Reklama

KOUPÁNÍ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 26.08.10 13:02
KOUPÁNÍ

AHOJ HOLKY,
ZAJÍMÁ MĚ JAK ČASTO KOUPETE MIMINKA. NAŠÍ NIKČE JE 7 MĚSÍCŮ. MÁ SE KOUPAT DENNĚ,NEBO TŘEBA JEN OBDEN? VŠUDE ČTU NĚCO JINÉHO :nevim:
DÍKY ZA VAŠE RADY :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 26.08.10 13:05

Ahojík…
já koupala matese od narození denně…
teda pokud nebyl nemocný,nebo se to nestihlo..
ale máme to jako rituál…vkoupat,na­jíst a spinkat

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 26.08.10 13:07

ahoj, ja teda koupu kazdy den, je to takovy nas vecerni ritual, vykoupat, masaz, najist,precist pohadku, zaspivat a spat:) Gitka uz je na to zvykla.. jinak obden myju myci emulzi,jeden den jen voda a pak namazu olejickem tak nejak to stridam:)… je to asi na kazde mamine jak si to udela:) ale mam z toho lepsi pocit kdyz je vykoupana:)

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.10 13:09

Jak píší holky, koupeme každý den od narození, je tak už naučený, že po koupání dostane mléko a jde se spát. Nekoupali jsme jen po očkování, jenom jsem ho otřela mimo místo vpichu mokrou žínkou.

kvaček
Extra třída :D 13419 příspěvků 26.08.10 13:09

tak názory jsou opravdu různé, takže si myslím, že i teď ti každá maminka napíše něco jiného.
Já jsem malého, pokud byl miminko koupala - na doporučení dětské dokrotky, každý druhý den.Hlavičku dvakrát do týdne.
Sestřenice koupe každý den, má svoji hlavu, ale já bych nekoupala, pak zase mastit a dokola.
Když byl malý větší a prostě běhal a padal na zem, tak už každý den a teď podle okolností obden.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 26.08.10 13:10
:mavam:

Taky koupeme každý den. Myslím, že pokud ještě neleze, tak by mohlo koupání obden stačit. Ale jestli ti už „vymetá“ každý kout, tak bych určitě koupala každý den.

FloraBolger 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.10 13:10

Já koupala Matyho od narození obden, až co je větší, tak koupeme - nebo spíš sprchujeme - denně (teda taky v závislosti na počasí a dalších faktorech). Berušku koupu zatím taky obden.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.10 13:12

koupu denně už od narození kvuli rituálu, myslím, že od narození to není nutné. ale v 7mi měsících už dítě lecosc vymete, je určitě zapatlané od příkrmů… tak bych už denně koupuala i kvuli očistě.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 26.08.10 13:13

Dokud nelezl tak jsme koupali ob den až dva (citlivá pokožka s exemy) a teď dle potřeby… :)

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 26.08.10 13:13

Ahoj, taky koupeme každý den od narození :wink: Pokud není problém, že by se mělo mimčo koupat na doporučení lékaře např. kvůli ekzému ob den, koupala bych každý den. Já teda krátce ošplouchnu i při nemoci, pokud jsou horečky, tak se pak dětem jedině uleví :-)

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 26.08.10 13:23

DĚKUJU MOC ZA VAŠE ZKUŠENOSTI :wink: JÁ SE PO TOM ZAČALA PÍDIT,PROTOŽE MI MÁ KAMARÁDKA ŘEKLA ŽE KOUPÁNÍ DENNĚ FAKT NÉÉ A ŽE JSEM JAKO DIVNÁ ŽE KOUPU DENNĚ.. JAKO NOVOROZENCE JSEM NEKOUPALA KAŽDÝ DEN,ALE OD LÉTA,KDY SE ZAČALA MALÁ VÍC POTIT JSME KOUPAT DENNĚ ZAČALI..A TAKY TO MÁME JAKO RITUÁL :palec:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.10 13:24

Denně, ale že by to bylo pravidlo, přes které nejede vlak, tak to ne …

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 26.08.10 13:40

kdyz na to zbyde cas a podle ruznych okolnosti, obcas denne, obcas dvakrat tydne a vetsinou ne kvuli umyti, ale abysme se nejak zabavili, kdykoliv v ramci dne…

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 26.08.10 14:07

Tak my koupali obden, akorát teda v těch velkých vedrech, kdy byl spocený někdy byl mokrý až byl na ždímání, tak denně. Teď jsme se vrátili opět ke koupání obden a když ho každý večer převlíkám do pyžamka, tak mimo koupání otírám vlhčenými ubrousky.

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 26.08.10 14:23

Já koupu ob den,už v porodnici mi říkali,že je to lepší…a taky jsem to často četla.Koukám ale,co vás tu koupe každý den :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >