Divný pocit - poslíčci, kontrakce, mimi?

Anonymní
5.2.16 20:06

divný pocit-poslíčci,kontrakce,mimi?

Ahojte maminy a těhulky. Dnes jsem přesně 35tt a dost často mám v podbřišku takový divný pocit. Chtěla bych vědět, zda se jedná o poslíčky nebo co to vlastně je. Občas z ničeho nic cítím v podbřišku, takový zvláštní tlak. Není nijak zvlášť bolestivý, je tedy dost nepříjemný. A po chvíli ustane.Za den se to několikrát opakuje, občas mě to i probudí. Musím tedy podotknout, že ale podbřišek tvrdý při tomto tlaku nemám. Tak přemýšlím jestli se jedná o poslíčky a nebo spíš miminko blbě leží a tlačí mě. Na poslední kontrole před 14 dni, bylo mimi stále hlavičkou nahoru…Znáte některá tento pocit a co si o tom myslíte, je to tlak miminka a nebo poslíčci? Občas mě i zabolí břicho, ale zas nevím jestli to není plynatostí nezávisle na tomto tlaku. Děkuju kočky za Váš názor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.2.16 20:07

Ještě jsem chtěla napsat, že jsem to měla i v nižšším týdnu těhu. Ale teď je to o dost víc často

• Nahlásit
  • Citovat
302
5.2.16 20:31

Ahoj, poslicky jsem vnimala v podbrisku, ale spise jakoby vlny, krece, ne jen tlak.spis bych myslela, ze je to tlak miminka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
5.2.16 20:32

Je možný, že už se otočilo, to ti pak tlačí tam dole víc ;) Nebo jak se rozpíná a roste do finální krásy, už má málo místa. Já si už poslední měsíc přišla celkově strašně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
5.2.16 20:36

Jinak při poslíčcích mi břicho v návalech tvrdlo. To je ještě trochu jinej pocit, to rozeznáš, neboj :hug: Hlavně kdyby tě něco neobvykle bolelo, raději se projeď do nemocnice, jistota je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.16 20:54

Moc Vám děkuji ani to neumím přesně popsat, jen je to dost nepříjemné, jak říkám klidně mě to vzbudí i v noci. Takže se také spíš přikládáte k tlaku miminka asi jako já. Moc děkuji…vůbec si ty poslíčky nedokážu představit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1490
5.2.16 21:45

Říká se, že rozdíl mezi poslíčky a kontrakcemi je v pravidelnosti - kontrakce k začínajícímu porodu jsou pravidelné. Mně tvrdlo břicho taky takovým divným nepříjemným tlakem, které se stupňovalo a na 33t se jednou v noci změnilo v pravidelný, lehce bolestivý tlak a byl to počínající porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama