Korfu s dětmi - Messonghi, byl někdo?

3147
28.5.17 20:55

Korfu s dětmi - Messonghi, byl někdo?

Ahoj, potřebuji trošku uklidnit. Máme zaplacenou zálohu, v srpnu se na 12 dní chystáme na první rodinnou dovču u moře s holkama (3 a 5 let). Jedeme do hotelu Pantheon Hall.
Nějak mě to dnešní počasí navnadilo a koukala jsem celkově na recenze Messonghi a nic moc, přitom různě v recenzích jsem u hotelu našla, že krásná pláž, čisté moře. Než jsme dovču zamluvili, strávila jsem u vybírání dost času, ale tohodle jsem si tedy nevšimla.
Nemáte prosím někdo zkušenost s dovčou v Messonghi? Jak je to tam s večerním posezením a nakupováním různých věcí? Večer toho stejně moc nenachodíme, holky budou určitě unavené a půjdou spát, ale stejně? Nevíte, jestli jsou tam taky trhy, jako bývají jednou týdně třeba ve Španělsku, Itálii?
Moc děkuju všem za postřehy :D

Příspěvek upraven 28.05.17 v 21:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
28.5.17 21:00
@Ewista píše:
Ahoj, potřebuji trošku uklidnit. Máme zaplacenou zálohu, v srpnu se na 12 dní chystáme na první rodinnou dovču u moře s holkama (3 a 5 let). Jedeme do tohodle hotelu
Nějak mě to dnešní počasí navnadilo a koukala jsem celkově na recenze Messonghi a nic moc, přitom různě v recenzích jsem u hotelu našla, že krásná pláž, čisté moře. Než jsme dovču zamluvili, strávila jsem u vybírání dost času, ale tohodle jsem si tedy nevšimla.
Nemáte prosím někdo zkušenost s dovčou v Messonghi? Jak je to tam s večerním posezením a nakupováním různých věcí? Večer toho stejně moc nenachodíme, holky budou určitě unavené a půjdou spát, ale stejně? Nevíte, jestli jsou tam taky trhy, jako bývají jednou týdně třeba ve Španělsku, Itálii?
Moc děkuju všem za postřehy :D

Jo jo, tam jsme byli, jako hele, mně se to zdálo super. Moře bylo čisté, bazény čisté, Korfu je nádherné, jídlo bylo super, ale jakože fakt super, výběr malý, pár jídel, zákusků dva tři druhy, ale všechno neuvěřitelně chutné. Nedávají balené pití, takže si s sebou vezmi flašku. V plné sezóně bude beachbar narvaný na frontu, ubytování, pokud nemáte připlaceno fakt deluxe je takové obyčejnější, ale plně dostačující. Pravda, my létáme z Německa, máme německé vouchery, takže vždy lepší ubytování v základu, vím, že lidi od nás si tam stěžovali, že ty přízemní pokoje prý nebyly nic moc, ale prostě mně se tam moc líbilo, dítě bylo nadšené, klidně bych se tam vrátila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:02

Ještě mě napadlo, jedete na AI, že? K nákupům, je tam malý obchůdek hned u hotelu, jinak se dá cournout dál od hotelu, to my nebyli, dítě chtělo na dětské disco, to bylo fajn a pak odpadla, ale lidi chodili a byli spokojeni. Trhy nevím, po tom jsem se nepídila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:03

Jo a platí se tam za slunečníky a lehítka na pláži v rámci AI, to mě překvapilo, matně pamatuju 6EUR na den

Příspěvek upraven 28.05.17 v 21:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
28.5.17 21:04

@terinka4444 Díky a byla jsi i ve stejném hotelu? A pláž teda v pohodě? Co to nakupování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:05
@Ewista píše:
@terinka4444 Díky a byla jsi i ve stejném hotelu? A pláž teda v pohodě? Co to nakupování?

jo, byla, on je to velmi rozlehlý komplex. Nakupování extra nevím, zhruba půl kilometru je městečko, tam jsou prostě obchůdky a kavárničky, prostě jak v Řecku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
28.5.17 21:06

@terinka4444 Máme polopenzi, takže obědy pokryjeme tavernama nebo tak. Mě jde spíš třeba o ten večerní život. Je mi jasné, že s dětmi toho večer moc neprozkoumáme, ale spíš kdyby náhodou, zda tam jsou poblíž obchody, restaurace a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
28.5.17 21:07

@terinka4444 Pantheon hall je rozlehlý? Já myslela spíš menší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:09
@Ewista píše:
@terinka4444 Máme polopenzi, takže obědy pokryjeme tavernama nebo tak. Mě jde spíš třeba o ten večerní život. Je mi jasné, že s dětmi toho večer moc neprozkoumáme, ale spíš kdyby náhodou, zda tam jsou poblíž obchody, restaurace a tak

ty jo, polopenzi, to se vám sakra prodraží, pití třeba tam bylo neskutečně drahý, my byli na AI, ale co tam pár lidí platilo, tak euro za dvě deci pití a tak, budete to muset tahat z města ve flaškách. Městečko je asi půl kilometru, tam jsou obchůdky, ale to ti moc neporadím, my do města nechodili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:10
@Ewista píše:
@terinka4444 Pantheon hall je rozlehlý? Já myslela spíš menší :lol:

Já píšu o hotelovém komplexu Messonghi beach, jsem mimo? O tom diskuze není? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:13
@Ewista píše:
@terinka4444 Pantheon hall je rozlehlý? Já myslela spíš menší :lol:

jo tys to upravila, no já myslela, že jedete do Messonghi, ten odkaz nefungoval a diskuze byla o Messonghi, ten znám, tam jsme byli, tebou napsaný hotel neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
28.5.17 21:15

@terinka4444 Jasně :mrgreen: Mě to nešlo, proto jsem to opravila. Mě jde hlavně o to letovisko celkově

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:17
@Ewista píše:
@terinka4444 Jasně :mrgreen: Mě to nešlo, proto jsem to opravila. Mě jde hlavně o to letovisko celkově

já bych řekla, že dobrý, prostě malé řecké městečko. Nakoupíte, ve městě posedíte, Korfu je nádherné. Je jiné než Itálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3147
28.5.17 21:19

@terinka4444 A na výletě jste nebyli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.5.17 21:21
@Ewista píše: