Pokec se snažilkami

832
9.6.13 17:38

Pokec se snažilkami

Ahojky holky, co jste se nazaradili nebo chcete pokecat..=) My s pritelem se snazime prez rok o miminko…V Prosinci 2012 jsem byla na kyretazi deleho kvuly menses, mea jsem ji jak se ji proste zachtelo..mam nauazenou proveru…namam ovulku..tetka jsem si koupila caje a jdu do toho!!!pred 14 dni jsem byla na vyvolani menses a 16 DC nasazuhi proveru 5Mq. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2041
9.6.13 18:00

Ahoj, my se snažíme od svatby a právě na den je tomu dnes rok. Už jsme pokročili tak, že už máme po všech vyšetřeních a ted na tři měsice budu mit clostik, včera byla ovu, tak se třeba zadařilo. Hlavně myslet pozitivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
9.6.13 20:36

Ahojky vítam tě.. :mavam: To my jsme zatim jetse po ruznych vysetrenich nebyli jen DR rika ze nemam ovulku tak rovname menses a startujeme ovulky Proverou… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14976
9.6.13 22:18

Pokud by se diskuse rozjela a měly byste třeba i později zájem o přesunutí do nové uzavřené skupiny, napište mi potom :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
9.6.13 22:18

Určo… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.13 22:51

Ahooj můžu se k Vám přídat? snažíme se o miminko od prosince 2012 a zatím se nedaří…:( ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
10.6.13 09:35

Hojky urcite muzes… :mavam: vítam te…=) to my se snazime uz skoro dva roky… :cert: ale jak jsem psala ja uz mam nasatenou proveru a mam za sebou zakrok..Od dneska zacinam pít kontrihel caj je dobry tak se dej vule božíííí :srdce: :* :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.13 10:05

@Terka20 jooo ten budu brát ted druhy cyklus az se dostaví menstruace :) dnes jsem 13 den po ovulaci, ale těhotná asi nebudu :( co ty budes měřit teplotku? :dance: a koukám, ze jsme stejne stary :-*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
10.6.13 10:18

FAKT JO? tak 20? :D to jsem rada ze jsme stejne stare :D mlade ;) Teplotku nemerim merila jsem uz nekolik mesicu a pak uz jsem z toho byla v haji tak uz ji nemerim, moje zkusenost je ze jsem tak trosku mimco vypustila z hlavy a je mi i lepe proste se snazime a snazime, jedno nam bude preci prano snad teda :jazyk: Hlavne aby mi provera zabrala a ja mela ovulku…Jinak ja kontrihle piju porad 2 tydny pak 2 dny vynecham a piji zase…poradila mi to kamaradka a ze ho mam pit porad jen si dat od toho treba ty dva dny klid a pak zase bumbat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.13 10:23

@Terka20 joo taky je mi 20 :) ahaa to je zajimavy s tím kontryhelem no ja zase slyšela, ze kdyz otehotnis tak kontryhel muže způsobit potrat tak ho pisu od 1 DC do 14 DC do ovulace :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
10.6.13 10:25

NE to neni pravda teda ja jsem o to neslysela a co jsem cetla a slysela ze kontrihle je na dolejsek zcela zdravi a prospiva, samozdrejme ze kdyz otehotnís tak hop vysadis a nasadis caj z listu malinovníku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
10.6.13 11:41

Prosím o radu !!!

Ahoj holky - snažilky. I já patřím k těm co by rády miminko. Potřebovala bych od Vás poradit.
PM 17.5., brala jsem 3.-7.DC clostík 1-0-1 a 11DC (pondělí) viděla MUDra na UTZ tři folíky nad 20mm, říkala že pregnyl píchat nebudem, že určo nějaký prdne sám, že se máme do pátku snažit a od 17DC do 26DC mám zobat utrogestan 1-1-1, 26DC vysadit a do tří dnů přijde MS - nebo nepřijde.
Dnes je to 25DC, zítra bych měla brát poslední utroše. MS má přijít v pátek ale mě to nedalo a dnes jsem testla. Čárka je slabounká ale vidět je (viz foto - snad si to nevsugerovávám). Jenže já ted nevím, jestli mám utroš brát dál, nebo ho prostě vysadit. Volala jsem si na gyndu, ale moje doktorka má dovolenou do 21.6. a v nemocnici mi řekli vysadit. Jenže jak čtu tady na diskuzích, tak některý holky nevysazovaly (kor když o mimčo několikrát přišli jako já)
Díky moc za každou radu či názor. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.13 13:29

@Terka20 Tak já nevim čemu věřit :) no uvidime…Tak at se nám o nejdřív zadaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.13 13:30

@marmusa Jáá tam vidim kraásnýho dušíka :dance: :kytka: Tak at se udrží :) a s těma lékama nevim nemám s tím zkušenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
10.6.13 21:23

Ahojky, carecku tam jasne vidím :hug: Leky by jsem urco vysadila pac jsou dcl drsne a neryskovala by jsem to :P ale nevim radeji by jsem se jetse poradila… :palec: Drzím oalecky at se mimiko udrží :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat