
Pred mesicem jsem se dostala do blbe financni situace a musela jsem vyuzit kontokorent. Problem je v tom, ze jsem ted zjistila, ze podle CSOB by mel chodit do schranky vypis. Bohuzel ale nechci, aby se to doma dozvedeli. Muj dotaz tedy zni, zda opravdu vypis od CSOB chodi nebo mam pocitat s online verzi na email? Da se prinejhorsim zmenit adresa? Doufam, ze tu ma s tim nekdo zkusenost. Diky moc! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15391
30.11.21 05:28

Výpis v papírové verzi jsem už neviděla roky. Vše je v IB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13750
30.11.21 05:54

Já si myslím, že za papírový výpis čehokoliv si už musíš extra zadat a sakra zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30024
30.11.21 07:58

Úžasné, někdo si zařídí kontokorent a neumí si zjistit základní podmínky, možnosti a podobně. :roll:

Si přečti, co jsi podepsala, případně dojdi do banky změnit nastavení (pokud neovládáš účet přes internet/mobil bankovnictví). Rocket science.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14442
30.11.21 08:05
@arinecka píše:
Výpis v papírové verzi jsem už neviděla roky. Vše je v IB.

šťastný to šlověk :mrgreen: já kontokorent u ČSOB mám, už roky a roky a roky… a papírový výpis mi chodí. platím za něj. chtěla jsem ho zrušit (papírový výpis) a nedalo se. i když normální výpis z účtu nebo normální půjčky mám jenom elektronicky :roll: je to už nějaká doba, chtěla jsem ten papírový výpis znova zkusit zrušit přímo na pobočce, ale když tak čtu úvodní příspěvek, tak to asi zbude zbytečná ztráta času a energie :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 09:29

@sagina achjo, tak to jsem nahrana :( zkusila jsem jeste zmenit kontaktni adresu, ale predpokldam, ze to stejne dorazi na trvale bydliste..zkusim tam jeste zavolat nebo pockam az se objevi prvni vypis v IB, treba to tam ted pujde zmenit, kdyz jsou ted jine aplikace u CSOB. Budu doufat, ze se k vypisu nikdo jiny nedostane :pocitac:
Dam pak pripadne vedet, zda se to da zmenit :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
829
30.11.21 12:32

Pokud je výpis na tvé jméno, nikdo se k němu dostat nesmí - šlo by o porušení listovního tajemství a to je trestný čin. Vy si doma běžně lezete do pošty?
Po otevření okamžitě zničit (skartovat, spálit - bacha, papír, zvlášť ten „hezký” překvapivě nehoří úplně pěkně a dost čadí), vyhození nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
1.12.21 07:16
@Anonymní píše:
Ahoj Vsem,
poprosim o zanechani anonymu..Jde o finance.
Pred mesicem jsem se dostala do blbe financni situace a musela jsem vyuzit kontokorent. Problem je v tom, ze jsem ted zjistila, ze podle CSOB by mel chodit do schranky vypis. Bohuzel ale nechci, aby se to doma dozvedeli. Muj dotaz tedy zni, zda opravdu vypis od CSOB chodi nebo mam pocitat s online verzi na email? Da se prinejhorsim zmenit adresa? Doufam, ze tu ma s tim nekdo zkusenost. Diky moc! :palec:

Za mne je nejlehší cesta zmenit kontaktni adresu, vypis bude chodit tam. Ale kontokorent je k uctu, vypis z uctu muze chodit na email. Zkus si to nastavit na IB nebo zavolej na infolinku.
Urcite nemusi chodit papirovy vypis kvuli kontokorentu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat