Koukají vaše děti do blba?

Anonymní
19.2.21 10:20

Koukají vaše děti "do blba"?

Koukají vaše děti " do blba? V pondělí synka čeká EEG. Buď se potvrdí nebo vyvrátí epilepsie. Ale do pondělí daleko a já už psychicky nemůžu. Synek občas kouká třeba na dvě sekundy mimo, normálně reaguje nic k tomu nedělá, jako nestačí oči, nemá žádné záškuby. V rodině mě ujišťují, že to u dětí a u dospělých bývá, ale i tak mám prostě strach a ráda bych znala zkušenosti ostatních.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7949
19.2.21 10:27

Dělám běžně, že se zaseknu a zamyslim a čumím do blba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 10:28

@Cenarius i já a manžel, ale když jsem to řekla dětské hned nás poslala na neuro a ti na EEG

• Citovat
  • Nahlásit
19742
19.2.21 10:36
@Anonymní píše:
Koukají vaše děti " do blba? V pondělí synka čeká EEG. Buď se potvrdí nebo vyvrátí epilepsie. Ale do pondělí daleko a já už psychicky nemůžu. Synek občas kouká třeba na dvě sekundy mimo, normálně reaguje nic k tomu nedělá, jako nestačí oči, nemá žádné záškuby. V rodině mě ujišťují, že to u dětí a u dospělých bývá, ale i tak mám prostě strach a ráda bych znala zkušenosti ostatních.

takové stavy mívám taky :think: a syn měl nějaký epileptický záchvat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 10:38

@Keyllah neměl, ale tohle zahledění samo o sobě může být epileptický záchvat

• Citovat
  • Nahlásit
2995
19.2.21 10:45

Může to být jen běžné zahledění a nebo nemusí. Znám dítě které se také takto zasekávalo a epi mu nakonec byla potvrzena. Teď už je mu pětadvacet, má dvě děti a před coronou vařil v jednom místně vyhlášeném hotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
19.2.21 10:47

Tohle dělal kamarádky syn. Nic co se stalo během třeba 5 vteřin si nepamatovat. Potvrdili mu epilepsii ale prej z toho většina dětí vyroste. A jinak mě se to stává občas dodnes. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19742
19.2.21 10:48
@Anonymní píše:
@Keyllah neměl,ale tohle zahledění samo o sobě může být epileptický záchvat

ikdyž trvá jen dvě sekundy a syn normálně reaguje? :think: myslím, že spíš to epilepsie fakt nebude, ale vyšetření tě aspoň uklidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10041
19.2.21 10:53

@Le_lenaz když se ho na něco během toho zeptám, normálně odpovídá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
19.2.21 10:54

Dcera, 5let, zahledi se kazdou chvilku..ale pak z ni treba vypadne, ze se zasnila. Uz jsem si zvykla, ze kje to snilek. Kdyz byla mensi, tak mi to taky vrtalo hlavou. Zalezi, jestli se zasekava treba i uprostred mluveni, cinnosti? Nakonec, tuseni maminek je stejne nejsilnejsi, takze jestli citite, ze neco neni ok, tak je doktor na miste. Lepsi nez neco podcenit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 10:55

@Keyllah právě vůbec nevím. Říkala jsem ji to a ona, že prostě to EEG ukáže

• Citovat
  • Nahlásit
268
19.2.21 10:56
@marinka5 píše:
@Le_lenaz když se ho na něco během toho zeptám, normálně odpovídá

Aha, tak to třeba ta epilepsie vůbec nebude a bude to jen snílek. Jako malá jsem to dělala často co si vzpomínám. Táta se m vždy ptal na co myslím. :D Tak držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
19.2.21 11:18
@Anonymní píše:

Ano, říkáme tomu doma 3 vteřiny, třeba se ho na něco zeptáme a 3 vteřiny kouká do blba, než odpoví.
Je to šikovný kluk, sportovec, premiant ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
19.2.21 11:22

A proč jsi to říkala pediatrovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 11:57

@kacz snad to u nás tske bude dobré