Kontrakce- počítání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
00verča00
Stálice 79 příspěvků 26.09.18 18:09
Kontrakce- počítání?

Ahoj, omlouvám se jestli je to hloupý dotaz, ale jsem 33tt, blížíme se do finále a já pořád nemám jasno jak počítat kontrakce. Je pravda že je to od začátku jedné do začátku druhé?

Když to tedy shrnu (abych to fakt už pochopila :D).. začne mi kontrakce, dám play, čekám, začne druhá, dám stop a hned na to zase play a pořád dokola?
A až bude čas mezi začátkem jedné a začátkem druhé 5 minut tak vyrazíme? Samozřejmě pokud nebudou nějaké komplikace :)

Jsem zmatená, omlouvám se :nevim: :D

Děkuji!

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 26.09.18 18:13

Stahni si appku. Jen kliknes když začne a podruhé když skončí. Spočítá ti to intervaly a i zavelí k odjezdu do porodnice ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 18:50

Já jsem si psala na papírek nebo do telefonu vždycky začátky. Ale na nějakou pravidelnost bych se vykašlala, pravidelné kontrakce po 5 minutách jsem neměla ani u jednoho porodu. Ovšem kdy vyrazit asi neporadím, poprvé jsem dojela zbytečně brzo, mohla jsem klidně jeste pár hodin být doma. Podruhé jsem si to chtěla užít co nejdyl doma a dojeli jsme skoro přesně na cas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 19:27

Já to kontrolovala když začla. Je to cca, ale už bych nečekala na 5 minut. Mě totiz najednou skočili po 3 minutách :mrgreen: Tentokrát hodlam jet dřív, aby jsme to stihli.

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 26.09.18 20:04

Já si myslím, že počítáš čas od začátku jedné do začátku druhé, přesně jak říkáš. Ale mám skazenou aplikaci, kde prostě zmacknu začátek kontrakce-konec kontrakce a pak až zase začne další tak znovu. Jinak mě to čeká za pár (už dva dny přenáším) a furt si nedokážu představit, že ta bolest začne a pak skončí. Jelikož mám poslicky celodenní, a ty teda nezacinaji a nekončí. A mamka mi říkala, že měla taky jednu nekončící kontrakci :zed: tak jsem z toho jelen :mrgreen: břicho mi teda tvrdne, to sice začátek a konec má. Ale asi tak 5vterinovej. Jako občas mám bolesti, že si říkám, že pojedeme. I prest to, že je ta bolest jedna. Ale jakmile se rozhodnu vždycky skončí :mrgreen: tak už jsem z toho na palici , že to nepoznám. Otevřená jsem už na 2 centimetry, tak abych vůbec stihla dojet, než se doma rozmyslím :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >