Reklama

Porod v Thomayerce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 21.09.18 17:14
Porod v Thomayerce

Ahoj, čeká mě porod v Thomayerce a ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti a jak jste byly spokojené. Porodnici jsem si vybrala dle různých recenzí a kdysi jsem tam na gynekologii ležela a všichni byli příjemní.

Ráda bych věděla, s čím jste byly spokojené, jestli seznam věcí co si vzít do porodnice stačí, jak jste to celé zvládly, kdy za vámi mohli návštěvy a tak…prostě vše, co vás napadne :)

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5483 příspěvků 21.09.18 17:23

Ja tam rodila letos v breznu a spokojenost. Personal fajn, luxus jedno, max dvouluzaku a vlastni socialk na sestinedeli k nezaplaceni!

Prusvih je jidlo, jako asi ve vsech nemocnicich. Navstevy mohly odpoledne v podstate kdykoliv…

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 18:45

Rodila jsem pred 6ti týdny a moc doporučuji. S odstupem 5ti let obrovský pokrok…nechtělo se mi odtamtud domu. Sestry a Doktori jsou skvělí a vše vysvětlí… Spíš jak v hotelu jsem si tam pripadala :andel:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 25.09.18 14:15

Moc děkuji za názory :) a chodily jste na předporodní kurzy?

Hannah84
Závislačka 3358 příspěvků 13.10.18 13:27

@Anonym_kaO ahoj kdy máš termín?? Taky se chystám rodit v Krči a taky nemám zkušenost. Byla jsem tam jen jednou na pohotovosti a minulý týden na 3D utz, ale ten bohužel nevyšel, malá se nechtěla ani otočit…ale právě personál je tam strašně příjemný a přátelský. Tak doufám že to bude vše OK

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 14.10.18 07:24

@Hannah84 ahoj, já mám termín na konci měsíce :) a mám pár známých které tam rodily a byly moc spokojené - nedávno jsem to zjistila ;) tak věřím, že bude vše v pořádku. A kdy máš termín ty?

Hannah84
Závislačka 3358 příspěvků 14.10.18 11:31

@Anonym_kaO Tak to máš už za pár, já si ještě cca 2.5 měsíce počkám…taky většinou slycham dobre zkušenosti, akorát ty fotky těch vykachlikovanych sálů ve mě vzbuzují trošku strach :) ale snad to bude v pohodě a tam stravíme co nejméně času :mrgreen: tak to pak se echo jaké to tam bylo a přeju rychlý a hladký průběh porodu! :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >