Kopání miminka na straně břicha

6.2.16 10:10

kopání miminka na straně břicha

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jestli je normální, když večer jakmile si lehnu, citim kopani miminka pouze na boku břicha.. když sedím, tak je cítit buěd nahoře nebo dole /zalezi jak se pretoci-jsem ve 30. týdnu a pořád se to mění/, ale jakmile si večer lehnu, tak je kopani znat pouze na straně břicha a to na horní straně, vždy podle toho na jakém boku ležím.. Děkuju za odpověďi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1205
6.2.16 10:14

@Anonym888 Já mám to stejný :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
6.2.16 10:15

Nějak nechápu v čem je problém? Někde tě kopat musí a na boku mi to přijde úplně normální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
6.2.16 10:24

Já to tak taky měla, když sem si lehla, kopala proti matraci :mrgreen: Některá miminka cestují nožičkama, to vůbec nevadí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 10:25

Však jsem se jen zeptala :-D jsem prvorodička a je to pro mě všechno nové :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 10:25

Holky děkuji za odpovědi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
14.2.18 19:50

Ahoj holky chci se zeptat doporucuji spani na boku hl. levem. Kdyz si na nej lehnu hned zacne miminko kopat a ja zmenim polohu…bojim se ze mu to vadi kdyz lezim na zadech prestane jsem ve 30.tydnu a spani mam uz spatne :?dost me boleji zada takze menim celou noc polohy. Bojim se jestli ho nej. nemackam :nevim: nebo mam vydrzet a proste miminko nechat stouchat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
14.2.18 19:55

Nemačkáš, neboj. Lež tak, jak je ti to příjemné. Mám to stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
14.2.18 21:50

:kytka: moc dekuji ted aspon budu v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11887
15.2.18 11:39
@Anonym888 píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jestli je normální, když večer jakmile si lehnu, citim kopani miminka pouze na boku břicha.. když sedím, tak je cítit buěd nahoře nebo dole /zalezi jak se pretoci-jsem ve 30. týdnu a pořád se to mění/, ale jakmile si večer lehnu, tak je kopani znat pouze na straně břicha a to na horní straně, vždy podle toho na jakém boku ležím.. Děkuju za odpověďi ;)

Ahoj,

sice je to stará diskuze, ale třeba někdo bude pročítat…

Já celé těhotenství druhou dceru cítila jen v pravém boku, celkově tam byla schoulená a zapadlá. U porodu jsem pak chvíli ležela na opačném boku, aby se vyrovnala a bylo mi řečeno, že jsem měla nakloněnou dělohu. Ale do porodu to nikdo neřešil a nic špatně nebylo. Porod proběhl velmi rychle, nadstandardně a bezproblémově :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11887
15.2.18 11:52
@Ajja1 píše:
Ahoj holky chci se zeptat doporucuji spani na boku hl. levem. Kdyz si na nej lehnu hned zacne miminko kopat a ja zmenim polohu…bojim se ze mu to vadi kdyz lezim na zadech prestane jsem ve 30.tydnu a spani mam uz spatne :?dost me boleji zada takze menim celou noc polohy. Bojim se jestli ho nej. nemackam :nevim: nebo mam vydrzet a proste miminko nechat stouchat. :think:

Mě hodně pomáhal kojící polštář - i z nepohodlné polohy udělal pohodlnou. Ono se bude hur a hur ležet na zádech - pak se špatně dýchá a celkově mě osobně na zádech poslední měsíc spát nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
16.2.18 10:18

Ten mám taky :) občas pomáhá ale občas mi leze na nervy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu