Kontrastní kartičky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.4.21 08:12

Kontrastní kartičky

Ahoj, právě mi přišli kontrastní kartičky se zvířátky pro malého. A můj dotaz zní - jsou nám 2 týdny, už můžu začít ukazovat? A ještě, jak? Vystavit je a dát ho na bříško? Ale to mi drží tak minutu.. Nebo klidně v leže nebo u mě v náručí? Jak to vaše miminko zaujalo nejvíc😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
675
10.4.21 08:19

Ve 2 týdnech ho to asi ještě moc zajímat nebude. Počkala bych tak do 2 měsíců. Hlavně ty děti ještě neumí ani zaostřit. Ve 2 týdnech mu udělá největší radost máma a prso :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31391
10.4.21 09:29

K cemu jsou ty karticky dobre? Mozna by bylo fajn si neco nastudovat o vnimani a vyvoji ditete a pak resit karticky… nebylo by to od veci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31391
10.4.21 09:38

Asi budu trochu skeptik, ale vidim to podobne, jako https://tatageek.blog/…-vyvoj-deti/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12439
10.4.21 10:05

@mroe mám stejný názor. Já si pořád říkám, jak mohlo být v minulosti tolik inteligentních lidí, vynálezců a vědátorů, jak mohla naše generace vystudovat vůbec vysokou školu, když za nás tyhle vynálezy nebyly. Za mě je to jen tahání peněz z kapsy rodičů, kteří chtějí pro své dítě,, jen to nejlepší ".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
10.4.21 11:24

Ahoj, asi bych mu je ukazovala v náruči, to je pěkný :lol: a mne takové věci nepřijdou jako kravina, však ať si kazdej pořídí, co se mu libi ;) dospelaci si kupuji daleko větší blbosti než nějaký barevný kartičky :lol:

Taky se přidám do klubu, objednala jsem na doporučení naši fyzioterapeutky malýmu barevný Chrastici ponožky Lamaze a Playgro, aby měl důvod zvedat nahoru nozicky, moc se mu do tohonechce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19616
10.4.21 12:03

Vám jsou 2tydny? Tomu odpovídá i dotaz. Ve 2tydnech je to dítěti úplně jedno. Si o tom něco přečti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31391
10.4.21 13:19
@Aduš8 píše:
@mroe mám stejný názor. Já si pořád říkám, jak mohlo být v minulosti tolik inteligentních lidí, vynálezců a vědátorů, jak mohla naše generace vystudovat vůbec vysokou školu, když za nás tyhle vynálezy nebyly. Za mě je to jen tahání peněz z kapsy rodičů, kteří chtějí pro své dítě,, jen to nejlepší ".

Presne to jsem chtela napsat. V kombinaci s faktem, ze diteti co nejdriv strcime jeste tablet s vyukovymi hrami a budeme jasat, jak je sikovne. Pak kdyz ma nekdo neco pribit nebo vymenit zarovku, tak si u toho zlomi ruku, protoze k tomu ho rodice nevedli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat