Celou dobu v šátku, bez koupě kočárku - ano, ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katrin1805
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 16:06
Koupě kočárku - ano, ne?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda nemá některá zkušenost s miminkem, které celou dobu nosila v šátku a kočárek vůbec s manželem nekupovali. Je to vůbec možné alespoň první rok po porodu? Popřipadě bychom potom koupili golfky.
Děkuju:-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 13.01.19 16:10

Ano, možné to je, moje dcera kočárek nesnášela, tak jsem ji nosila, vadilo to jen babičce, která nemohla vozit.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11525 příspěvků 13.01.19 16:10

A to male uz mas? S mým prvorozenym by to jakžtakž šlo, ale druhy šel v šátku i nositku hned do záchvatu pláče a řevu.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9185 příspěvků 13.01.19 16:11

Samozřejmě že to je možný, pokud jsi připravena na to, že babičky budou nejspíš remcat, že se nemůžou procházet s kočárkem a chlubit se :) syn byl naštěstí obojetný, takže já si v klidu nosila a babičky a ostatní si mohli povozit a synovi to bylo fuk kde je :) uvidíme co teď druhé :)

Katrin1805
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 16:16

@Tichošlápek nene, miminko by se mělo narodit až za 5 měsíců, ale chceme dopředu vědět, co všechno budeme muset kupovat, jelikož jsme ještě studující pár ;)

Lucy75
Kecalka 413 příspěvků 2 inzeráty 13.01.19 16:18

koupila bych ve vašem případě kočárek z bazaru, fakt se to hodí - třeba na nákupy nebo kvůli babičkám , ale i kvůli vám, větší dítko už se v šátku fakt pronese !

Katrin1805
Nováček 8 příspěvků 13.01.19 16:22

@Lucy75 na to jsem taky myslela. Přeci jen v 7. měsíci by mělo mít (optimálně) kolem 8 kil, což je dost:-D
A ohledně babiček, toho bych se nebála, ani jedna nebude nadšená z vnočátka :?

Gortyna
Kecalka 462 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 16:22

Tak já jsem opačný případ. Synovi jsou 2 roky a nikdy jsem neměla šátek ani nosítko. Jen kočárek, ale je to každého věc. Aneb jak si to uděláš tak to máš. Občas po ránu beru na nákup ještě kočárek. Jsem pohodlná :P

-Bohdanka
Povídálka 38 příspěvků 13.01.19 16:25

Ja sem nosila v babyvaku. Když jsem potřebovala nekam jet vlakem nebo autobusem nemyslím mhd, ale dlouhou cestu sama ještě s mladší za ruku, tak to bylo k nezaplacení. Ale kočárek sem měla. A na nákupy a procházky aby malé spalo je kočár dobrej. Ale jednu co sem nikdy nevidela s kočárkem znám. Mladšího má v nosítku a starší tak tak klopítá za ní, až je mi ho někdy líto že ho ty nožičky musí už bolet.

Jogrr
Závislačka 4437 příspěvků 13.01.19 16:28

Jsem presny opak, nikdy jsem nemela zadny satek, ani nositko, jen kocarek a nemenila bych.

-Bohdanka
Povídálka 38 příspěvků 13.01.19 16:35

@Jogrr
Já u první uplně stejně. Šátek sem nepotřebovala, ani sem nad ním neuvažovala. Ale pak sme se přestěhovali a jinak než vlakem sem se nikam nedostala. A proto sem si koupila babyvak ještě před narozením prcka, a sem ráda. Poprvé sem ho použila když měla 2 měsíce a já sem musela sama ještě se starší jet vlakem. Starý vlaky a kočárky, to nejde dohromady.

Uživatel je onlinepomme
Stálice 63 příspěvků 13.01.19 16:37

Nikdy jsem nenosila, ani to neplánovala. Navíc po komplikovaném porodu měl syn zlomenou klíční kost a kvůli tomu silnou predilekci hlavy. Cvičili sme vojtovku. Z těchto důvodů bych nenosila, i kdybych chtěla. Tak nějak si to bez kočárku ani nedovedu představit. :) Ale pokud se na to cítíš, tak můžeš řešit kočárek až operativně časem pokud bude třeba. Kamarádka má dítě, které v kočárku nechtělo vůbec být, takže nakonec jen nosila.

ugluk
Hvězda diskuse 44120 příspěvků 13.01.19 16:38

Koupila bych kočár bazarový, v klidu tě vyjde o dost levněji než kvalitní šátek/nosítko.
Dle mého to reálné je, pokud dítko neprotestuje, což ono dost často protestuje. Ale kočár má milión výhod - povozí ti v něm každý. Necháš ho v létě stát pod stromem a mimčo v něm prospat. Výrazně líp se s tím chodí na nákupy (ono 10 kilo dítěte na prsou a 10 kg batoh na zádech nic moc, stejně jako 10 kili dítěte na zádech a 10 kilo nákupu v rukou taktéž). Že bych si s tím v klídku střila 10km výlet taky říct nemůžu. Sednout si v létě na zahrádku na kafe. A to jinak na nošení nedám dopustit, v mnoha situacích má spoustu výhod, ale z výbavičky bych zrovna kočár zařadila do kategorie „must“. Nedávno jsem koupila bazarový za účelem „na balkón“ za tři stovky a dovedu si představit v něm normálně vozit.

Jana206
Nadpozemská drbna 26752 příspěvků 13.01.19 16:43

Kočárek kup,jsou dítka,které naopak nemají ráda upocené nošení a spí klidně v kočárku dlouhé hodiny. Bazarový kočárek je finančně dostupný i pro studující pár.

Marselkal
Stálice 55 příspěvků 13.01.19 16:44

Když se na fb podíváš na skupinku „nosíme dětí“ tak tam najdeš spoustu maminek, které výhradně nosí a pomohou ti i s výběrem nosítka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >