Kosmetika ROSSMAN

247
14.1.07 13:30

Kosmetika ROSSMAN

Ahoj všem,
používáte některá z vás kosmetiku Rossman pro vaše mimčo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Rossmann Babydream Krém proti opruzeninám?

Přidejte zkušenost s Rossmann Babydrea...
Napsat příspěvek

Reakce:

2923
14.1.07 13:44

Ne, neb v blízkém okolí ji nemáme. Ale pamatuju si trochu výsledky testů dětské kosmetiky na přítomnost látky MDGN(doufám, že si tu zkratku pamatuju dobře), každopádně může způsobit alergickou reakci. Víc bylo , myslím, na stránkách Greenpeace.

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
14.1.07 14:31

Ahoj, pokud se nemylim, tak od tech testu vysla nova rada kosmetiky Rosmann. Ja jsem od nich pro dceru kdysi koupila telove mleko. Nejak me nenadchlo, protoze bylo strasne moc parfemovane a prilis tekute. Nakonec ho pouzival manzel. Meli jsme od nich i detske mydlo. To bylo dobre. Nedam dopustit na jejich pleny, ale to uz neni kosmetika.
Nejak me ta kosmetika nenadchla natolik, abych kvuli tomu pravidelne chodila do Rosmanna, takze ted kupuju jinou kosmetiku v jinych drogeriich, ktere mam bliz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.07 22:07

rossman

já používám plíny, jsou super, mají takpvej jinej povrch, něco jako pampers. A taky vlhčený ubrousky, Tyjsiu zas jak nivea. Já jsem z těhle dvou věcí nadšená. Ty plíny mají dvoje, já beru ty fialový.

• Nahlásit
  • Citovat
1231
8.1.15 11:00

Holky nemáte někdo kartu Rossmanek? Já si jí vyzvedla na prodejně, sedím u registrace a prodavačka koukám mi nenapsala osobní číslo…bez toho to nejde. Nemůže mi napsat některé jaké číslo tam máte? děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama