Nesplácení provident

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.11.21 14:59

Nesplácení provident

****Dobrý den, mám dotaz na který mi nikdo zatím nedokázal odpovědět.. mám manžela a dvouletou holčičku. Zhruba před čtyřmi měsíci jsme se dostali do situace, kdy mi zemřel děda; majitel bytu, který jsme měli v pronájmu. Sami mají /měli s babičkou baráček, který si během těch dlouhých let zútulnili. Babicka vždy měla problémy s pitím a jeden den přišla, že ze dne na den se máme vystěhovat, že byt jde do prodeje, nýbrž potřebuje peníze. Tudiz jsme byli nuceni půjčit si od Provident na okamžitý přesun a nové bydlení. az teď se k nám dostaly dopisy od Provident, že to je předáno k vymáhání, páč jsem neměla kontakt na tu paní a doteď jsme se „vylizavali“ z té náhlé situace…mohu se zeptat, zda to může mít i jiné následky než nějaké penále? Max do měsíce už budeme zajištěni natolik, abychom začali splácet, ale bohužel jsme nesehnali ani stehovaky, tudíž vše, co jsme nepobrali najednou v ruce či kočárku, jakoby nebylo včetně dokumentu i rod. listu..:/ moc děkuji za odpověď, velice pomůžete, zvlášť mé psychice a svědomí..:/ mám úplně strach tam zavolat, abych nějak neohrozila malou?..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14907
29.11.21 15:03

@Michaela Wolfová Takže sis vzala půjčku, kterou nesplácíš a ani s nimi nekomunikuješ? Tak urychleně začni. Je mi líto, co se ti stalo, ale je to opravdu zajímat nebude. Začni s nimi komunikovat a hlavně platit. Nikdo ti hlavu neutrhne, ale připrav se na to, že ta částka pěkně vyskočila.

A babička vás vyrazila hned? Žádnou smlouvu jste neměli? To vás ani nenechala všechno pobalit? Nějak se mi nechce věřit, že by vás tam dobu nechala, a pak takhle na rychlo vyhodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
29.11.21 15:13

V provident jsem pracovala.. V adminu.. A nechce se mi věřit že vás předtím nikdo nekontaktoval a Nepřišly vám Dopisy… Neni nic jednodušší než oslovit vaší obchodního zástupce a nebo přímo jejich linku.. To jste nezaplatil 4m ani jednu splátku? Pokud ne může se to brát i jako úvěrový podvod… Takže okamžitě řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
29.11.21 15:14

A propo kontakt musíte mít buď na kartě splátek nebo dalších papírech!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
29.11.21 15:16

To že tam nezavolate přece nic nevyřeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11707
29.11.21 15:17
@kavulenka píše:
A propo kontakt musíte mít buď na kartě splátek nebo dalších papírech!

Předpokládám, že u půjčky musí dát jako kontakt i telefonní číslo. Což znamená, že to záměrně ignorovali, protože nevěřím, že by je nikdo z pohledávek nekontaktoval.

Teď čtu, že nejen nespláceli čtyři měsíce, ale možná by už za další měsíc něco poslali. To se mi snad zdá. To už možná bude mít exe na RP nebo na plat.

Příspěvek upraven 29.11.21 v 15:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55787
29.11.21 15:17

@Michaela Wolfová to sis myslela že začneš splácet až se ti to bude hodit? Hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
29.11.21 15:19

Nevěřím té pohádce o strašlivé babičce..ani tomu že jste náhle zapomněli na 4 měsíce ze máte půjčku. Jste lide na které společnosti jako je provident mnou ruce. A ano napali vám penále samozřejmě. Zaplatíte 3× tolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
29.11.21 15:22

@ontarova.stara provident má několik úrovni.. Obchodní zástupce, manager, security, vymáhání pohledávek atd… V tomhle pořadi se i při neplacení zákazníkovi volá… Takže asi tak.. Urcite se je někdo pokoušel za ty 4m kontaktovat… Alespon za mě to tak vždy bylo.. A ač si o providentu může myslet kdo chce co chce.. Šlo se vždy nějak domluvit… Takže moc nechápu co cche zakladatelka slyšet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
29.11.21 15:23

@Cekk tak penále by si dle smlouvy dala i banka atd… Takže to není jen o providentu.. Když někdo 4m nesplaci svůj závazek nepřál by se s nimi nikdo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
29.11.21 15:23

Prosim Tě, můžu se zeptat, kolik vám oběma je let? Nechce se mi věřit, že takhle jedná někdo dospělý pokud nespadá do tmavší menšiny našich drahých spoluobčanů. Takže jste si vzali půjčku a pak jsi nějak čekala na co? Že to vyšumí do prázdna? Nechce se mi věřit, že vás babička vyrazila z minuty na minutu a že jsi tam nechala důležité dokumenty a rodné listy. Nábytek jste stěhovali taky v kočárku? Nebo oblečení, peřiny atd?
No každopádně pokud budete komunikovat, tak vám v podstatě nic nehrozí. Oni budou rádi, že chcete splácet. Víš kolik mají lidí, co jim peníze už nikdy nevrátí! Domluvte si splátkový kalendář a bude to v pohodě. Samozřejmě si připlatíte úplně zbytečně za to, že to bylo předáno k vymáhání. Ti se s tím nepářou. Rozhodně Ti nikdo neutrhne hlavu. Pro příště používejte hlavu. Přeji hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28393
29.11.21 15:25

To je nejlepší, půjčit si a zapomenout na to, to tu ještě nebylo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
29.11.21 15:30

A jak jsi si to představovala? Že si vezmeš půjčku a někdy začneš splácet? Hned tam zavolej, domluv si splátkový kalendář. Strkat hlavu do písku ti opravdu nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
29.11.21 15:30
@kavulenka píše:
@Cekk tak penále by si dle smlouvy dala i banka atd… Takže to není jen o providentu.. Když někdo 4m nesplaci svůj závazek nepřál by se s nimi nikdo

Nechápu smysl potřeby mi tohle zdelovat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6126
29.11.21 15:35
@LennyL1 píše:
Prosim Tě, můžu se zeptat, kolik vám oběma je let? Nechce se mi věřit, že takhle jedná někdo dospělý pokud nespadá do tmavší menšiny našich drahých spoluobčanů. Takže jste si vzali půjčku a pak jsi nějak čekala na co? Že to vyšumí do prázdna? Nechce se mi věřit, že vás babička vyrazila z minuty na minutu a že jsi tam nechala důležité dokumenty a rodné listy. Nábytek jste stěhovali taky v kočárku? Nebo oblečení, peřiny atd?
No každopádně pokud budete komunikovat, tak vám v podstatě nic nehrozí. Oni budou rádi, že chcete splácet. Víš kolik mají lidí, co jim peníze už nikdy nevrátí! Domluvte si splátkový kalendář a bude to v pohodě. Samozřejmě si připlatíte úplně zbytečně za to, že to bylo předáno k vymáhání. Ti se s tím nepářou. Rozhodně Ti nikdo neutrhne hlavu. Pro příště používejte hlavu. Přeji hodně štěstí.

Souhlasím se vším.
Snad jen poznámka: jde o první příspěvek uživatelky. Buď troll nebo snaha hrát na city v předvánoční době - třeba by se někdo slitoval a nějakou tu kačku poslal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat