Jak časté má být kopání miminka ve 20+2tt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika16072000
Stálice 84 příspěvků 15.10.18 11:16
Kopání miminek

Ahoj holky :*
Dneska jsem 20+2tt podle poslední Ms..
Už od včera mám silne kopance 8o jsem ráda že už ho cítím tolik :* ale přijde mi to až moc časté..nekde jsem cetla ze maji byt 10×za 2h.. mam tedy určitě více :( mi říkal že mám placentu na přední straně takže že by už tak brzy? Čekám první miminko takže jsem s toho vyhlášená na velký Ultrazvuk jdu za 4dny děkuji moc :*

Přečtěte si článek: Jak probíhá 21. týden těhotenství?

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 15.10.18 11:25

Všechny děti nejedou dle doktorských tabulek. Mně někdy dítě prokope dvě hodiny v kuse a pak půl dne prospí. Na velkém utz jsem viděla, že těch kopanců cítím tak pětinu, co tam opravdu předvádí. Měla jsem čistě z pohybu pocit, že je mnohem klidnější než první dítě, no, tak mě dr. vyvedla z omylu, že mám teda extra živé miminko. Každé dítě je jinak pohyblivé a každá matka jinak vnímavá, nespekuluj nad tím, hlavně, že se hýbe.

rozand
Závislačka 3135 příspěvků 15.10.18 11:39

Ty pohyby jsou za prvé minimum, za druhé dítě není stroj. Mě kopal od 15+0. Některé dny i teď (38+3) víc odpočívá, jiné prokope…

beruska9
Extra třída :D 10700 příspěvků 15.10.18 11:42

@Veronika16072000 : tech 10× za 2 hodiny je spis minimum, kdybys nekdy mela obavy, ze se nehybe moc, ale to spis az v tom 3. trimestru.

Jinak deti fakt podle tabulek kolikrat nejedou, muj prvni byl liny, kolikrat chrnel az jsem mela strach…u druheho jsem mela taky placentu vepredu a podle doktoru mela ty pohyby tlumit…no, mit ji jinde tak potes koste, druhy kopal jak blazen :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 15.10.18 11:48
@beruska9 píše:
@Veronika16072000 : tech 10× za 2 hodiny je spis minimum, kdybys nekdy mela obavy, ze se nehybe moc, ale to spis az v tom 3. trimestru.Jinak deti fakt podle tabulek kolikrat nejedou, muj prvni byl liny, kolikrat chrnel az jsem mela strach…u druheho jsem mela taky placentu vepredu a podle doktoru mela ty pohyby tlumit…no, mit ji jinde tak potes koste, druhy kopal jak blazen :mrgreen:

Fakt? Já jich nikdy necítila o moc víc :think: Ale je pravda, že jako kojenci to byla spavá zlatíčka, až teď z nich začínají být torpéda.

@Veronika16072000 Buď v klidu, nic zvláštního, těš se na ultrazvuk, tenhle byl nejlepší ze všech, je to krásně vidět :srdce: ve 30 tt už je to zase moc velký, já tam nepoznala zadek od hlavy :oops:

Bebuše
Echt Kelišová 7871 příspěvků 15.10.18 12:01

V prvním těhotenství jsem měla placenou vzadu, ve druhém ve předu. Jediný zásadní rozdíl byla jízda v autě. U druhého to byl očistec dlouho sedět.
První byla vrtilka a škytna. Dokázala drandit i 3
Hodiny vcelku, mezi tím 10× škytat a pak 6 hodin chrnět ;)
Druhé dítko bylo celkem predpisové, jediné dlouhé vrtění bylo vždy, když se otácela střídavě hlavou nahoru a dolů vnpisledním trimestru.

solip
Kecalka 454 příspěvků 15.10.18 14:24

Kazde dite a kazde tehotenstvi je jine… Ja jsem u prvniho syna mela placentu vzadu a spocitala bych snad na prstech, kolikrat jsem citila opravdove kopnuti. Jinak jen takove jemne simrani a zadnou pravidelnost to nemelo. Ted ve druhem tehotenstvi mam placentu vpredu a kopance me tak boli, ze mi pripada, ze se snazi dostat ven brichem (dnes 38+0, tak uz by ven mohlo :mrgreen: ). A pravidelne me kope, jakmile si lehnu. Takze fakt to ma asi kazdy jinak…

Veronika16072000
Stálice 84 příspěvků 15.10.18 15:14

@solip také to mám když si lehnu tak cítím neustále něco :potlesk: To už máš za pár :* koukám že jsi z liberce to já také :mavam:

solip
Kecalka 454 příspěvků 15.10.18 15:37

@Veronika16072000 jj, doufam, ze to mam uz za par, ja mam ty terminy dost od sebe, takze dost mozna muzu rodit klidne az za mesic :? Podle UTZ mam 29.10., ale podle MS az 7.11., tak jsem zvedava 8o a uz vis, kde budes rodit? V Jbc nebo Lbc?

Veronika16072000
Stálice 84 příspěvků 15.10.18 16:25
@solip píše:
@Veronika16072000 jj, doufam, ze to mam uz za par, ja mam ty terminy dost od sebe, takze dost mozna muzu rodit klidne az za mesic :? Podle UTZ mam 29.10., ale podle MS az 7.11., tak jsem zvedava 8o a uz vis, kde budes rodit? V Jbc nebo Lbc?

V české lípě :lol: … toje dost od sebe :think: Já jsem také podle Ultrazvuku více než podle poslední Ms asi o týden :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >