Bradavice!

Anonymni
9.1.09 10:20

Bradavice !!

prosím nedmáte radu jak se zbavit bradavice? Mám ji vespod chodiladla, už to bolí jak čert i jak chodím. Kdysi jsem byla vypalovat a nikdy více mě tam nikdo nedostane. 8O

Nemáte zkušenosti s nějakou mastí atd?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
9.1.09 10:44

Mne lekarnici doporucila a prodala Kyselinu mravenci- taky jsem to mela na stejnem miste.
Vecer po koupani natupat na bradavici, nechat zaschnout, opakovat 3 dny po sobe, pak to zacne slejzat dolu…
PO trech dnech mi to muz trochu roznipal a zase dal vodicku a pak jsme to asi 2 dny nechaly byt....... samo to upadlo, pak jsem tam mela docela krater, ale nebolel- ted uz je tam skoro uplne nove kuze bez zilek.

Ta kyselina stoji cca 16 korun, a fakt super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
9.1.09 10:53

Já měla kdysi bradavici ze spodu na palci u nahy. Dr. mi napsala Verumal, je to jak lak na nehty, tím jsem to mazala a pak mi to dr.bezbolestně vyškrábla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
9.1.09 10:55

Auau, měla jsem asi v deseti letech, fuj. Máma e mnou šla na kožní a když vyndala doktorka tu tyčinku s tekutým dusíkem, tak jsem zdrhla :lol:

Tak vzdychla a doporučila: Nastrouhat křídu (normální na tabuli) a cibuli. Vzít leukoplast, vystřihnout kolečko o velikosti bradavice, přelepit tak, aby koukala jen br. a popatlat směsí z cibule a křídy. Pořádně přelepit, aby to tam drželo a nechat tři dny. Opravdu to pomohlo, bradavice chcípla a pak se to loupalo dolů. Myslím, že jsme to pak ještě jednou udělali, aby byl výsledek zaručen, myslím dva dny po sundání té první vrstvy.

Nicméně, Ka-tka má mnohem jednodušší řešení, ta kyselina zní dobře, jen bych do toho nedokázala ďoubat, ono to děsně bolelo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
9.1.09 11:01

Cicinko, ono to fakt nebolelo, ta kyselina zpusobila ze to bylo mrtvy.. takze v pohode. Jako takovy masochista nejsem abych si nechala nekoho vrtat v zivem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
9.1.09 12:08

Nakrájet česnek na tenoučký plátky, naložit do octa, po dni plátek vyndat, přiložit na bradavici, přelepit náplastí. Pokud možno i na den, postupně se začne stahovat a půjde suchá kůže nahoře ostříhat. Po několika dnech nám vypadla, chodidlo je bez jizvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5439
9.1.09 12:12

V nedávném časopise o miminkách jsem našla babskou radu, že nalepit na bradavici kolečko lepící pásky na koberce…

Další babská rada mojí babičky: uříznout kolečko česneku a přelepit náplastí a dávat vždy na noc - čerstvý česnek (přes den s česnekem na noze asi nic moc :lol: …ale bylo by to nejlepší :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5439
9.1.09 12:13

ááá Lasička taky zná fígl s česnekem..mimochodem já byla asi 2× na vypalování dusíkem a že by to nějak extra bolelo…to porod byl horší, hlavně po tom vypálení byl okamžitě klid a bylo po bradavici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
9.1.09 12:58

Duofilm, koupíš ho v lékárně, napatláš si to každý večer po koupání, přelepíš a patláš dokud se nevyloupne. Mezitím do toho moc nedloubej ať si je nerozneseš, jako já v těhotenství, měla jsem jich na chodidle 8 :roll: děsný. Myslela jsem, že už s nima umřu, nemohla jsem se jich zbavit, ten česnek jsem zkoušela taky, nepomohl.
Jak to budeš mazat pravidelně, tak se zbavíš :wink: neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.1.09 13:14

Já jsem u naší malé zlikvidovala bradavici na prstíku na noze olejem 31 z JUSTU, vždy jsem vzala kousek vaty, pokapala olejem, zalepila a nechala do večera, večer zopakovala a tak jsem pokračovala asi 10dnů, postupně změkla a jakoby odumřela a dala se vystříhat. Malá chytla bradavici asi na plavání, tak od té doby jen v žabkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
11.1.09 15:30

Já jsem hubila dětem 2× bradavici úspěšně Duofilmem, který tu už byl zmiňován. Je to ale poměrně dlouhodobá záležitost.

Hlavně to nepodceňuj a opravdu bacha na hygienu (vana, ručník, předložka u vany…). Jsou to mrchy nakažlivý, výbojný, a jak se rozlezou, je to mnohem horší. A u dětí je to taky větší problém než u dospělých.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
17.3.12 00:16

Mám bradavici na chodidle a nevím jak se jí zbavit. Šla bych na vypálení, ale bradavice roste dovnitř, už to začíná hrozně bolet, ale vyříznulí si nemohu z důvodu mateřství dovolit. Prostě není v mých silách to postupně vyškrabávat a být lazar cca3 měsíce :twisted:
Nemáte někdo zkušenosti s tímto tipem bradavic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.12 00:50

bohužel mám, byla jsem na vyškrabání, za pár týdnu jsem je měla zpět :cert: jediné plus byl hezký doktor :lol: ale co mi pomohlo byl v té době (nevím jak teď) takový jako „lak“ (lahvička se štětečkem podobná tomu na nehty), bylo to na předpis…zkusím zapátrat po netu a když se povede dám odkaz. Od té doby nějakých 9 let se bradavice nevrátily :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.12 00:53

http://www.docsimon.cz/…-roztok-13ml
perfektní!!! Dojdi si k dr. jistě to ho napíše. Potírá se bradavice (už si nepamatuji četnost) a po zaschnutí sloupne film „laku“ s kůží a bradavicí. Nebolí to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5867
29.10.13 18:13

Prosim, nemam zkusenost. Je tohle bradavice? Dneska jsem to objevila u syna (4r) pry to neboli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama