Korekce tetování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martule Lukáš
Stálice 78 příspěvků 01.09.19 12:52
Korekce tetování

Ahoj holky, měla bych dotaz. V červnu jsem si nechala udělat malé tetování na krk. Paní co mi to dělala mi říkala že mám v ceně i korekci cca za měsíc, ale byla v pracovní neschopnosti tak mi říkala že by jsme se dohodli na září. Chtěla bych se zeptat, je ta korekce nutná i když se obrázek vůbec nezměnil? Nikde barva nechybí, je to pořád hezké. Je možné že by mi to bez korekce třeba za čas vybledlo? Je to moje první tetování, tak nemám zkušenosti. Díky!

Reakce:
Nykotynka
Kecalka 174 příspěvků 01.09.19 12:59

@Martule Lukáš Ahoj záleží jakou máš kůži na krku je slaboučká, ale pokud ti barva nevypadla nemusíš tam chodit.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 01.09.19 13:06

Nikdy jsem nebyla na nejaky korekci pokud se jednalo o tetovani. Pokud to chytlo, je to ok, nic se nevytrhalo tak nemusis

bublinek
Kelišová 5714 příspěvků 01.09.19 13:34

Já jsem šla, tatér kouknul a byl spokojený
ale ten můj na tom trval, dohodli jsme termín „kontroly“, pro Tebe asi korekce

Martule Lukáš
Stálice 78 příspěvků 01.09.19 13:38

@Nykotynka @Micaella22
Holky díky! :kytka: :mavam:

Nykotynka
Kecalka 174 příspěvků 01.09.19 20:43
EllaBlakk
Nováček 1 příspěvek 07.09.19 11:25

Ahoj, mám 4 dny staré tetování, spokojená jsem byla, než jsem si všimla hodně nedokonalostí, třeba že pusa není v obou půlkách v rovině nebo že každé oko je jinak velké, když se zeptám přítele nebo kamarádů tak mi řeknou že je to hezké, ale mě se to prostě nelíbí a je to divné, co byste na to řekli vy? Mám si to jít někam spravit pokud to půjde?

Váš příspěvek
Reklama