Koupelna

2724
14.12.09 23:49

Koupelna

Ahoj,

prosím o radu…budeme rekonstruovat koupelnu v paneláku a libily by se mi tmavě hnědé a béžové obklady…nemáte některá taky takovou? Poslali byste nějaké obrázky pro inspiraci, jak usporadat obklady?

A ještě zda je lepší (praktičtější) mít tmavou podlahu nebo světlou…

Děkuju! :wink:

Márty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2475
15.12.09 07:30

Márty,barvičky se k sobě hezky hodí, a podlahu bych udělala tmavou,nevím jestly je to praktičtější ale hezčí určitě :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
15.12.09 07:56

Ahoj Márty, my máme hnědo-béžovou. Jsou tam tři odstíny - nejsvětlejší na obkladačkách v dolní polovině, střední na dlažbě na podlaze a tmavý v horní polovině. Obklady odděluje jeden pás s malým obrázkem, vypadá to pěkně. Zkusím se večer hodit fotku.
http://favi.cz/…/barva-hneda

• Nahlásit
  • Citovat
980
15.12.09 08:07

Márty a nezkoušela jsi zeptat se aby ti udělali návrh koupelny? My tenkrát kupovaly dlaždičky a obkladačky a návrh nám udělali - jen jsme dodali rozměry místnosti a umístění okna. Sice barvy nejsou stejné ale hodně podobné :think:

Byli jsme v pordejně v Teplicicíh, kdyžtak napiš, dala bych ti kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
15.12.09 08:36

Márty,našla jsem že doporučujou program Kitchen draw ( dá se stáhnout zdarma - na pracovních 30 hodin), ten je prý super, a nebo na stránkách Siko si taky můžeš sama udělat návrh koupelny :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
15.12.09 09:29

Marty: Z vlastní zkušenosti doporučuji zajít třeba do Sika a projít koupelny naživo. Působí úplně jinak než na fotkách!
Já chtěla koupelnu oranžovou a v Siku jsem zjistila, že se v oranžové koupelně vůbec necítím dobře :lol: Naopak nejlíp mi bylo v tomhle: http://cms.siko.cz/…RDOBA_bg.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
15.12.09 10:03

Také jsme nakombinovali dle letáčku s dlaždicemi a koupelnami ( snad to bylo Rako, už nevím), máme béžovo oranžovou. Podlaha světlá, stěny do půlky oranžové, pak proužek té vystouplé pasparty , zase béžové a nahoře ještě jeden předel pasparty( nebo jak se tomu nadává).A wc celý béžový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
15.12.09 10:09

mám barvy takhle ( bez té mozaiky na umyvadle)
http://www.kerabo.cz/…ctra/02a.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15857
15.12.09 11:20

Presne, doporucuji Siko nebo Sapho ci podobne koupelnove, dlazdickove studia a videt dlazbu na miste.

Ja podle katalogu mela vybranou svetle modrou a v modelove koupelne jsem si pripadala jak v mrazaku, pusobila hrozne studene, i kdyz na obrazku i v realu byla krasna.

Nakonec jsme zvolili tmavsi modrou a jeji dva odstiny a jsme spokojeni. Jinak tmavou barvu na zem urcite, hlavne je to prakticke - mame svetlou dlazbu v kuchyni a je tam videt vse…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
15.12.09 11:31

Holky super, děkuju :-D

My byli v SIKU uz 2×, porad se nam libi toto:
http://www.siko-koupelny.cz/…to-noce.html …ty tmave-hnedy.

Návrh uz jsem zkousela na tech jejich strankach (Anleo, zkusim jste ten tip od tebe :wink: )…ale primo navrh od nich jsme si nakonec nedali udelat…ze si to doma pak rozkreslime sami.

Tak supr, ze tmavou na podlahu, to jsem si taky myslela. Snad to nebude to maly koupelny moc tmavy, ale v tehle barvickach mi bylo dobre, nebylo mi v nich zima :-D a kdyz je jeste zkombinuju se zeleneou nebo oranzovou … :potlesk:

Diky za ty fotky holky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Resutz
15.12.09 13:15

Ahoj. S tvými barvami neporadím, ale my máme maličkou koupelnu (š1.60×h2.10), a máme ji zelenou. Dole hodně tmavé se světlými spárami v odstínu boků, na bocích takové šmouhaté zeleno bílé do výšky 2m, pak ozdobný řetěz a nahoře malinko světlejší obkladačky, než jsou dole na zemi (to kvůli optickému snížená stropu, máme 2.75). Doplňky máme v bílé (i sprchový kout) a všem se líbí, byť když řeknu zelená v koupelně, tak si poklepou na čelo. Resut

• Nahlásit
  • Citovat
2724
15.12.09 15:11

O zelené jsem taky premyslela, ale meli jsme kdysy zelenej umakart, tak by mi ho to trochu pripominlo, ale pritom jsem videla soustu hezkych zelenych koupelen :-D

No a co rikate na mozaiky? Je to prakticke?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
7.6.12 18:00

Momentálně řešíme podlahu do koupelny - musí to být lino… Poradí někdo ;) Manžel chce tmavou podlahu… Na obrázku je jeden vzor lina co jsme vybrali,ale zatím se to nikomu nelíbí :nevim: Nemáte někdo tip? Předem moooooc děkuji :kytka:
Ta deska je část koupelnového nábytku. Jinak je to koupelna v podkroví se střešním oknem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
7.6.12 18:52

Špatní to není, ale já bych to viděla spíš na něco kontrastnějšího - tmavé obklady, tmavý nábytek a ještě k tomu tmavá podlaha…
Jinak jsem někde v Jak se staví sen nebo v něčem takovém viděla i laminátovou podlahu do koupelen - vypadalo to více jako dřevo než to lino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
7.6.12 18:55

No já jsem taky chtěla světlou podlahu,manžel chce tmavou… Je to šílené… Už to řeším pěkně dlouho… Ono pro nás je tam nej volbou lino,protože to červené je jen nátěr - pod tím je dřevěná podlaha a OSB desky… I proto nemáme kachle na zemi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama