kosmetika

3813
20.9.08 06:57

kosmetika

ahojky,
doporučte kvalitní pleťovou kosmetiku. Už tak dva roky tápu co si koupit, většinou mám avon nebo garnier, ale chci si to ustálit. Tak nevim, co vybrat na trhu je hodně značek Vichy, La cherve atd. nebo přírodní kosmetiku??

Díky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
20.9.08 08:38

Ahoj,
tak ja jsem moc spokojena s kosmetikou Vichy, ale podle mne kazdemu sedne neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
20.9.08 08:38

kosmetika

Zlatko, já kosmetiku střídám - nemám vyloženě jednu vyvolenou - z důvodů alergie.
Ale mezi moje favority patří: Original ATOK - Hádek, Just, L'oreal.

Dříve jsem kupovala i Avon, ale pleťové krémy mi nevyhovují - spíš taková ta kosmetika „do vany“. Nikdy jsem nezkoušela Oriflame.

Na zkoušku a spokojená jsem byla s La Roche - Posay, Lavera (ale ta jš na mě moc voňavá).

Zajdi do lékárny, měli by mít vzorečky na zkoušku - v pohodlí doma si vyzkoušíš a uvidíš co tě osloví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.9.08 10:31

Ahoj, tak já doporučuju Mary Kay…je úžasná, vyléčí problémy s pletí, a rozdíl je vidět už po prvním použití :-)
Adel

• Nahlásit
  • Citovat
1580
20.9.08 16:58

Hezky den, po vysazeni antikoncepce se mi hodne zhorsila plet a moc mi pomohl ATOK :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
20.9.08 17:45

holky díky za tipy, omrknu a uvidím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
20.9.08 19:44

Ahoj,
střídám Biodermu, Avéne a Vichy, z každé řady mi vyhovuje něco jiného. Mám pleť dost problémovou ( takovéto celoživotní akné a puberta už dávno v nedohlednu :lol: ) takže teď mám např. od Biodermy čistící gel, tonikum a krém z řady sebium a od Vichy make up a pudr.

• Citovat
  • Upravit
549
21.9.08 15:16

Zlatko, pokud ti jde o kosmetiku prirodni, tak nic nedas za to se poradit s maminkama na ekologicke domacnosti nebo prirodni kosmetice. Ty ti urcite poradi. Odkaz je: https://www.emimino.cz/modules.php?…

Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
29.9.09 19:25

Používala jsem Vichy, Garnier, Ryor a nevím co všechno. Nakonec se ze mě stal nadšenec přírodní kosmetiky. Nejen, že mám dobrý pocit, že na sebe nepatlám chemii, jsou to jen bylinky, ale je to cenově výhodnější a hlavně - pomáhá mi to. Já používám krém na problematickoi pleť Akneline, teď jsem ale koukala, že mají i krém na vrásky (Liftline).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
14.4.13 14:41

focení a líčení

Zdravím všechny,
obracím se na Vás s prosbou a zároveň s nabídkou. Hledám maminky (věk 28 - 40), které by se chtěly zúčastnit celosvětové soutěže o nejlepší proměnu. Jedná se o proměnu v líčení (foto před a po nalíčení), líčit budu já, fotit můj skvělý kamarád a kolega Ondra. Odměna pro Vás jsou zdarma profesionální fotky z ateliéru, možno i s dětičkama, po dohodě v terénu apod. V případě zájmu mi napiště soukromou zprávu, at tím nezahltíme celou diskuzi. Pošlu fotky, ukázky ateliéru atd.

Díky :mavam:
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
14.4.13 22:47

Ahoj, já jsem si oblíbila Dermacol, jak krémy, tak dekorativní kosmetiku. Je cenově dostupná, sedí mně a je to česká značka, což je pro mě také velmi důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
12.5.13 18:02

Nu skin..je výbornej..la roche, bioderma…vich(mě vždycky tak trochu zklamal)rovnou si kup krém od lorealu za 150.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
12.5.13 18:03

Jenže Mary kay mi příjde předražená..na to… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
12.5.13 18:04

A nebo nivea, nikdy nezklame a je poměrně cenově levná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
12.5.13 18:14

Co se týká kvality, tak pro mě jednoznačně Ryor. Z dražších Shiseido.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama