Kosmetika Cien v Lidlu - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussyka
Povídálka 47 příspěvků 11.01.18 11:25
kosmetika cien

Dobrý den teď mají v akci nějaké nové krémy v lidlu? Nebyla už tam některá? Mám od nich denní krém a je super. Uvažuji o tom séru. děkuji za názory

Reklama

Reakce:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 11.01.18 11:44

Včera jsem koukala na leták a krém jsem tam neviděla nebo jsem si nevšimla :nevim: Podívej se na net na jejich stránky, možná tam třeba najdeš jestli mají akci na kosmetiku.

káťa
Extra třída :D 12467 příspěvků 11.01.18 14:28

My kupujeme tu jejich přírodní řadu - Cien nature - sprcháče, šampony - jsou za pár korun a fakt dobrý. Loni jsme měli nějaký krém na ruce a přes zimu fakt neměl chybu. Ihned zaschnul a dělal heboučkou kůži.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama