Kosmetika Babylove

158
24.1.06 11:18

kosmetika BABYLOVE

milé maminky, prosím o nějaké zkušenosti s kosmetikou BABYLOVE, díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
24.1.06 11:28

ahoj, pouzivam pleny, ubrousky sensitive, sampon a obcas olejicek- bez problemu. Ale je to individualni, musis ozkouset,zkus koupit takove to male baleni a uvidis. kaca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.06 11:31

my mame jenom dobre, pouzivali jsme pleny normalni, koupaci plenky a ted jeste na noc natahovaci plenkove kalhotky. Ubrousky vlhcene jsou taky moc fajn a navic cenove docela vyhodne. Pak mame zkusenost s prebalovacima podlozkama - na tom se neda nic zkazit, ale jsou levnejsi nez Fixies nebo za nas teda byly…
co se tyka kosmetiky tak jsme pouzivali vsechno od peny az po sampon na hlavu, vcetne olejicku a ruznych kremu.
Ted nejvic frci krem do zimy jak jinak…
Co mi je sympaticke, ze prodavaji mala baleni - muzete ozkouset. Dokonce tyhla mala baleni prodavaji i v darkove tasticce - uplne idealni na dovolene a spol…
Takze my jsme spokojene, obcas kosmetiku pouziji i ja a nemuzu ji nic vytknout. Udajne je to kosmetika Nivea delana prave pro drogi retezec DM, ale jestli to je fakt nevim…
Hanka1 - neprihlasena a pisici z prace… :o

• Nahlásit
  • Citovat
24
24.1.06 11:39

Ja pouzivala pudr, koupelovy olej, slunecnicovy olej a zimni krem. Se vsim spokojenost, zadne osypani. Dale podlozky, plavaci plenky a vlhcene ubrousky - taky zadna stiznost.
Mam tuto kosmetiku celkove rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
24.1.06 11:51

Ahoj,

já používám ubrousky senzitiv, jsou dobré a cenově výhodné, reakce žádná. Pak mám krém na opruzeniny, který používám na cesty, je to malé balení - je hustý, docela špatně se maže, ale to je i u Nivey. Pak mám podložky a jsou srovnatelné s Fixies. K plenkám jsem se ještě neodhodlala, nepřijdou mi zase tak cenově výhodné. Ale slyšela jsem, že jsou podobné Pampers, možná trochu užší.
Už tady jedna diskuse byla a byly tam skoro samé pozitivní ohlasy na Babylove.

Já jim dokonce teď psala dopis, že mi poslali slevovou bonusovou knížku na 3 měsíce a oni mi řekli, že mi pošlou jinou, když vrátím tu původní, jenže já s tím nepočítala a rozdala kupóny po kamarádkách a nevím jestli se mi vrátí zbytek. Takže i přístup dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
24.1.06 11:58

Ahojik

s kosmetikou babylove mam jen dobre zkusenosti je ji velke baleni za rozumnou cenu o proti johnson nebo jake koliv jine. Krasne voni a hodne rada pouzivam tu vodni lazen. Mala na to zadnou reakci nemela a co se tyka televych kremu a kremiku na pusinku tak je to tez super.
Ale kazdemu miminku muze vyhovovat neco jineho takze si kup „vzorecek“ a vyzkousej.

pa peta a eliška 3,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
24.1.06 12:00

Vlasinka

po jak dlouhe dobe ti ta slevova knizka prisla ja to podavala uz nekdy v listopadu a jeste zadna neprisla dik za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
30.1.06 12:31

BAbylove

Mě se tahle značka taky docela zamlouvala - začali jsme ubrousky sensitive, pak jsme vyzkoušeli plínky - a malý začal mít asi po týdnu používání opruzený zadeček (poprvé za 6 měsíců života). Radši jsem přestala experimentovat a kupuju dál plíny a ubrousky pampers a zadeček mu po přebalení ještě omývám vodou.
Pavli + Tedi (10 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
30.1.06 12:34

ještě

Kosmetiku žádnou radši nepoužíváme - žádné mýdlo, žádné šampony, olej normální jedlý olivový Monini a mrňous má krásně heboučkou kůžičku.
pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
30.1.06 12:36

Já se taky přidávam ke chvále na kosmetiku BABYLOVE. Používáme ji už skoro rok a nikdy jsme neměli nejmenší problémy, a hlavně je cenově velice přijatelná! Velice nám vyhovují vlhčené ubrousky, ale také koupel a dětský šampón, no prostě co jsem zatím vyzkoušela tak nám vždycky sedělo! :)
Přeji hodně pohody
Hanka a Hanička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
30.1.06 12:37

Ahoj pouzivali sme plienky, opalovaci krem, cistiace obrusky a zimny krem na tvar. So vsetkym som spokojna, akurat ten zimny krem mi strasne smrdi, a hlavne je to sladka vona a na kluka mi to proste vadi :-(
Ale inak malemu to nerobi problemy a to ma dost citlivu pokozku. Ja som rozhodne spokojna.
Znama co robi v Dm mi vravela ze babylove a niveu vyraba ta ista firma, akurat pri nivei sa plati za znacku. Neviem co je na tom pravdy, ale pocula som to uz z viacerych zdrojov a objavilo sa to aj tu na emimine v strasich diskusiach :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
30.1.06 12:52

Ahojky,

my používáme plenky (na střídačku s Pampers), šampon, sem tam olej do koupele a krém Wind&Wetter …

Mimochodem gothic mně ten krém voní :lol: I na kluka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
31.1.06 12:30

Já se taky přidávam ke chvále na kosmetiku BABYLOVE. Používáme ji už skoro rok a nikdy jsme neměli nejmenší problémy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
31.1.06 19:35

Ahoj, používáme kosmetiku i plínky Babylove a zatím je spokojenost. Ještě jsem nezkoušela olejíčky a špampon, ale plínky jsou dobré a jsme moc spokojení s krémy i ubrousky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
31.1.06 22:18

Taky musím pochválit věci od Babylove. Používáme ubrousky senzitiv, plenky (mají vzadu taky gumičku), podložky, krém na zimu, hydratační mléko. Další věci budeme kupovat až později, protože třeba zatím ještě nepoužíváme šampon na vlásky.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama