Mucosolvan v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 04.01.09 14:12
Mucosolvan v těhotenství?

Ahojky,
trápí mě dost ukrutný kašel a tak jsem se chtěla zeptat,zda je možný si vzít mucosolvan??

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 04.01.09 14:21

Ahoj, Mucosolvan se v prvních třech měsících nedoporučuje. Doporučila bych např. Mucoplant - jitrocelový sirup, ten se může celé těhotenství. M.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 04.01.09 20:48

Udělej si cibulovej sirup, ten se můžu pořád :-)

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 05.01.09 13:19

Já bych taky zkusila ten Jitrocelový sirup , ale je pravda , že já jsem nemocná v těhu skoro furt a nedám dopustit na Homeopatika , ty miminku každopádně neublíží a i rychle zabírají.Jen když bereš homeopatika, tak nesmíš nic co obsahuje mentol , takže nepoužívat zubní pastu pro dospělé , ale ty pro děti.A ten mucosolvan bych asi neriskovala. :wink:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 06.01.09 08:56

Oluscha: jenže homeopatika si laik nenaorinuje sám… s tím mentolem to není tak úplně pravda, pokud si nevyčistíš zuby a hned si nedáš kuličku, tak to neva. Stejně jako kafe a další aroma látky.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 06.01.09 16:53

Já mám tu zkušenost , že sem nevyhledala homeopata , vždy mi doporučily daný homeopatika v lékárně at na rýmu , nebo na kašel a vždycky mi pomohli. :wink: :wink: :wink: Já jsem je nikomu nenutila, jen říkám že je to na začátku těhu dobrý , protože člověk má jistotu , že mimi neuškodí. :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.09 18:22

Oluscha: někomu to fakt zabere i takhle na první nástřel od pololaika, ale někomu ne a pak třeba tvrdí, že homeopatie nefunguje…

Nevím proč odhlášená Lasička

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >