Kosmetika CutisHelp na atopický ekzém

5299
10.8.15 13:37

Kosmetika CutisHelp na atopický ekzém

Ahoj holky, nemáte některá zkušnosti s kosmetikou CutisHelp? Nebo nemáte odkaz na nějaké recenze atd.? Já jsem nic moc nenašla.

Jde o to, že jsem zkusila mazat našeho těžkého atopika jejich krémem, konkrétně jde o aktivní emoliens pro ekzematiky, a konal se fakt zázrak 8o, což je sice super, ale na druhou stranu mě to docela děsí. Účinek je totiž fakt neuvěřitelný, skoro bych to srovnala s nějakým kortikoidem. Tak mám strach, co to je za podezřelý dryák :think:. Mám ráda spíš přírodní věci, tohle se prezentuje jako konopí, příroda sama, ale ten zázračný účinek ve mně, skeptikovi, spíš vyvolal podezření… I když jsem samozřejmě ráda, že mám konečně průměrné dítě, které se v noci nedrbe.

Ještě jsem zkusila jejich konopný krém z řady Mimi ekzém a ten teda nic moc, průměr, účinek takřka žádný. Nechci dávat odkazy, už tak to vypadá jako reklama. Ale fakt mě jen zajímá, jestli někdo neví něco bližšího o tom, jak moc je to přírodní atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.8.15 14:09

@opinka Ahoj, mne cutishelp cannabiox (ta drazsi stribrna rada) pomohla od 3 mesicniho utrpeni s ekzemem po porodu. Hlavne, ze jsem ho mela od zacatku problemu ve skrini, ale neverila jsem tomu, tak jsem ho ani nenacla a kupovala za tisice ruzne kremy, soli, koupele, proste jsem vyzkousela krome kortikoidu snad vsechno. Pak uz nebylo co zkouset, sahla jsem po tomhle a prisla neskutecna uleva. Mela jsem ekzem opravdu hrozny a na skoro cele vrchni casti tela. Tohle plus vyrovnani hladiny hormonu s postupem casu me vratilo do normalniho zivota. Silny ucinek prisuzuji tomu, ze je olej z konopi extrahovan jinou metodou nez u ostatnich konopnych mazani. Nezbyva, nez verit.

Pouzivam od nich i sampon a telove mleko. Ta zelena rada pro deti mi prisla take slaba.

Takze za mne ano, nedam na ne dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
10.8.15 14:19

@Lentilkaa2 právě sháním pro 5letou dceru šampon na seborheu - má ji ve vlasech už od narození… a teď v těch vedrech si drbe celou hlavu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
10.8.15 14:19

Mám jejich noční krém a přijde mi to spíš jako smradlavá vazelína… firma mi přišla po googlení podezřelá, složení nemají nikde. :think: taky mám radši přírodní složení. ale tím spíš nechápu, že mi na zmaštění suchý kůže fakt zabírá.

úprava překlepů :)

Příspěvek upraven 10.08.15 v 15:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2032
10.8.15 14:24

@opinka taky jsem malou mazala emolienčním krémem této značky, brala jsem ho v lékárně a lékárnice mi tvrdila, že to malá může, bylo jí kolem roku a pomohlo jí to taky, ale bohužel na chvíli, teď jedeme na emolienčním krému od A-dermy, ale vše pomůže na chvíli, ale nevyléčí. Doma už mám více mastiček na ekzém než v lékárně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2032
10.8.15 14:28

Tak jsem se šla podívat čím jsem jí to vlastně mazala a byla to CutisHelp -konopná mast ekzém, noční pro speciální péči o pokožku a pak Cannabiox E aktivní emoliens taky od CutisHelp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 14:29

@Monulie Mne ten jejich mastny nocni krem take nesedl. Mam od nich vyzkousene snad vsechno a za sebe mohu na ekzem doporucit cannabiox emoliens (proste ta velka stribrna tuba), sprchovy gel a pak telove mleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2035
10.8.15 14:32

Používám Cutis help šampon Seborea-lupenka na seboreu a je jeden z nej co jsem vyzkoušela. Efekt okamžitý. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
10.8.15 14:34

@Monulie Právěže ten „smrad“ mi přišel nejmíň podezřelý :mrgreen:, to mi naopak vyhovovalo, že to není navoněné.

@Lentilkaa2 Asi jo, nezbývá než věřit.

Holky, my s tím atopákem bojujeme přes rok, já už jsem v tom utopila těžké tisíce. A teď zabere mastička, která nestojí ani tři stovky :think:. Je fakt, že zhruba zároveň jsem začala prát v mýdlovém slizu vlastní výroby, tak asi pomohlo i to. Spíš se ale přikláním k té mastičce, protože když zkusím promáznout něčím jiným, tak se mu to zase mírně zhoršuje, navzdory mýdlovému slizu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
10.8.15 14:36

@abeceda.27 Jo, toho se taky bojím, že teď mu to pomáhá, ale na podzim, až zase přijdou výkyvy počasí, už to účinkovat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
10.8.15 14:37

Ahoj, ja taky vyzkousela ledacos (a moje kozni lekarka tez) a jedine opravdu funkcni jsou od tehle firmy aktivni emoliens a aktivni krem. Za sebe doporucuji vsema deseti! Na strankach firmy najdes popsano, ze se jedna o prirodni pripravek, ktery diky bocanolu funguje jako prirodni kortikoid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2032
10.8.15 14:38

@opinka my s tím taky bojujeme a těch peněz fakt hrůza, kdyby jí aspoň něco zabralo. Přeji ať Vám tahle mast pomůže, já byla taky nadšená ze začátku, už jsem viděla jak to zmizí úplně a ono ne, nám to pomohlo jen na čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
10.8.15 14:40
@luca241 píše:
Používám Cutis help šampon Seborea-lupenka na seboreu a je jeden z nej co jsem vyzkoušela. Efekt okamžitý. :palec:

díky, je právě dost drahý… tak aby to nebyly vyhozené peníze… má teď seborheu dost v aktivní fázi - rudé pupínky až fleky… strašně ji to svědí. Dříve jsem měla jen šampon o Linoly, ale měla z nich „hnusné“ vlasy.

Jaké vlasy jsou po tom CUTISU? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
10.8.15 14:41

Maminky atopiků - zkoušeli jste antihistaminovou dietu a vysadit mléčné výrobky, odkyselit tělo stravou? kámošky dceři tohle hodně pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 14:41

@Gonyosoma Presne tak, aktivni emoliens a aktivni krem jsou nejucinnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama