Kontrola přes víkend

12143
22.1.09 13:42

Kontrola přes víkend

Ahoj holky,
stalo se vám někomu, že by na vás přišla kontrola nemocných přes víkend? Já jsem na nemocenské, ale stalo se to, že nás tchýně pozvala na oběd, který se ale míjí s mými vycházkami. Mám sedět doma mezi 10:00 - 14:00. Mám docela strach, že na mně zrovna příjdou… :cry: .
Jsem na těhotenské nemocenské.
Děkuji za vaše odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

253
22.1.09 14:46

Ahojky, mě teda nepřisli ani o víkendu, ani jindy, ale já osobně bych z toho oběda nic neměla, spíš bych požádala Dr. o celodenní vycházky. Zrovna v neděli bylo myslím v občanském judu o novinkách v neschopenkách a tam říkali, že už se to ani neuhraje, na nefungující zvonek, nebo tak něco :wink: , prý je ze zákona povinnost mít byt opatřený označeným, fungujícím zvonkem, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
22.1.09 14:52

Já když byla na rizik.těhotenství (čekala jsem dvojčata, ale byla jsem úplně OK), tak mi dr. řekl, že mám celodenní vycházky. Ale prý se to teď už nedává. Sám mi tenkrát řekl, že kdyby mi někdy přišla kontrola a já nebyla doma ať mu zavolám a že to zařídí. Kontrola mi za těch asi 7 měsíců přišla 1×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
22.1.09 15:32

Ahojky
Ja som bola na nemocenskej od začiatku tehu a kontrola mi ani raz neprišla.Boli sme aj na dovči.Riskli sme to :oops:
Ale vieš ako sa hovorí,čert nikdy nespí :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
23.1.09 07:41

Ahoj, já byla doma od druhého měsíce, ale ani jednou mi nepřišla kontrola. Vlastně jsem ani nikde napsané vycházky neměla, dr. říkala, že mám kdyžtak zavolat a je to. Ale nikdy nikdo nepřišel. Myslím, že spíš záleží na zaměstnavateli, jestli nepodá podnět ke kontrole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12143
23.1.09 08:51

Holky, děkuju. Já to asi risknu. U prvního těhotenství jsem byla taky doma a celou dobu nikdo nepřišel. Teď jsem na nemocenské od prosince a zatím taky nic. Tak uvidíme. Snad se na mě přes víkend vyprdnou… :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.14 19:45

Ahoj maminy na mateřské. Chci se zeptat těch kdo jsou na PN jestli na ně někdy přišla kontrola i o víkendu nebo ve všední dny navečer? Vycházky dodržuju ale jsou i některé svátky, které bych chtěla trávit u našich.. Např. Vánoce, Silvestr apod. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7893
27.11.14 19:49

@lucka.sisi
Jestli víš, kdy kde budeš, nahlaš to svému lékaři, on ti může změnit místo pobytu, i tamale platí časy vycházek. Jinak o víkendech se chodí většinou jen na udání, ale počítač pak tomo kontrolorovi může ukázat další marodící v dané oblasti a on jich zkontroluje víc, náhoda je blbec.Na známou takhle přišli v sobotu ve 20h, protože šli do vedlejšího vchodu kontrolovat nějakého meloucháře, který doma nebyl a udal ho zaměstnavatel, tak to vzali při jednom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.14 19:52

@zrcadlo bohužel doktor mi řekl že mi v tomdle vstříc vyjít nemůže, prostě to mam napsaný na jednom místě.. Ale já si myslím že to je kravina, protože co kdybych jela třeba do lázní nebo tak něco tak mi to taky musí změnit.. Ale náhoda je blbec.. Tak nevím zda to risknout nebo ne. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama