Kotvičník a hormony

503
10.6.13 13:58

kotvičník a hormony

Nazdárek, chtěla jsem se zeptat zdali někdo berete clostilbegyt a pak utrogestan a zároveň užíváte kotvičník. Dostala jsem na něj dobrý tip a ode dneška budu brát clostilbegyt a pak zase utrogestan a ten kotvičník bych chtěla brát taky. Dneska jsem si ho koupila je to od naděje výtažek z pupenů. Prosím o radu vás zkušenější a děkuju za každý tip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Evík03
15.11.13 17:36

Ahoj Abeille,

jaké jsou tedy Tvoje zkušenosti s kotvičníkem? :-) Já si ho koupila dneska, recenze na internetu jsou více než pozitivní, tak jsem na něj moooc zvědavá :dance:

Připojte se i ostatní, s Vašimi zkušenostmi s tímto prý životabudičem :-)

• Citovat
  • Nahlásit
11942
15.11.13 17:43

Kotvičník zvedá testosteron. Pokud ho máte nízký, pomůže. Pokud ho máte v normě, zhorší se vám hormonální profil a mírně zchlapovatíte - budete chlupatější apod. Pokud ho máte vysoký, ublíží vám to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Evík03
15.11.13 17:55

Co jsem četla, tak u žen zvyšuje hladinu estrogenu..

• Citovat
  • Nahlásit
11942
15.11.13 18:02
@Evík03 píše:
Co jsem četla, tak u žen zvyšuje hladinu estrogenu..

tak to by byla ještě horší varianta, jedním z estrogenů je estradiol a ten ve vyšším množství blokuje ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Evík03
15.11.13 18:07

Prosím vás, co to píšete, vždyť to vůbec není pravda…„Během první části cyklu vede zvýšení koncentrace estradiolu k silné sekreci LH, který spouští ovulaci“…

• Citovat
  • Nahlásit
11942
15.11.13 18:21
@Evík03 píše:
Prosím vás, co to píšete, vždyť to vůbec není pravda…„Během první části cyklu vede zvýšení koncentrace estradiolu k silné sekreci LH, který spouští ovulaci“…

zrovna dneska jsem to řešila s dr. že už 1-0-0 estrofemu (což je estradiol) nejspíš blokuje ovulaci, protože má vliv na FSH (používá se to u hormonálně řízeného KET, roste jen sliznice).

Ať kotvičník ovlivňuje co ovlivňuje, bez znalosti svého hormonálního profilu si ho člověk s největší pravděpodobností akorát rozhází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
15.11.13 19:54

Já jsem teda kotvičník zakoupila a pila dle návodu. A? Nic :lol: Se mnou to ani nepohlo a dokonce mi bylo blbě od žaludku. Po vysazení se dostavilo to, proč jsem ho chtěla pít. Po vysazení teda asi za tři měsíce

• Citovat
  • Nahlásit
Evík03
15.11.13 19:58

„Po vysazení se dostavilo to, proč jsem ho chtěla pít. Po vysazení teda asi za tři měsíce“.. miminko? :-)
o těch možných nevolnostech jsem někde myslím četla - že kdyžtak snížit dávky..

• Citovat
  • Nahlásit
Brooucinda
15.11.13 20:01
@Evík03 píše:
„Po vysazení se dostavilo to, proč jsem ho chtěla pít. Po vysazení teda asi za tři měsíce“.. miminko? :-)
o těch možných nevolnostech jsem někde myslím četla - že kdyžtak snížit dávky..

Chtěla jsem to pít, protože jsem po porodu přestala mít chut na sex i když jsem moc chtěla…
Pak jsem vysadila a mám neustálý neklid :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
503
17.11.13 20:26

@Evík03 nazdárek, u mně se bohužel minul účinkem. Prostě jako bych nic nebrala, takže jsem ho dál nekupovala :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JLP
4648
17.11.13 20:32

Ahoj, já kotvičník pila 2× - poté, co jsem po něm celý den málem prospala, tak jsem ho přenechala pouze manželovi - pak jsem se dočetla, že chudokrevnost je kontraindikace. A já teda občas problém s nedostatkem železa mám… Tak snad pomůže aspoň manželovi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat