Mucosolvan v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 04.01.09 14:12
Mucosolvan v těhotenství?

Ahojky,
trápí mě dost ukrutný kašel a tak jsem se chtěla zeptat,zda je možný si vzít mucosolvan??

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 04.01.09 14:21

Ahoj, Mucosolvan se v prvních třech měsících nedoporučuje. Doporučila bych např. Mucoplant - jitrocelový sirup, ten se může celé těhotenství. M.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 04.01.09 20:48

Udělej si cibulovej sirup, ten se můžu pořád :-)

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 05.01.09 13:19

Já bych taky zkusila ten Jitrocelový sirup , ale je pravda , že já jsem nemocná v těhu skoro furt a nedám dopustit na Homeopatika , ty miminku každopádně neublíží a i rychle zabírají.Jen když bereš homeopatika, tak nesmíš nic co obsahuje mentol , takže nepoužívat zubní pastu pro dospělé , ale ty pro děti.A ten mucosolvan bych asi neriskovala. :wink:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 06.01.09 08:56

Oluscha: jenže homeopatika si laik nenaorinuje sám… s tím mentolem to není tak úplně pravda, pokud si nevyčistíš zuby a hned si nedáš kuličku, tak to neva. Stejně jako kafe a další aroma látky.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 06.01.09 16:53

Já mám tu zkušenost , že sem nevyhledala homeopata , vždy mi doporučily daný homeopatika v lékárně at na rýmu , nebo na kašel a vždycky mi pomohli. :wink: :wink: :wink: Já jsem je nikomu nenutila, jen říkám že je to na začátku těhu dobrý , protože člověk má jistotu , že mimi neuškodí. :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.09 18:22

Oluscha: někomu to fakt zabere i takhle na první nástřel od pololaika, ale někomu ne a pak třeba tvrdí, že homeopatie nefunguje…

Nevím proč odhlášená Lasička

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >