Kosmetika Cien v Lidlu - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lussyka
Stálice 70 příspěvků 11.01.18 11:25
kosmetika cien

Dobrý den teď mají v akci nějaké nové krémy v lidlu? Nebyla už tam některá? Mám od nich denní krém a je super. Uvažuji o tom séru. děkuji za názory

Reakce:
LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 11.01.18 11:44

Včera jsem koukala na leták a krém jsem tam neviděla nebo jsem si nevšimla :nevim: Podívej se na net na jejich stránky, možná tam třeba najdeš jestli mají akci na kosmetiku.

káťa
Extra třída :D 13264 příspěvků 11.01.18 14:28

My kupujeme tu jejich přírodní řadu - Cien nature - sprcháče, šampony - jsou za pár korun a fakt dobrý. Loni jsme měli nějaký krém na ruce a přes zimu fakt neměl chybu. Ihned zaschnul a dělal heboučkou kůži.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >